Umělá vs. přirozená krása
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=774f3e9d1503e9cfb8048c07694e4a2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 5:04 pm    Předmět: Umělá vs. přirozená krása Citovat

citace:
já tyhle náhražky prostě nechápu já se ani nemaluju,maximálně stíny,no sem asi divná




A proč bys jako měla být divná?????? Jsi krásná fakt vůbec ale vůbec nevadí, že se nelíčíš. Já na sobě nesnesu asi nic kromě oblečení, i prstýnek mi vadí a překáží. Já se sobě celkem líbím s řasenkou, ale nesnáším to odličování. Měla jsem spoustu odličovacích přípravků a z toho rozedřené oční okolí a odličovač v očích- nic moc pocit, asi to neumím...Takže se nemaluju a je to. Jsem se sebodu docela spokojená a komu se nelíbím, ten mě může milovat Smile) Aspoň nemá přítel večer šok Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

to "divná" byla trochu nadsázka:)
já si nehty taky stříhám kvůli klavíru a kreslení,a taky se mi odlupujou vrstvičky:) no,ale že bych měla mít mindráka:)...znám docela dost holek co nejsou krasavice(chudé vlasy,špíčky,bůčky,zvláštní postavy,okousané nehty...),ale protože si věří,je o ně zájem...a když si někdo nevěří,a musí si na sebe vrstvit a přidělávat různé věci,podle mě je to smutnýSad ale fakt nechci být nijak hnusná,doufám že se to nikoho nedotkne Embarassed

já kdybych byla kluk,tak by se mi asi nelíbili holky co mají umělý nehty,nosí makeup atd... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
A proč bys jako měla být divná?????? Jsi krásná fakt vůbec ale vůbec nevadí, že se nelíčíš. Já na sobě nesnesu asi nic kromě oblečení, i prstýnek mi vadí a překáží. Já se sobě celkem líbím s řasenkou, ale nesnáším to odličování. Měla jsem spoustu odličovacích přípravků a z toho rozedřené oční okolí a odličovač v očích- nic moc pocit, asi to neumím...Takže se nemaluju a je to. Jsem se sebodu docela spokojená a komu se nelíbím, ten mě může milovat Smile) Aspoň nemá přítel večer šok Smile))

no,to se taky divim,já bych nechtěla aby mě olda viděl přes den krásně namalovanou,a pak ve sprše viděl jak mi to všude teče po tváři a stává se ze mě zombie Laughing

jinak,některý holky vypadaj mnohem hezčí a mladší když se nelíčí,viděla jsem to u spolužaček třeba Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 7:00 pm    Předmět: Citovat

ale jo,já sem neříkala že všichni kdo si něco takovýho dají udělat si nevěří nebo si nemůžou najít kluka,reagovala jsem na to jak bylo psáno že si s tím někteří vyléčí komplexy,je mi jasný že se to netýká všech...
a s tou zombie Laughing to sem taky myslela tak,že když je holka nalíčená a dojde třeba k situaci že se jí namočí před někým obličej,nevypadá to hezky:)

nemyslim si o všech,co si dělají ty různé úpravy že jsou nesebevědomé,jen nechápu proč,má někdo komplexy(teda pokud to není fakt vážný postiženíSad)
a nevim o tom že by tu někdo řikal že normální nehty sou hnusný apodobný věty..na nikoho sem nenarážela Confused

prostě jsem vysvětlila proč já bych do toho nešla,mě nevadí že to někdo má Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

já neřikám že je to špatný,ostatním lidem to neubližuje,já jen chci říct že mě to nepříde hezký,protože je to nepřirozený,prostě můj názor

co se týče toho kdo nemá nadělíno po kráse-pro mě jsou zajímavý lidi,tim,že ikdyž nejsou nádherní,tak třeba taky něco umí,znají, a netrápí je to jak vypadají,ale nemyslim,že všichni kdo si nechá udělat nějakou tu úpravu trpí komplexy(!)Smile

prostě ať si dělá každej co chce Laughing mě je to jedno,každej ať řekne co si myslí,hlavně ať se neposmívá:Dneuráží,a jestli jsem někoho urazila tak pardon,nemyslím si o nikom tady zlé,jenom si myslím že umělé věci nejsou hezké Very Happy ikdyž to napohled vypadá hezky,protože to není přirozené...,pro mě je hezký člověk tak,jak se narodil(teda pokud nemá roštěp rtu,tři ruce,jedno oko apod,tam je zákrok docela nutný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Tree tak to jsme dvě upřímně řečeno víc se mi líbí ženy když jsou přirozeně krásné i když sama se líčím. Když jdu ven zvýrazním si oči. Obočí si černou tužkou zvýrazním ..i oči. Navíc jsem metalistka a černé oči rudé rty jsou moje líbí se mi to. Twisted Evil

Jinak přirozené ženy jsou pro mě krásné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Jo a Tree ty jsi krásná taková jaká jsi. Fotky, které jsem viděla tak ti to tam moc sluší. Taková pěkně přirozená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:11 am    Předmět: Re: Umělá vs. přirozená krása Citovat

Káťa napsal:
citace:
já tyhle náhražky prostě nechápu já se ani nemaluju,maximálně stíny,no sem asi divná


A proč bys jako měla být divná?????? Jsi krásná fakt vůbec ale vůbec nevadí, že se nelíčíš. Já na sobě nesnesu asi nic kromě oblečení, i prstýnek mi vadí a překáží. Já se sobě celkem líbím s řasenkou, ale nesnáším to odličování. Měla jsem spoustu odličovacích přípravků a z toho rozedřené oční okolí a odličovač v očích- nic moc pocit, asi to neumím...Takže se nemaluju a je to. Jsem se sebodu docela spokojená a komu se nelíbím, ten mě může milovat Smile) Aspoň nemá přítel večer šok Smile))


Káťo, když řasenku, tak je nejlepší voda a mycí gel na obličej. Very Happy S tím to jde dolů samo, rychle a bez dření. Prostě si umýt obličej. Samozřejmě ale také nesmí být ta řasenka voděodolná nebo nějaký lepivý dryák, co nejde dolů. Já jsem si teď koupila obyč. hnědou miss sporty a je to jedna z nejlepších, co jsem kdy měla. Jde rychle na řasy i dolů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

Hmm, tak já mám voděodolnou řasenku a na ni odličovadlo Balea a úplně v pohodě. Teda já se taky líčím jednou za uherský rok, takže to tolik neřeším Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

Podařilo se mi teď změnit práci. Do teď jsem byla zvyklá na řasenku po ránu, džíny a tričko, teď budu muset do kostýmku a make upu Rolling Eyes Tak uvidíme, jak si na tohle zvyknu...
Jinak obličej občas dost trápím výrazným líčením kvůli tancování - na podiu a světlech se bez toho nedá, člověku to "vytáhne" veškerou barvu z obličeje. Někdy ta přirozenost prostě nestačí, v některých oblastech a oborech.

Vím ale jistě, na co bych si nezvykla nikdy - gelové umělé nehty. Měla jsem je teď jednorázově na svatbu (dárek od mé sestry, která je nosí už rok pravidelně) a hned po "akci" si je nechala sundat. Bolelo to pěkně, člověk by nevěřil, jak moc má citlivé nehty, museli mi to obrousit, tak se někde stalo, že paní nehet probrousila Confused Teď statečně odrůstají a já doufám, že se zase vrátí do své původní podoby, měla jsem nehty celkem pevné a pěkné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.