Kudrnaté vlasy - jaký střih?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95835fb14ebeac1474c22af3e564ee86Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
Darja napsal:
Jen se bojím, aby to s mýma těžkýma vlasama šlo.... a musela bych je nechat zkrátit... ale vždycky jsem chtěla hřívu, jen jsem se bála Very Happy


hele, já jsem teď byla na sestříhání a prostříhání.. mám délku do půl zad a když ty vlasy nezkrotím (nějakým voskem či lakem) tak je mám relativně velkou hřívu na tu délku Wink Wink


a jaký používáš vosk?i nějaký přírodní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 10:14 pm    Předmět: Citovat

já teda přes den mám vlasy rozpuštěné, ale v noci musím mít culík, protože mi je muž permanentně zalehává Smile a pokud je nezkrotím ráno, vypadala bych jako po pecce elektrickým proudem.

Osvědčilo se mi prostříkat to žlutým rozprašovačem od gliss kuru, pak rozčesat a nebo použít od Avonu antifrizz (olejíček).

Dostat vlasy do nějakého řádu a aby se vytvořily pramínky a né afro je makačka Sad Nějaké rady jak zpramínkovat hřívu? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

holky, na to zpramínkování se mi teď osvědčila Balea Matující pasta Trend it Up (asi za 50,--) nebo vosk od Welly (ale ta pasta je "nemastí", takže na moje vlasy to stačí, ale vosk je zase silnější Wink )

fotky po té Balee mám v galerce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 10:43 pm    Předmět: Citovat

tak tam se nekouknu Sad nevidím tvoji galerku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 1:10 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jdu oběhnout drogérie a jdu zkusit tu matující pastu od balei Smile Zkusím pak vyfotit ty kudrliny Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 1:41 pm    Předmět: Citovat

Darja napsal:
Tak dneska jdu oběhnout drogérie a jdu zkusit tu matující pastu od balei Smile Zkusím pak vyfotit ty kudrliny Twisted Evil


držím palce Laughing snad ti bude vyhovovat, mě za tu cenu přijde jako malý zázrak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 11:11 pm    Předmět: Citovat

a co silikony? Nejsou? Smile

Mě moc pomáhal glisskur v rozprašovači. to je pecka. Jen zjišťuji, že s délkou vlasů roste spotřeba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:41 pm    Předmět: Citovat

Darja napsal:
a co silikony? Nejsou? Smile

Mě moc pomáhal glisskur v rozprašovači. to je pecka. Jen zjišťuji, že s délkou vlasů roste spotřeba Very Happy


gliss kur rozprašovací mě od délky do půlky zad vůbec, ale vůbec nefunguje, vlasy mi spíš lítají ještě víc..
silikony vůbec neřeším, moje vlasy mají silikony rády.. pomáhá mi ta pasta nebo sérum na kudrnaté vlasy Balea - další rady určitě najdeš ve vlákně Vlny a kudrny: jak na ně http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=116038 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darja
41-80
41-80


Založen: 15.3.2010
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si nechala kudrny sestříhat na ramena Very Happy
U kadeřnice to vypadalo, jako kdyby ostříhala zrzavého pudla kroutí se to ještě víc, v práci mi říkají pudle, al ena léto praktické, začínala jsem se potit, jak jsem měla vlasy do půle zad. Trochu mi ale chybí ty dlouhé Very Happy

Hodím do galerky fotku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filth
0-7
0-7


Založen: 21.9.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 9:08 pm    Předmět: Kudrnaté dlouhé vlasy Citovat

Ahoj,
chtěl bych se vás na něco zeptat:)
Mám vlasy řekněme ke konci krku v zadu,když jsou mokré ve předu k nosu(culíka eště nedám) a chci si nechat vlasy dlouhé tak na culdu..Bohužel mám kudrnaté,vlnité vlasy a mám trošku obavu,jak to bude vypadat,tedy dilema..nechat zkrátit,či nechat narust do culíku..Kudrnaté vlasy,dlouhé,asi nejsou nejlepší volba,že ? Jelikož docela rád bych si nechal narust vlasy,mě osobně se to moc líbí..třeba vlasy jako má Tuomas Holopainen od Nightwish,ale to je sci-fi Smile
Co si myslíte o kudrnatých dlouhých vlasech,smím-li se zeptat na váš nazor.

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.