Bolest pokožky hlavy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=97a65b22f406de02336de2b05ef87b4bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:47 pm    Předmět: Bolest pokožky hlavy Citovat

Prosím, potřebuji poradit, tentokrát píšu první post v neskutečných bolestech a už se to nedá vydržet Sad Před třemi měsíci mě z ničeho nic začala PŘÍŠERNĚ bolet pokožka hlavy, někdy to přešlo, někdy to trvalo týden a nějak jsem to nehrotila. Ale poslední dva týdny je to bezustání a bolí to čím dál tím víc... Asi je to nepředstavitelné, ale je to taková bolest, jako kdyby mi někdo stabilně z vlasů rval kořínky. Nemůžu si do nich šáhnout, nemůžu česat, nedejbože, abych nějaký pramen přehodila, ten pohyb v kořinku vyvolá příšerné bolesti... Nejhorší je, že nevím, z čeho to je. Myslela jsem, že kosmetikou, ale střídám pět šamponů a všechny mi vyhovují, začne to až tak třetí den po mytí. Taky to není ani staženými vlasy, protože je nestahuji, na mě stejně nic nikdy nedrží. Prostě nevím, netuším a už to začíná být akutní Sad Nemá někdo podobné zkušenosti nebo z čeho by to mohlo být a hlavně jak se toho zbavit?? Děkuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:21 pm    Předmět: Citovat

kathory podobnou zkusenost nemam,me takto bolela pokozka jen po dlouhodobem pevnem stazeni v culiku,ale zkus masaze(jmnounke)s bylinkama a nebo par kapicek levaneule pro uklidneni a odezneni bolesti Wink me to zabira Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:21 pm    Předmět: Re: Bolest pokožky hlavy Citovat

Kathory napsal:
Prosím, potřebuji poradit, tentokrát píšu první post v neskutečných bolestech a už se to nedá vydržet Sad Před třemi měsíci mě z ničeho nic začala PŘÍŠERNĚ bolet pokožka hlavy, někdy to přešlo, někdy to trvalo týden a nějak jsem to nehrotila. Ale poslední dva týdny je to bezustání a bolí to čím dál tím víc... Asi je to nepředstavitelné, ale je to taková bolest, jako kdyby mi někdo stabilně z vlasů rval kořínky. Nemůžu si do nich šáhnout, nemůžu česat, nedejbože, abych nějaký pramen přehodila, ten pohyb v kořinku vyvolá příšerné bolesti... Nejhorší je, že nevím, z čeho to je. Myslela jsem, že kosmetikou, ale střídám pět šamponů a všechny mi vyhovují, začne to až tak třetí den po mytí. Taky to není ani staženými vlasy, protože je nestahuji, na mě stejně nic nikdy nedrží. Prostě nevím, netuším a už to začíná být akutní Sad Nemá někdo podobné zkušenosti nebo z čeho by to mohlo být a hlavně jak se toho zbavit?? Děkuji...


kathory, to me moc mrzi.
mne taky ta kuze na hlave boli, ale asi ne tak, jak pises ty. ja mam asi tu kuzi moc presusenou, a to ty zrejme nemas. ale zkusila bych posilnit kuzi na hlave, promasirovat nejakym vyluhem a olejickem, aby se ta kuze uvolnila a byla vyzivena. no nevim, jestli jsem ti pomohla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Kathory, to je teda síla co píšeš... musí to být hrozný, už tři měsíce. Hledala jsem něco na netu? Já jsem našla kousek diskuze na doktorce, tady, a píšou tam že by to mohlo souviset s přetíženými játry nebo žlučníkem.
A kratičkou diskuzi na toto téma jsem našla tu: na vicevlasu
Zajímavě zní ta teorie o přesušení vlasové pokožky, jestli pořád používáš lopušák, nemůže to být tím? Ale spíš myslím že pokud jde o takovou bolest jakou píšeš, že to nemůže být jen šampony, že příčina musí být uvnitř.
Zkoušela sis na to vzít Ibalgin? Já vím že nic dlouhodobě neřeší, ale jen by mě zajímalo, jestli je to taková bolest, která po prášku odezní, nebo ne.
Asi bych být Tebou zašla za nějakým léčitelem nebo bylinkářem a nechala si poradit od něj, celkově vyšetřit kde je v těle problém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Olejíčky jsem zkoušela, kokosový i olivový, přešlo to jen na hodinu, pak se to zas vrátilo zpátky, za chvilku jdu zkusit heřmánek na zklidnění, dnešek je fakt extrém...

Slunéčko, celý český net mám pročtený, na doktorce to má dost lidí, ale nikdo nenapsal, jak z toho ven Sad Co se týče jater a žlučníku, s tím problémy nemám. To přesušení pokožky jsem taky slyšela, ale po třech dnech se mi vlasy dost mastí, to asi nebude tím, a lopušák už nepoužívám právě ty tři měsíce, co to začalo Sad No nevím, zkusím ten heřmánek, ale zas se to vrátí zpátky, spíš zajdu za lékařem, teď už to přehlížet nedokážu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:36 pm    Předmět: Citovat

Jj, asi bude opravdu lepší zajít k doktorovi, snad bude vědět jak na to. Lepší než se takhle trápit.
Otázka jestli zajít za kožním, nebo za neurologem... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Kath, to musí bejt pořádná bolest, já bych se asi na nic nesoustředil. Jednou mě taky bolela, ale po 2 dnech to samo přešlo, ale když ti skoro nic nezabírá, to máš asi nejlepší zajít k doktorovi, tím určitě nic nepokazíš. Hlavně to máš lepší než do sebe zkusit naprat nějaký prášky a doufat, že zaberou, jako to pořád dělám já a často je mi po nich blbě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

kamarátka sa mi pred pár týždňami chválila, že po nezmývacom kondicionéri od Pantene má pekné konce.. no a o nejaký čas sa mi zas sťažovala, že ju bolia korienky vlasov .. - tu je to viac-menej jasné, vlasy príliš zaťazené silikónmi.. ale pri pohľade do tvojho profilu sa mi nezdá, že by si používala vlasové prípravky podobného kalibru.
asi ti nič neporadím, možno tie masáže.. alebo radšej ten doktor, ak ti ešte nič nepomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

Kathory, přidávám se k těm, co radí zajít k doktorovi, radši bych na tvém místě neriskovala žádnou "domácí" léčbu, aby se to ještě nezhoršilo nebo přinejmenším ani trochu nezlepšilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

Asi ti nezbyde než se poradit s doktorem. Nějaké výluhy by mohli pomoct, ale spíš bych se bála, aby se to ještě nezhoršilo, mě se něco podobného stalo když jsem si začala vlasy přelívat kopřivovým čajem (teda nebylo to jak u tebe, jen mě nějak víc boleli kořínky vlasů, když jsem se třeba začala česat).
A třeba lupy nemáš? Nebo že by tě třeba i svědila hlava?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.