Kudrnaté vlasy - jaký střih?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c599b735aa9cc86d564a6fd0595cc52Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
mně právě kadeřnice říkala,že je nejlepší mít vlnité-judrnaté vlasy ve dvou vrstvách,akorát jsem to moc nepochopila jak,ona mi to sice ukazovala na sobě,ale má ty vlasy hodně kudrnaté,tak jsem to nějak nepostřehla.
každopádně jsem ráda,že je tu ještě někdo,komu nevyhovuje jedna délka:)


tak to teda nechápu jak jen 2 vrstvách Rolling Eyes mě jich tam dneska vytvořila několik, kdyby jen ve 2 tak by to byl takovej divnej schod asi Rolling Eyes každopádně jedna délka je fajn na rovné vlasy, do účesů a tak.. ale já to prostě chci nosit rozpuštěný nebo tak zaskřipečkovaný různě (jako polodrdol nebo tak), takže jsem se rozhodla pro změnu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:21 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
jitty napsal:
mně právě kadeřnice říkala,že je nejlepší mít vlnité-judrnaté vlasy ve dvou vrstvách,akorát jsem to moc nepochopila jak,ona mi to sice ukazovala na sobě,ale má ty vlasy hodně kudrnaté,tak jsem to nějak nepostřehla.
každopádně jsem ráda,že je tu ještě někdo,komu nevyhovuje jedna délka:)


tak to teda nechápu jak jen 2 vrstvách Rolling Eyes mě jich tam dneska vytvořila několik, kdyby jen ve 2 tak by to byl takovej divnej schod asi Rolling Eyes každopádně jedna délka je fajn na rovné vlasy, do účesů a tak.. ale já to prostě chci nosit rozpuštěný nebo tak zaskřipečkovaný různě (jako polodrdol nebo tak), takže jsem se rozhodla pro změnu Wink


jj,vypadá to fakt dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:32 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
jj,vypadá to fakt dobře Wink


děkuju Smile já jsem fakt ráda, už jsem se chtěla ostříhat, protože mi ty vlasy přišli blbý Rolling Eyes takhle mi zůstala dýlka, ale je je to zas něco nového Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:39 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
jitty napsal:
jj,vypadá to fakt dobře Wink


děkuju Smile já jsem fakt ráda, už jsem se chtěla ostříhat, protože mi ty vlasy přišli blbý Rolling Eyes takhle mi zůstala dýlka, ale je je to zas něco nového Smile


jj,je fajn,že máš dobrou kadeřnici,já k nim radši moc nechodím,málokdy to dopadlo dobře.
(jsem se snažila hodit sem fotku těch dvou stupňů,co má ta co jsem u ní byla a nejde mi to,tak ji hodím do galerky,kdybys chtěla mrknout.jak to vidím na fotce,je mi to celkem jasné jak to myslela..Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 5:08 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:

jj,je fajn,že máš dobrou kadeřnici,já k nim radši moc nechodím,málokdy to dopadlo dobře.
(jsem se snažila hodit sem fotku těch dvou stupňů,co má ta co jsem u ní byla a nejde mi to,tak ji hodím do galerky,kdybys chtěla mrknout.jak to vidím na fotce,je mi to celkem jasné jak to myslela..Smile)


mrknu, díky Wink mám ji vyzkoušenou, je zlatá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

Nakoukla jsem do galerky a tohle by se mi moc líbilo
http://dlouhevlasy.cz/images/comprofiler/plug_profilegallery/1274/pg_1862068732.jpg
Ale nevím, jak to kadeřnici vysvětlit a popsat. Jen mám dilem,a nechat po zadek a nebo jít do hřívy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

Darja napsal:
Nakoukla jsem do galerky a tohle by se mi moc líbilo
http://dlouhevlasy.cz/images/comprofiler/plug_profilegallery/1274/pg_1862068732.jpg
Ale nevím, jak to kadeřnici vysvětlit a popsat. Jen mám dilem,a nechat po zadek a nebo jít do hřívy Laughing


tak ji ukaž tuhle fotku ne? Wink já zvolila zlatou střední cestu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 9:50 pm    Předmět: Citovat

Jen se bojím, aby to s mýma těžkýma vlasama šlo.... a musela bych je nechat zkrátit... ale vždycky jsem chtěla hřívu, jen jsem se bála Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 9:56 pm    Předmět: Citovat

Darja napsal:
Jen se bojím, aby to s mýma těžkýma vlasama šlo.... a musela bych je nechat zkrátit... ale vždycky jsem chtěla hřívu, jen jsem se bála Very Happy


já myslím,že to půjde..a navíc proč by to nemohlo být i delší?když se to sestřihá,tak bude i hříva i délka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 10:04 pm    Předmět: Citovat

Darja napsal:
Jen se bojím, aby to s mýma těžkýma vlasama šlo.... a musela bych je nechat zkrátit... ale vždycky jsem chtěla hřívu, jen jsem se bála Very Happy


hele, já jsem teď byla na sestříhání a prostříhání.. mám délku do půl zad a když ty vlasy nezkrotím (nějakým voskem či lakem) tak je mám relativně velkou hřívu na tu délku Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.