Bolest pokožky hlavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=568aa7a4e618dcf03c1d9024a4a2a5f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

No mne nejake narabanie s vlasmi nic nesposobi, ale beda ked sa ma snazi ucesat niekto cudzi a nesetrne zatiahne. Zvlastne, ale po takom zasahu ma to boli aj par dni, ale ked sa skubnem sama, tak nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 8:47 pm    Předmět: Citovat

Sice je to už staré téma, ale mám podobný problém, bolia ma vlasy. Ako keby korienky vlasov alebo tie úplne najmenšie vyrastené z hlavy, nezáleží či mám rozpustené, aj keď s copom to bolí viac, ale sem tam ako dnes, aj pri rozpustených. Čo to som prečítala, nie je to ani mrazom, ani prievanom, neviem čím. A po väčšine len na hornej časti hlavy, na vlasoch hneď nad čelom a ďalej smerom dozadu, boky ani nie.
Neviete niekto čo s tým? Masáž pomáha ale len na chvílku, hneď ako si hrabnem rukou do vlasov bolí to Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 7:39 am    Předmět: Citovat

Nelianna - též se mi to stává. Hlavně po příliš utaženém drdolu či copu.
Co s tím nevím. Občas pomůže jít si lehnout s rozpuštěnýma vlasama, aby si pokožka od té tíhy odpočinula. A někdy pomůže vlasy umýt.

Edit - no ale pokud spíš s vlasy nad hlavou, jak píšeš v jiném vláknu, tak se ani nedivím, že tě pak bolí pokožka hlavy. Vlasy nad hlavou ano, ale nesmí být nadzvednuté u kořínků. Musí být v normální poloze cca po krk a jen konce dát nad hlavu. Snad to popisuju dost srozumitelně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 2:30 pm    Předmět: Citovat

Chci se podělit o zkušenost. Tak už asi měsíc mě zase bolí vlasové kořínky - hlavně nahoře na hlavě, kde se dělá chlapům pleška. Nasadila jsem Biohar a docela mě to pomohlo.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 10:47 pm    Předmět: Citovat

Jsem "ráda", že nejsem jediná, které se tohle děje.
Tak jednou za měsíc, dva se mi asi na 2 dny tohle děje. Je to fakt příšerná bolest vlasů (i když to asi bude kůže). Nemůžu si na ně vůbec sáhnout, tak divně mi stojí a nejdou ani pořádně učesat.
Pomohla mi jemná masáž toho místa (většinou uprostřed hlavy), ale fakt se na to nedalo skoro šáhnout. Fakt příšerně to bolelo.
Upřímně doufám, že se to bylo naposledy a vás to mine! Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 10:31 am    Předmět: Citovat

Tak mimo občasného svědění je bolest pokožky i můj problém.
Stejně jako už tu bylo uvedeno, mám pocit, že často to je i z vyčesaných vlasů, nosím často vlasy sčesané do vysokého ohonu - tady mi pomáhá změnit účes na zapletený cop a co nejméně pročesávat a časté mytí, kupodivu. Pokožka mě bolí, když jí mám u hlavy mastnější a vlasy jsou tím pádem těžší. Mám ale přirozeně hodně těžké vlasy, které i když podrůstají, tak často padají, čím jsou delší. A někdy, jako právě třeba toto jaro, mám pocit, že ta pokožka bolí i snad z nadměrného vypadávání vlasů - letos tedy opravdu zatím hodně, plus čerstvě po henně, to nastupuje i svědění, ale to počítám k tomu, že po létech barvení se mi uzdravuje pokožka hlavy, která zejména po jedné z posledních chemických barev (někdy listopad 2012) hodně utrpěla (tuším to byl syoss a za celých 20 let mě barva víc nepálila, jako od této fy) Sad
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 10:35 am    Předmět: Citovat

Mě taky dneska bolí pokožka na temenu hlavy, jenomže já vím, že je to kvůli tomu, že jsem včera celý den nosila vysoký culík a vlasy mám tak hodně těžký. Furt je rozpuštěný nosit nechci, s nízkým culíkem vypadám blbě, po pleteném mám nehezké vlny Rolling Eyes ach jo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sight
21-40
21-40


Založen: 18.4.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 10:44 am    Předmět: Citovat

Právě mám ten samý problém Sad Rozpuštěné se mi pramínkují a motají a vůbec nevypadají hezky a při česání jich vypadá ještě o něco víc. A z nízkého culíku, protože navíc nechávám odrůst ještě postupný sestřih, mi všechno vylítá, to samé z pleteného. Občas stočím nějaký uzel ála drdol, ale i to mám raději vyčesané výš. Wink
_________________
Zenskost ma jmeno Henna, nosi dlouhe vlasy a voni po skorici.
Uzitecne rady ohledne michani a sedin + prehledna typova tabulka na konci clanku: http://www.oaoa.com.sg/Mix-Charts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 7:02 pm    Předmět: Citovat

taky me bolivaji korinky vlasu/kuze, v praci musime mit vysoce vycesane culiky a tak pouzivam docela silnou gumicku, protoze pokud dam nejakou jemnejsi tak to po 10 min sklouzava a musim se porad cesat.....uplna uleva kdyz vypadnu z prace Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 10:50 pm    Předmět: Citovat

Mě poslední dobou pokožka hlavy pobolívá docela často a vůbec netuším, čím by to mohlo být. Vždycky je to to stejné místo - nahoře na temeni hlavy, no a teď už i trochu po bocích... Myslela jsem si, že to bylo moc utaženým culíkem, ale ten jsem už několik dní neměla a pokožka stejně dnes bolí, ven jsem také nešla, takže zimou/průvanem to také nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.