z rovných na vlnitý
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e934158278018543216624e66307c26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 5:07 pm    Předmět: z rovných na vlnitý Citovat

Ahojky holky mám jen prosbu od malička mám rovné vlasy jako hřebíky a husté těžké,když e snažím si je navlnit čmkoliv tak za 10min mi spadnou ikdyž je mužu lakovat a tak..nemáte nějakou radu?? ráda bych je měla vlnité a vůbec mi to nejde poradte mi prosím Děkuji Ája Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 5:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, také mám vlasy rovné, respektive po delší době od mytí občas samy od sebe utvoří jednu či dvě velmi mírné vlny. Osvědčilo se mi kštici namočit, zaplést do malých copánků a nechat uschnout. Pak rozplést a rozčesat. Neudělají sice kdovíjakého pudla (respektive udělají, ale na pět minut) a třetí, čtvrtý den už se opět srovnají, ale první den drží. Akorát konečky jsou rovné či všelijak stočené, při nejlepší snaze není možné doplést copánky až úplně do konce. A také jde o poměrně časově náročnou metodu, obzvlášť u dlouhých vlasů.
Jeden čas jsem vídala i všelijaká udělátka v drogeriích, která fungovala na stejném principu - vlasy se navlhčily, namotaly a nechaly uschnout. Jen výsledek měl vypadat pokaždé trochu jinak, vznikaly např. různé kroužky nebo cik-cak vzory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 6:41 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Ahoj, také mám vlasy rovné, respektive po delší době od mytí občas samy od sebe utvoří jednu či dvě velmi mírné vlny. Osvědčilo se mi kštici namočit, zaplést do malých copánků a nechat uschnout. Pak rozplést a rozčesat. Neudělají sice kdovíjakého pudla (respektive udělají, ale na pět minut) a třetí, čtvrtý den už se opět srovnají, ale první den drží. Akorát konečky jsou rovné či všelijak stočené, při nejlepší snaze není možné doplést copánky až úplně do konce. A také jde o poměrně časově náročnou metodu, obzvlášť u dlouhých vlasů.
Jeden čas jsem vídala i všelijaká udělátka v drogeriích, která fungovala na stejném principu - vlasy se navlhčily, namotaly a nechaly uschnout. Jen výsledek měl vypadat pokaždé trochu jinak, vznikaly např. různé kroužky nebo cik-cak vzory.


to jsem také zkoušela ale to vydrží sotva půl dne Sad když nejdu ven Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:17 pm    Předmět: Citovat

Magorka: Vlasy sice nemam tezke, ovsem vzdorujici jakemukoliv natoceni, v tom si muzem placnout. Do hodiny jsou zpet ve svem obvyklem hrebikovem stavu ...

Bohuzel jsem na tohle nenasla zadny "zaruceny recept". Naposled mi pomohlo tesne po hennovani udelat pevny drdol na temeni a mit ho tak zhruba tri dny ... pak byly vlnity, ale ze by ty vlny mely nejakou ultimatni vydrz se rict fakt neda ... Embarassed

Clovek vzdycky chce to, ceho se mu nedostava, vlnitovlasi chteji hrebikace a opacne ... jo, taky by se mi libily rozverne, strapate vlnky, ale co nadelam Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:34 pm    Předmět: Citovat

Já mám teda vlasy spíš jemný, ale od určitý dýlky taky odmítají v jakýmkoli viditelným navlnění vydržet dýl než řekněme půl hodiny. Jediná šance je zamokra natužit, dělat malý pramínky, natočit vždycky na prst a připnout k hlavě. A nechat důkladně a zcela proschnout. A pak buď lehce pročešu nebo jenom rozdělím prstama a důkladně nalakuju. Pak je šance, že vydržej třeba půl dne nebo i celej, případně jsou jetě durhej den znát veeelmi volný vlny. Čím tenší pramínky, tím větší šance, že to v nějakejch vlnách vydrží (teda ne v těch miniprstýnkách, ono i tak to povolí). Takže pokud máš hustý vlasy, bude to natáčení trvat dost dlouho. (Já mám vlasy jemný a ne moc hustý, a i tak to většinou jistí tak třicet pinetek). TAkže to rozhodně není na to dělat to několikrát do tejdne, ale spíš na superslavnostní příležitosti jednou za čas.
Jinak si obvykle dělám takovou volnější variantu s cca 15 pinetkama, ale to spíš pak ty vlasy mají hezčí objem a nejsou tak hřebíkovatý, než aby byly vyloženě zvlněný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 8:47 am    Předmět: Citovat

Kulma.

ale:

1. vydrží mi to jeden den
2. trvá to skoro tři hodiny
3. ničí to vlasy


Pak je ještě trvalá. Ta mi nikdy nechytla a taky zo není pro vlasy moc dobrý

Edit: jen lakovat nestačí. Musí se první natužit, pak zvlnit a pak teprve nalakovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 10:24 am    Předmět: Citovat

Mě mokrá trvalá chytla bez problémů a to jsem měla vlasy do pasu tehdá. Když se to udělá s velkýma natáčkama, tak pak člověk nevypadá jak pudlík, ale má moc pěkné vlny. Je fakt že a) se to nedá často opakovat, b) to některým lidem ničí vlasy (někdo si může plácnout na vlasy kde co a nic jim to neudělá), c) se to vahou začne časem narovnávat stejně jako lokny z kulmy nebo natáček.

Ale aspoň na nějakou dobu je to strašně fajn Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 10:37 am    Předmět: Citovat

Já byla kdysi u kadeřnice. byla jsem v takovém tom "fénu". vydrželo mi to do prvního umytí. Stálo mě to devět stovek Laughing
Přemýšlela jsem o nahřívacích natáčkách. Ale dost jsem spěchala na ples, tak to vyhrála kulma za 350kč.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 11:08 am    Předmět: Citovat

Nejlíp asi trvalá, ale ne od kadeřnice, ty drogerkové jsou mnohem slabší chemikálie, akorátže je poslední dobou stáhli z obchodů, teď je mají snad jen v tetě, a i tam je hodně slabá značka. A i když budeš mít trvalou, natáčení se nevyhneš, akorát ti ty natočený vlasy dýl vydržej. Dělám trvalou mamče na krátký vlasy a ani tam to není po umytí kudrnatý, spíš zvlněný, ale ona se natáčí celoživotně, tak jí to nepřijde. Dřív, když jsem měla nějak jiný vlasy (asi mladý Smile ), tak jsem v noci spala s molitanovýma natáčkama a na vlasech po lopatky to drželo tři dny. Dneska při stejný dýlce je to do večera rovný, jen jsou takový načechranější. A líp to samozřejmě drží, když jsou natočené vlasy, které ještě nedoschly po mytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 12:17 pm    Předmět: Citovat

Na narodky som dostala horuce natacky remington, co sa upinaju takymi stipcami alebo drotikom v tvare c. Maju semisovy povrch a vsetky su rovnakej velkosti. Vlasy nemam rovne, cim su kratsie tym sa viac krutia ale tt mi ich narovnal temer uplne okrem chlpov nad celom. Volakedy nech som spravila cokolvek, drzalo to na vlasoch aj tyzden. Teraz ako starnem a po detoch su vlasy uplne ine. Ale spat k natackom. Spokojnost velka, i ked zazraky cakat netreba. Aj ked to po case padne, stale to drzi velmi pekny tvar. Aspon teda na tu jednu akciu - napr ked sme boli na svadbe tak vlasy boli pekne- nie robnake ale vekmi slusne az do rana.
Natacky treba mat riadne nahriate a nahrievanie ponechat pocas celeho natacsnia. Trva to dost dlho a vychladli by. Rada z kadernickych potrieb- vlasy presusit fenom a koncit horucim vzduchom. Nech sa natacaju na cokolvek vraj maju byt vlasy teple. Pouzivat tuzidlo. Natacky nechat poriadne poriadne vychladnut. Dat opatrne bez rozmotavania dolu a ihned prelakovat. Necesat len upravit. Pri crevnej chripke ktora ma postihla do rana nie som schopna dat podrobnejsi navod Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad


Naposledy upravil leny dne ne únor 07, 2016 12:25 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.