Ostříhání "z trucu"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3c9f16a97c9cb4949739cd0565c75ef2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vesna
8-20
8-20


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 8:40 pm    Předmět: Citovat

Tohle taky znám, kadeřníci jsou mými úhlavními nepřáteli...
Já jsem se ke dvacátým narozeninám nechala vyholit na milimetr - z vlasů pod lopatky. Nyní, po čtyřech letech, je mám pod lopatky znovu. Bere mne čert, když si představím, jak jsem je mohla mít dlouhé dneska... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VelvetRose
8-20
8-20


Založen: 13.7.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 9:42 am    Předmět: Citovat

Trošku o tom častěji uvažuju, už mě nebaví "být otravovaná" tak chci mít pokoj od všech. A taky se mi cuchají, což mě mrzí a už to není ono, co to bývalo, jsou tak suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 1:30 pm    Předmět: Citovat

VelvetRose napsal:
Trošku o tom častěji uvažuju, už mě nebaví "být otravovaná" tak chci mít pokoj od všech.
Tomu moc nerozumím... Lidi tě otravujou kvůli vlasům? Jako že jsou moc dlouhé? Mě nikdo, tak si to nedokážu představit... No, jestli to tak je a moc tě to štve (až tak že to převáží nad touhou po dlouhých vlasech), plus jestli jsou cuchavé a suché (případně roztřepené) konce a péče selhala, tak je šmikni. Jenom dej pozor o kolik, abys pak zas nelitovala, že to bylo moc. Je lepší brát případně menší kusy na víckrát, než udělat jeden megazástřih a pak to rozhodnutí několik let (než dorostou) proklínat... Wink A nebo si řekni, že za to ty vlasy stojí a nestříhej. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzak
8-20
8-20


Založen: 11.6.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

No já trucovala jenom jednou:
Měla kdysi "dlouhé" vlasy do půli zad - maminka si na nich hrozně zakládala, líbily se jí atd. I taťkovi se líbí dlouhé hnědé vlasy.
Jenže mamka mi nedovolila, nosit rozpuštěné vlasy, pořád mne nutila si je zaplétat a nebo česat do culíku. A jednoho dne jsem se kvalitně - opět - po její přednášce, naštvala,ruply mi nervy, vzepřela jsem se a nechala jsem se druhý den ostříhat na ježka !!!
Když jsem přišla domů, mamku málem kleplo, a když jsem na otázku, proč - odpověděla, že mě štve to její věčný kecání do toho, jak mám a nemám chodit upravená a že vypadám furt v culíčku nebo copánku jako pipina, a že holky nosí rozpuštěný vlasy, a rodiče je neprudí, tak jsem řekla, že toho mám už dost, že mě culíčky se.... a mě to už fakt silně nebaví a že už nikdy v životě nechci kvůli tomuto dlouhé vlasy. A jestli chce culíčky a copánky, at si nechá narůst vlasy svoje, ale že já už v životě ne !!!
Svůj slib jsem téměř splnila - vždycky jsem byla s max délkou po ramena nebo mikádo do téměř své plnoletosti.
Mamka to tenkrát neunesla tu moji vzdorovitost a pěkně mi nařezela.... Very Happy
Taťka řekl, že je to moje věc, a když tak chci vypadat, tak ať tak vypadám, ale ať ho nezdravím na ulici ... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 3:19 pm    Předmět: Citovat

Zuzak: Na jednu stranu možná maminku trošku chápu - hlavně hodně malé děti pak nechají rozpuštěné vlasy padat do obličeje, koukají po nich a ve výsledku z toho můžou třeba i začít šilhat...

Ovšem záleží, kolik ti bylo. Dvouletému dítěti těžko vysvětlíš, že si má ty vlasy držet z očí, když je má rozpuštěné, zato třeba osmiletému klidně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 5:00 pm    Předmět: Re: vzdorovitost Citovat

Zuzak napsal:
No já trucovala jenom jednou:
Měla kdysi "dlouhé" vlasy do půli zad - maminka si na nich hrozně zakládala, líbily se jí atd. I taťkovi se líbí dlouhé hnědé vlasy.
Jenže mamka mi nedovolila, nosit rozpuštěné vlasy, pořád mne nutila si je zaplétat a nebo česat do culíku. A jednoho dne jsem se kvalitně - opět - po její přednášce, naštvala,ruply mi nervy, vzepřela jsem se a nechala jsem se druhý den ostříhat na ježka !!!
Když jsem přišla domů, mamku málem kleplo, a když jsem na otázku, proč - odpověděla, že mě štve to její věčný kecání do toho, jak mám a nemám chodit upravená a že vypadám furt v culíčku nebo copánku jako pipina, a že holky nosí rozpuštěný vlasy, a rodiče je neprudí, tak jsem řekla, že toho mám už dost, že mě culíčky se.... a mě to už fakt silně nebaví a že už nikdy v životě nechci kvůli tomuto dlouhé vlasy. A jestli chce culíčky a copánky, at si nechá narůst vlasy svoje, ale že já už v životě ne !!!
Svůj slib jsem téměř splnila - vždycky jsem byla s max délkou po ramena nebo mikádo do téměř své plnoletosti.
Mamka to tenkrát neunesla tu moji vzdorovitost a pěkně mi nařezela.... Very Happy
Taťka řekl, že je to moje věc, a když tak chci vypadat, tak ať tak vypadám, ale ať ho nezdravím na ulici ... Very Happy Very Happy


U mě to je přesně naopak - jako malá jsem měla vždycky kratší vlasy - buď k uším nebo mikádo, mamce se líbily holčičí krátký střihy. Jakmile jsem si nechala dorůst vlasy na ramena, přemlouvala mě zase na krátký, že mi dlouhý nesluší, že mi dělaj kulatý tváře, že je mám jemný atd. atd.. Takže teď mám vlasy už na lopatky a udělám maximum pro to,aby ještě poporostly - není v tom ani tak truc, ale fakt,že jsem dost vysoká a v dlouhejch vlasech si připadám víc ženštěji. Další důvodem je muzika,kterou poslouchám - mít čím házet na koncertech je paráda Smile A taky jsem vlasofilka- líbí se mi chlapi s dlouhýma vlasama, jednoho takovýho jsem záhadným způsobem očarovala a a to by tak ještě scházelo,aby je měl delší než já!! Wink Prostě se v dlouhejch cejtím nejlíp, a to jsem měla na hlavě snad úplně všechno Very Happy Kolikrát jsem si je dala sama ustřihnout,ale to bylo ze zoufalství a netrpělivosti,když byly moc slabý a já v tý době ještě neznala hennu,olejíčky atd Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzak
8-20
8-20


Založen: 11.6.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 5:00 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Zuzak: Na jednu stranu možná maminku trošku chápu - hlavně hodně malé děti pak nechají rozpuštěné vlasy padat do obličeje, koukají po nich a ve výsledku z toho můžou třeba i začít šilhat...

Ovšem záleží, kolik ti bylo. Dvouletému dítěti těžko vysvětlíš, že si má ty vlasy držet z očí, když je má rozpuštěné, zato třeba osmiletému klidně.


Bylo mi 13 let....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

Zuzak: tan tohle mi přijde jako kvalitní manipulace ze strany rodiče. Nikdo nemá právo si z druhého dělat česací panenku a pak mu namlátit, když projeví svůj názor a připraví ho o hračku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzak
8-20
8-20


Založen: 11.6.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Zuzak: tan tohle mi přijde jako kvalitní manipulace ze strany rodiče. Nikdo nemá právo si z druhého dělat česací panenku a pak mu namlátit, když projeví svůj názor a připraví ho o hračku.


No mě hlavně tenkrát štvalo, že jsem jí to nebyla schopná vysvětlit.
Nosily se tenkrát rozpuštěné vlasy a já si pořád musela zaplétat cop bud francouzský, nebo normální a nebo česat culík. Navíc mám vlasy kluzské, takže jsem za chvíli vypadala jako čarodějnice. Nejraději jsem vlasy nosila v čelence.... Laughing
Ale jsou věci, na které se neshodneme dodneška......to kdyby jsi slyšela story blond versus hnědá, nebo nošení vysokých podpatků. Razz Rolling Eyes

Ale i tak máme s mamkou hezký vztah a mám se s rodiči hodně moc ráda.

Tedka se vracím k dlouhým vlasům, barva přírodní hnědá, ale protože musím.....mám problémové vlasy.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZebraLennon
8-20
8-20


Založen: 15.2.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2017 10:31 pm    Předmět: Citovat

I já se jednou z trucu ostříhala,před 3 lety mě chytl rapl a kvůli chlapovi jsem šla ke kadeřnici(přestože jsem si slíbila že v životě už k žádné nepujdu) a nechala se podle fotky ostříhat,a co je horší,i sestříhat sotva na ramena.Furt toho lituju,přestože už mi vlasy dost poporostly.Ale prostě mi přijde že už nejsou takový jako předtim.Snad si to jen namlouvám Laughing Beru už 5 měsíců DonnaHair a řekla bych že se účinky začaly projevovat.Akorát že mam sušší konce což mě ale nepřekvapuje když jsem si tenkrát u tý kadeřnice nechala na hlavu naplácat i jakousi zrzavou barvu která odrůstá Rolling Eyes Ale zase musim říct,že jsem na vlasy dostala kompliment,že je mam hezčí než předtim,tak teda nevim Very Happy A poučení které z toho vyplývá:Nikdy se nestříhat kvůli chlapovi!Stejně mě pak trápil ještě další dva roky,takže to jse si opravdu nepomohla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.