Ostříhání "z trucu"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4962590ef07f77fde49439f32002f49dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Fairy- ale než ti ostříhané vlasy dorostou do té tvé délky ,tak zase budou "starý materiál" Laughing


No tak se třeba o ten nový materiál budu starat tak hezky a dobře, aby i satrý vypadal stále mladý! Laughing
Návrat nahoru
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Mně to napadá občas ne z trucu, ale že už jsou ty vlasy takové uplouhané, prostě že bych ustřihla starý materiál a nechala růst nový, zdravější. Wink Co říkáš, Key?


...jen provokuj. Já si Tě najdu a nařežu Ti řiť. A tím myslím řiť jako řiť, a né řiď jako řiď.
A co potom Vlčák, jé to by byl mazec Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 5:30 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Fairy napsal:
Mně to napadá občas ne z trucu, ale že už jsou ty vlasy takové uplouhané, prostě že bych ustřihla starý materiál a nechala růst nový, zdravější. Wink Co říkáš, Key?


...jen provokuj. Já si Tě najdu a nařežu Ti řiť. A tím myslím řiť jako řiť, a né řiď jako řiď.
A co potom Vlčák, jé to by byl mazec Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink


Ale nebyl.OStříhal by se také a hotovo. Abychom se k sobě zas hodili. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky všude vlasy, nejvíc je to pznat v koupelně a pak taky když luxuju, kartáč od vysavaše je plný vlasů...nejvíc mě to rozčiluje,když se mi "lepí" na mokré ruce a já je za boha nemůžu dostat dolů....Naštěstí mám chápavého přítele, takže mi říká,že moje vlasy jsou sice všude, ale že mu to vůbec nevadí....A nechat se ostříhat???...NIKDY!
...
Ještě mě tak napadlo, Lavinno, že moji rodiče jsou na mé vlasy taky hrozně alegričtí, když pčijedu domů tak mi maminka,klade na srdce,abych se česala jen v koupelně a všechno po sobě sebrala...a babička si vždycky povzdechne a řekne:"Ty to máš ták dlouhý,nechceš nechat ostříhat? dělá tě to starší,víš jak by to slušelo..."....Už to skoro ani nevnímám, ale klade mi tuhle radu na srdce už dlouuuuuho... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Lavvina napsal:
Jo jo, taky na výlevky používáme sítko a Savo na uvolňování odpadu, ale to není celý problém. Když vysává babička zůstávají vlasy na kartáči nástavce vysavače. To jí hrozně vadí, že to musí sundavat. Navíc máme takový ten bezsáčkový vysavač a ten má průhlednou nádobu, takže je krásně vidět jaký bordýlek jsme doma vysáli. No a ona mě vždycky volá ať se jdu kouknout co tam je vlasů Confused Nebo ztratím jediný vlas v umyvadle a nevšimnu si toho nebo dokonce nedejbože se vlas objeví v jídle a v tu chvíli je mi vyhrožováno ostříháním Evil or Very Mad No ale já se samozřejmě nedám a do stříhání a nestříhání si nenechám kecat. Jen mě mrzí, že svými vlasy vlastně někoho hrozně ročiluji.


...tak pořiď babičce psa, budou všude chlupy, babí se vlasů potom ani nevšimne. No a je to. Cool Cool Laughing Laughing Laughing Wink Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Lavvina napsal:
Jo jo, taky na výlevky používáme sítko a Savo na uvolňování odpadu, ale to není celý problém. Když vysává babička zůstávají vlasy na kartáči nástavce vysavače. To jí hrozně vadí, že to musí sundavat. Navíc máme takový ten bezsáčkový vysavač a ten má průhlednou nádobu, takže je krásně vidět jaký bordýlek jsme doma vysáli. No a ona mě vždycky volá ať se jdu kouknout co tam je vlasů Confused Nebo ztratím jediný vlas v umyvadle a nevšimnu si toho nebo dokonce nedejbože se vlas objeví v jídle a v tu chvíli je mi vyhrožováno ostříháním Evil or Very Mad No ale já se samozřejmě nedám a do stříhání a nestříhání si nenechám kecat. Jen mě mrzí, že svými vlasy vlastně někoho hrozně ročiluji.


...tak pořiď babičce psa, budou všude chlupy, babí se vlasů potom ani nevšimne. No a je to. Cool Cool Laughing Laughing Laughing Wink Wink Idea


To je dobry napad Twisted Evil Mame dlouhosrsteho velkeho psa a kocku, vsichni nadavaji na hromadu chlupu pri obdobi linani, ale me a sestriny vlasy nikdo neresi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

Nessie napsal:
kkk napsal:
Lavvina napsal:
Jo jo, taky na výlevky používáme sítko a Savo na uvolňování odpadu, ale to není celý problém. Když vysává babička zůstávají vlasy na kartáči nástavce vysavače. To jí hrozně vadí, že to musí sundavat. Navíc máme takový ten bezsáčkový vysavač a ten má průhlednou nádobu, takže je krásně vidět jaký bordýlek jsme doma vysáli. No a ona mě vždycky volá ať se jdu kouknout co tam je vlasů Confused Nebo ztratím jediný vlas v umyvadle a nevšimnu si toho nebo dokonce nedejbože se vlas objeví v jídle a v tu chvíli je mi vyhrožováno ostříháním Evil or Very Mad No ale já se samozřejmě nedám a do stříhání a nestříhání si nenechám kecat. Jen mě mrzí, že svými vlasy vlastně někoho hrozně ročiluji.


...tak pořiď babičce psa, budou všude chlupy, babí se vlasů potom ani nevšimne. No a je to. Cool Cool Laughing Laughing Laughing Wink Wink Idea


To je dobry napad Twisted Evil Mame dlouhosrsteho velkeho psa a kocku, vsichni nadavaji na hromadu chlupu pri obdobi linani, ale me a sestriny vlasy nikdo neresi Smile


No konečně jeden dobrý a rozumný nápad... do každé dlouhovlasé rodiny nějakou hodně chlupatou potvoru a je po starostech. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

Mně to taky říkali, ti starší. Ale jen ti nepřejícíc. Naopak, většin arodiny mi vlásky chválí a vlasy na koberci nikdo neřeší. Stejně jsem to já, kdo u nás uklízí celý byt, takže co si na koberec napelichám, to si také uklidím. Kam se ještě hrabu na naše kočky! Po Flekáčovi je ínový kobereček vždy celý bílý a má podezřele dlouhý vlas! Very Happy
Návrat nahoru
Lavvina
8-20
8-20


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Nápad se psem je sice zajímavý, ale na moji babičku nepoužitelný, protože ona dříve psa měla a jeho chlupy jí teda vůbec nevadily. To už jsem jednou s tímto argumentem na ní přišla a bylo mi řečeno, že jí chlupy ani zdaleka nevadí tolik jako moje vlasy.
No jo no, když to je těžké. Dokud jsem měla kratší vlasy, tak to nebylo tolik poznat. Mohlo mi jich vypadnout třeba sto a nikoho to nevzrušovalo. Teď stačí jeden a poslouchám to ještě půl roku. Moje babička je tak trochu zvláštní. Navíc byt je její, takže si tu nemůžu vyskakovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, mezi srstí našich psů a kocoura se těch pár vlasů ztrácí Laughing . S babičkou jsem to měla stejné jako Kopretinka- pokud jsem měla vlasy delší, babička do mě neustále hustila, abych se nechala ostříhat, protože mě to dělalo starší a tak. Když jsem si pak vlasy ustřihla (už nevím z jakého důvodu),babi se tomu hrozně divila a tvrdila, že mi delší vlasy slušely mnohem víc a to ostříhání byla chyba, "velká chyba, děvče!" Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.