Pojďte do kina/divadla/na koncert či jinam
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f77d8a490e017c6096599fb2653adbeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:15 am    Předmět: Pojďte do kina/divadla/na koncert či jinam Citovat

Asi by se to dalo dát i do konkrétních témat, ale mohlo by to tam zapadnout.

Už se vám stalo, že jste chtěli jít na nějakou kulturní akci a neměli jste s kým? Třeba by se na dv.cz našel někdo, kdo má stejný problém. Tak proto tohle téma a hned vykopávám:

Brňáci, dneska (já vím, je to na poslední chvíli, ale zjistila jsem to včera) v Artu promítají Carmen od Saury. Je to v rámci přehlídky Foyer a jestli jsem to dobře pochopila, tak zdarma (ale za to ruku do ohně nedám, tak ne abyste mě potom kamenovali). Info zde. Nešli byste?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:27 am    Předmět: Re: Pojďte do kina/divadla/na koncert či jinam Citovat

dana napsal:
Asi by se to dalo dát i do konkrétních témat, ale mohlo by to tam zapadnout.

Už se vám stalo, že jste chtěli jít na nějakou kulturní akci a neměli jste s kým? Třeba by se na dv.cz našel někdo, kdo má stejný problém. Tak proto tohle téma a hned vykopávám:

Brňáci, dneska (já vím, je to na poslední chvíli, ale zjistila jsem to včera) v Artu promítají Carmen od Saury. Je to v rámci přehlídky Foyer a jestli jsem to dobře pochopila, tak zdarma (ale za to ruku do ohně nedám, tak ne abyste mě potom kamenovali). Info zde. Nešli byste?


aaaaaaaaa být v Brně tak jduuu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:30 am    Předmět: Citovat

A 7.6.2008 je v KM velká oslava UNESCO 10 let. Myslím, že to bude výborná akce - na zámku a v podzámecké zahradě - hudba, tanec, šerm, koně, jarmark atd. Já se tam bohužel nedostanu, ale možná to pro někoho bude dobrý tip. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:37 am    Předmět: Citovat

My chodíme teď na jaře s kaput nevěstou každé úterý na jazzík do Staré Pak..Pekárny v Brně, máme permanentku.............. je to moc prima, když se někdo ukážete taky, dejte vědět, dáme býr či vájn pospolu Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
My chodíme teď na jaře s kaput nevěstou každé úterý na jazzík do Staré Pak..Pekárny v Brně, máme permanentku.............. je to moc prima, když se někdo ukážete taky, dejte vědět, dáme býr či vájn pospolu Smile

Na kolik ta permanentka vyjde? Já bych se někdy ukázala, jazzík mi schází, ale jsem jen chudý studentík Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

Jé Danuš, já bych byla šla, kdybych si to nepřečetla až dneska Rolling Eyes Včera jsem se vrátila z exkurze a nechtělo se mi nic dělat. Těžký je život bez netu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Jé Danuš, já bych byla šla, kdybych si to nepřečetla až dneska Rolling Eyes Včera jsem se vrátila z exkurze a nechtělo se mi nic dělat. Těžký je život bez netu Sad

No právě, žes mi psala, že jedete pryč, jinak bych ti řekla přímo. Ale já na tom nakonec stejně nebyla, šla jsem na 3-Iron, to hrálo už od 18,45, takže jsem ten druhý film nestihla, trochu se překrývaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:00 am    Předmět: Citovat

V Zachu (Plzenaci vi) hraje dneska Jiri Schmitzer, zjistila sem to sice na posledni chvili, ale lupeny mam! Posledne byl v House of Blues skvely, tak Plzenaci nevahejte , lupeny jsou k dostani i na miste pred konzikem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 7:43 am    Předmět: Citovat

Brno, 1.5., 23.00 - Poslední promítání Sedmé pečeti, mimořádný film v mimořádný čas. Kdo jde? info
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 1:29 pm    Předmět: Akce v Dolních Kounicích Citovat

Zdravím všechný dlouhovlasatce a dlouhovlasatice-tímto se navědomí dává veškerému obyvatelstu, že na zámku v Dolních Kounicích se chystá velkolepá akce.Doporučujeme věk nad 18 let(pro brutalitu a slovník),kdo se chce dozvědět víc tak ať mrkne na www.agilitas.cz Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.