"samo" zarovnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ddaec95aa7cb779ff6b8e8849176652Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 5:35 pm    Předmět: Ještě k té ofině... Citovat

....udělej to jako by jsi chtěla z té ofiny udělat culík, nevím jestli jsem to dobře a pochopitelně popsala.

Já se prozměnu rozhodla, že si ofinu nechám po 17letech zase dorůst tak aby nebyla... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 7:10 pm    Předmět: Citovat

SilvieP, děkuju, pochopila jsem to Smile vyzkouším to a doufám, že nedopadnu moc katastrofálně. Zatím mám se stříháním jedinou zkušenost, našemu dlouhosrstému psovi zastřihávám chlupy na tlapkách a po každé akci vypadá, jako by ho přejela sekačka na trávu, tak snad to na mně bude lepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 9:06 pm    Předmět: Citovat

Môžem si vlasy s postupkou na boku ostrihať aj podľa návodu samozastrihávania do hlbšieho U ? Smile

A keď nosím cestičku na bok, vlasy mám pri zastrihávaní učesať s cestičkou na bok alebo radšej všetky sčesať dozadu? Či to je jedno? Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:49 am    Předmět: Citovat

plavunik: Můžeš, ale nebude to totéž co postupka, tak s tím je třeba počítat... Ale zkus to, nejhorší, co se může stát, je to, že si zastřihneš jen ty delší vlasy a kratší zatřižené nebudou. Postupně to doroste do toho Učka.

Ale jestli chceš postupku nechat, tak to musíš stříhat jinak - předklonit a střihnout vodorovně (ale s tím nemám žádné zkušenosti).

Pěšinku si při U můžeš učesat tak, jak to nosíš, a podle toho rozdělit vlasy na nestejné části. Ovšem nemůžeš to pak nosit nijak jinak. Nebo můžeš rozdělit přesně na poloviny a potom když učešeš svou obvyklou pěšinku, tak na jedné straně budou ty vrchní přední vlasy trochu kratší, což by nemělo vadit, zvlášť pokud (jak píšeš) máš stejně postupku. Já nosím pěšinku jak kdy (střídám strany), takže když stříhám, udělám si pěšinku na jedný straně, střihnu a pak si udělám pěšinku na druhý straně a dozastřihnu, co přečuhuje. Pak si to můžu česat, jak chci. Snad to není moc těžké na pochopení. Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:04 am    Předmět: Citovat

Nie, nie je, ďakujem Smile

Ja sa práveže tej postupky chcem už zbaviť, neni už nejaká výrazná. Len ako som strihala stále len spodné konce, tie spostupnené boky sú poštiepené a prerednuté. A namiesto toho, aby som to zostrihávala do šikma, ako mi vyššie radila Meritka som chcela skúsiť to U. Proste nejaký sýstém, aby som minimalizovala šancu, že si zastrihnem každú stranu ináč Embarassed

Ja nosím cestičku stále na ľavej strane (prehadzujem občas len doma, lebo mám strach, že sa mi začne rozširovať). Vlastne mám podľa tej bočnej cestičky ostrihanú aj postupku, čiže keď si ju prehodím, tie vlasy už nevyzerajú tak dobre.

Ten Tvoj postup zastrihávania sa mi páči Very Happy Len nechápem, či potom, čo urobíš pešinku zastrihávaš celé vlasy alebo len jednu polovicu...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:22 am    Předmět: Citovat

Jaxně že obě polovičky. Ale ono to, jak ty vlasy rozdělíš, pak ovlivní, jak to vypadá - sama píšeš, že si pak nemůžeš udělat pěšinku na druhý straně.
Jukni sem, tady je to i s fotkama (ale jen s pěšinkou na střed).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:30 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Jaxně že obě polovičky. Ale ono to, jak ty vlasy rozdělíš, pak ovlivní, jak to vypadá - sama píšeš, že si pak nemůžeš udělat pěšinku na druhý straně.
Jukni sem, tady je to i s fotkama (ale jen s pěšinkou na střed).


Jáj, už chápem, som to ale trúba Smile Nakoniec som sa rozhodla pre postup, že urobím pešinku na bok a zastrihnem klasicky v cope. S postupkou uvidím, keď budú vlasy mokré. Pokiaľ bude moc výrazná, tak to ostrihám ako postupku, pokiaľ nie, skúsim radšej to plytké U. Hádam nemám čo pokaziť, vlasy ostrihané do U sa mi tak či tak páčia viac ako zarovnané Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

Hodně štěstí! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila to zastřižení ofiny podle návodu Silvie a povedlo se Smile dělala jsem to teda asi na třikrát, bála jsem se, abych to nevzala moc, navíc jsem to kudlala nůžkama na papír, ale dopadlo to dobře. Takže ještě jednou děkuju, Silvie, za návod Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 9:03 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Tak jsem zkusila to zastřižení ofiny podle návodu Silvie a povedlo se Smile dělala jsem to teda asi na třikrát, bála jsem se, abych to nevzala moc, navíc jsem to kudlala nůžkama na papír, ale dopadlo to dobře. Takže ještě jednou děkuju, Silvie, za návod Smile


Si pamatuju, jak jsem si v pěti letech šmikla ofinu nůžkama na papír já, takovýma těma echt tupýma ve tvaru mikuláše, co málem nestříhaly ani ten papír Smile Nikdo nechápal, jak se to povedlo, a ejhle ono to šlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.