Ostříhání "z trucu"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61a656e0b675be65dbdb0f3a4143d7bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 12:36 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Mě to postihlo teď před dvěma měsíci, jak jinak, po rozchodu. Takovou hloupost už opravdu neudělám, byť mi to tehdy prospělo. Ještě, že mi hříva docela rychle dorůstá...


Spring and summer will give you some good hair growth, madam. Have faith Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarwa
0-7
0-7


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 5:38 pm    Předmět: Citovat

Před 4 lety, tedy v mých 15, jsem se také ostříhala z trucu...kámoška po mně chtěla lehce zastřihnout ofinu, ale nějak se mi to nepovedlo, zastřihla jsem ji trochu víc, ale myslím si, že zas taková tragédie ten centimetr nebyl Smile
Ona to každopádně viděla jinak, začala se vztekat a brečet a nechtěla se mnou mluvit. Řádně jsem se naštvala a v tom vzteku jsem se ostříhala úplně na kratičko. Kámoška mi před tím neustále nadávala, že na ni všichni budou blbě koukat a smát se jí. Netřeba dodávat, že po tom, co jsem si s vlasy udělala, se jí nikdo nesmál, protože vedle mě si ani nikdo nevšiml, že tu ofinu má kratší.
Měla jsem ve vlasech strašlivé zuby, když jsem dojela domů, tak mi to taťka zarovnal na jednotnou délku 6 mm. Okolí na to reagovalo různě. Někteří známí si dokonce mysleli, že mám třeba rakovinu. Nikdy jsem toho nelitovala, nebo alespoň ne nějak moc, na druhou stranu jsem si alespoň zkusila takovou krátkou délku. Ale krátké vlasy už bych nechtěla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Komunka
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

citace:
Ona to každopádně viděla jinak, začala se vztekat a brečet a nechtěla se mnou mluvit. Řádně jsem se naštvala a v tom vzteku jsem se ostříhala úplně na kratičko. Kámoška mi před tím neustále nadávala, že na ni všichni budou blbě koukat a smát se jí. Netřeba dodávat, že po tom, co jsem si s vlasy udělala, se jí nikdo nesmál, protože vedle mě si ani nikdo nevšiml, že tu ofinu má kratší.
¨
Sarwo, klobouk dolů. Vskutku hrdinký čin Shocked Doufkám, že kámoška ti hned odpustila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarwa
0-7
0-7


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Komunka napsal:
citace:
Ona to každopádně viděla jinak, začala se vztekat a brečet a nechtěla se mnou mluvit. Řádně jsem se naštvala a v tom vzteku jsem se ostříhala úplně na kratičko. Kámoška mi před tím neustále nadávala, že na ni všichni budou blbě koukat a smát se jí. Netřeba dodávat, že po tom, co jsem si s vlasy udělala, se jí nikdo nesmál, protože vedle mě si ani nikdo nevšiml, že tu ofinu má kratší.
¨
Sarwo, klobouk dolů. Vskutku hrdinký čin Shocked Doufkám, že kámoška ti hned odpustila Very Happy


Nevím, jestli hrdinský čin, podle mě to byla spíš pěkná hloupost Very Happy Ale tak aspoň jsem si zkusila něco nového a vlasy každopádně dorostly. S kámoškou když si na to vzpomeneme, tak se tomu vždycky smějeme. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:05 am    Předmět: Citovat

Z trucu jsem se ostříhala v 5. třídě ZŠ. Nevermore! Laughing
Tenkrát se mi líbil účes černovlásky z Tatu, tak jsem si krásné rovné vlasy do pasu nechala sešmikat. Pak jsem si je nedokázala upravit, žádnou žehličku nebo pořádný lak na vlasy jsem neměla a probrečela jsem několik nocí. Vlasy dorostly, ale už nejsou přirozeně rovné, to mě štve.

Ale na 6 mm jako Sarwa jsem se nedostala, dobře ty. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 12:20 pm    Předmět: Citovat

tyyyyyyjo, tak to co čtu tak je teda dobrý no Laughing Já sem maximálně "soutěžila" v 10 s kámoškou, která znás si víc ustříhne ofinu. Nakonec vyhrála ona. Dopadla se zubatou ofinou, která se nedala ani opravit, protože měla jenom 1 cm a míň. Takže mohla zapomenout i na sponky, který jí stejně nedržely. To pak byli její rodiče celí bez sebe. Jinak si ještě vzpomínám na dobu kdy byl v módě takový ten ježek vzadu na temeni. To sem si pro změnu ušmikala sama před zrcadlem na 4 cm a vypadalo to tak hrozně, že mi to kámoška ještě "spravila" na centimetry 3. Nakonec mi ani nepomohl silně tužící gel ¨, který sem si patlala na hlavu každý ráno. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

Jooo bohužel tohle znám moc dobře. Asi před rokem jsem se ostříhala z trucu kvůli klukovi, s ekterým jsem se rozešla a on an mě byl pak hrozně zlej, křičel na mě fakt ošklivý věci a tak a věděla jsme, že jestli na mě někdy něco fakt miloval, byly to moje dlouhé vlasy, a mě blbku nenapadlo nic lepšího jak se mu za to všechno pomstít, než si ty vlasy ostříhat. :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agnes19
8-20
8-20


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 12:59 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem se myslím v devítce ostříhala podle Yulie z Tatu Very Happy dokonce jsem se obarvila na černo, hodně jsem litovala, vůbec mi ten účes neslušel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 1:17 pm    Předmět: Citovat

swery napsal:
tyyyyyyjo, tak to co čtu tak je teda dobrý no Laughing Já sem maximálně "soutěžila" v 10 s kámoškou, která znás si víc ustříhne ofinu. Nakonec vyhrála ona. Dopadla se zubatou ofinou, která se nedala ani opravit, protože měla jenom 1 cm a míň. Takže mohla zapomenout i na sponky, který jí stejně nedržely. To pak byli její rodiče celí bez sebe. Jinak si ještě vzpomínám na dobu kdy byl v módě takový ten ježek vzadu na temeni. To sem si pro změnu ušmikala sama před zrcadlem na 4 cm a vypadalo to tak hrozně, že mi to kámoška ještě "spravila" na centimetry 3. Nakonec mi ani nepomohl silně tužící gel ¨, který sem si patlala na hlavu každý ráno. Smile


To s tou ofinou znam taky v první třídě jsme si s jednou holčinou taky střihali ofinku.. Ješte k tomu zubatejma nůžkama.. Takže výsledek mamka se zhrozila, když pro mě přišla, do roviny to moc nešlo,ale za čas to naštěstí dorostlo.. Very Happy Very Happy Holt jsme se učili střihat Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 4:21 pm    Předmět: Citovat

Asi to nebylo přímo ostříhání z trucu, ale hodím to sem...
V únoru jsem šla po letech ke kadeřnici, protože jsem chtěla něco provést se svými vlasy. Byla jsem v té době přes půl roku nezaměstnaná, své schopnosti už se mi vylepšit nedařilo, oblečení taky ne, ale ty vlasy Rolling Eyes .
Tak jsem se rozhodla zajít ke kadeřnici, ať mi udělá mikádo do podkovy. Měla jsem přesně obrázek, jak by to mělo vypadat, ale to jsem zapomněla, že všechny kadeřnice jsou v podstatě hloupé holky, které neměly na jinou školu (sorry, jestli tím někoho urážím, ale v životě jsem potkala jenom absolutně nemyslící kadeřnice, jejichž hlavním cílem bylo ze mne udělat obludu). Dopadlo to hrozně... zepředu to ještě šlo, protože tam skoro nic neudělala, ale za to vzadu. Tam mi vystřihla asi 3cm široký pruh a 5 cm na délku. Nechápu, co to jako mělo být. Když jsem se na ten účes dívala u ní, tak to bylo tak načesané, že to vypadalo fajn (taky jsem spěchala na bus). Když jsem doma zjistila, co mi to udělala, tak mi to mama zastřihla a skončilo to tak, že jsem měla vlasy po bradu (v mokrém stavu).
Účes absolutně hrozný, něco ve stylu jitky čvančarové v dokonalém světě, akorát že mě ten vyfoukaný tvar moc dlouho nevydrží. Tak jsem si myslela, že vypadám hrozně a s takovým účesem už mě vůbec nikdo nezaměstná a víte,co... zaměstnal. Hned asi týden po ostříhání. Nemyslím si, že bych práci dostala kvůli zkráceným vlasům, ale někdy si tak říkám, jestli to tomu trochu nepomohlo Laughing
Takže teď jsem nešťastná, protože můj účes je odpudivý, patlám na hlavu různé vodičky na urychlení růstu, zatím bez úspěchu. Spočítala jsem si, že asi až tak v srpnu bude můj účes trošku nositelný. A to je hrozná představa. Jistě by se něm dalo něco zlepšit, ale já už nikomu nevěřím a stříhám se zásadně sama a basta fidly Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.