Pojďte do kina/divadla/na koncert či jinam
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a580a9d2e04df6fd9df2db779b1e68a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 9:02 pm    Předmět: Citovat

Ohoho, tak mi před chvílí málem zaskočilo, když v TV běžela upoutávka, že do Prahy přijedou Bon Jovi. Nadšeně jsem se jala hledat předprodeje, že bych je třeba taky mohla vidět naživo, ale u cen za lístky mi málem vypadly oči z důlků: http://www.eventim.cz/bon-jovi-because-we-can-the-tour-vstupenky-praha-10.html?affiliate=CPC&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=516311%242477678&jumpIn=yTix&kuid=280703&from=erdetaila
Jakooo, to je krapet dost i za ty nejlevnější vstupenky, ne? Shocked Já vím, že je to VELKÁ kapela, ale to je i spousta jiných a jejich lístky jsou o dost dostupnější Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 10:23 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Ohoho, tak mi před chvílí málem zaskočilo, když v TV běžela upoutávka, že do Prahy přijedou Bon Jovi. Nadšeně jsem se jala hledat předprodeje, že bych je třeba taky mohla vidět naživo, ale u cen za lístky mi málem vypadly oči z důlků: http://www.eventim.cz/bon-jovi-because-we-can-the-tour-vstupenky-praha-10.html?affiliate=CPC&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=516311%242477678&jumpIn=yTix&kuid=280703&from=erdetaila
Jakooo, to je krapet dost i za ty nejlevnější vstupenky, ne? Shocked Já vím, že je to VELKÁ kapela, ale to je i spousta jiných a jejich lístky jsou o dost dostupnější Shocked


Tak je o to velký zájem, ne? Lístky na Paca de Lucíu stály i čtyři tisíce Evil or Very Mad
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 10:38 pm    Předmět: Citovat

Taru: já to vím už dlouho. Taky jsem z toho byla hrozně naštvaná. Pořádá to rakouská agentura, která nasadila podobné ceny jako do Vidně. (Ta je snad nejdražší v Evropě). Bohužel v tom má dost prsty jejich fanklub, který trvá na třech oddělených sekcích na ploše, přičemž ta úplně v předu se prodává pouze v jakémsi pochybném balíčku s občerstvením a suvenýry.
Aneb jak rodina frontmana hřeší na věrnost fanoušků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 10:56 pm    Předmět: Citovat

Morgyš: Tak vzhledem k vyprodaným "levnějším" vstupenkám o to asi zájem je. Jsem ale zvědavá, kdo tam vykoupí tu supr-trupr zónu za devět tisíc na hlavu. 9 tisíc za stání u pódia? Shocked

Nicole: Tak to já se to dozvěděla tak deset minut před tím, než jsem to sem odeslala. Pak jsem si říkala, že to v oběhu určitě musí být dýl, když je valná část vyprodaná. Já to stání u pódia fakt nechápu - stát u pódia s nějakým "rautem" nebo co to má být a barem? A za takovou cenu? To je fakt drbání z kůže. Přitom já bych je docela vidět chtěla. Ale na tohle fakt nemám, i to nejobyčejnější stání, kde nebude nic vidět, je strašně drahé. Oddělení stání u pódia chápu, má to tak většina kapel, ale toto? A ty myslíš, že v tom má prsty i Joviho rodina?
A Nicole, ty jdeš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 11:01 pm    Předmět: Citovat

Fanklub vede jeho bratr, blbě, ale když to sype... Dokud to vedla jejich máma, bylo to super. Brala fanoušky jako rodinu. Jeho brácha už k tomu nemá vztah.

Já jdu, ale jen proto, že jsem lístek získala částečně darem. Jinak bych se zmohla jen na to obyčejné stání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 11:13 pm    Předmět: Citovat

Aha, takhle, to jsem nevěděla, že fanklub vede jeho brácha.

Závidím a přeju příjemný zážitek, doufám, že dáš pak vědět, jak bylo Wink Já už se vzhledem ke zbylým lístkům nezmůžu na nic. Je mi stydno si o tuhle pálku (myslím jen některý z Golden Circles) i napsat Ježíškovi. I kdybych neměla dostat už nic jiného. (A ještě abych pak nalákala někoho, kdo by šel se mnou. Sice bych to zvládla i sama, ale ve dvou je to vždycky lepší.)

edit: Tak blbnu, zjistila jsem, že jsou i levnější lístky k mání Smile Tak to se pokusím ještě nějak zařídit Smile


Naposledy upravil Taru dne po listopad 19, 2012 11:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 11:20 pm    Předmět: Citovat

No tak, můžu ti pronajmout bráchu, ten má obyč. stání Laughing

Jako jo, jejich koncerty bývají skvělé. Strhující atmosféra, lekce sborového zpěvu, už jsem lecos sjezdila. A navíc bych nevydržela pomyšlení, že kapela hraje u nás doma a já tam nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

Nicole a kam máš lístek, jestli se můžu ptát?

Jinak jak už jsem psala, jsem trubka, levnější lístky k mání ještě jsou, já rozklikávala špatný odkaz Embarassed Tak to uvidím, jestli se mi podaří někoho přemluvit - kdyžtak ti budu psát o bráchu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 11:27 pm    Předmět: Citovat

No, teta byla pověřena zakoupením lístku dopředu. Tak ho koupila dopředu, úplně Rolling Eyes Tudíž to mám s těma řízkama či co, jako vegetarián si stejně vezmu svačinu. Dostala vynadáno, načež pravila, že ty řízky mi teda zaplatí a já jí dám za lístek jakoby k stání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 11:31 pm    Předmět: Citovat

Páni, tak to se máš Smile V tomhle případě jsou ty řízky jen takový nepatrný mráček Smile (Stejně si to občerstvení v tom kotli nějak nedovedu představit.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.