Očkování obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b3d2c7f6edc25e0417be2d18c6cbf61dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 11:33 pm    Předmět: Citovat

abych to teda upřesnila já jsem devadesátej ročník, podle některejch článků bych taky očkovaná neměla bejt, ale když nakouknu do očkováku tak mi to píchali spolu se záškrtem a tetanem, tak snad jsem očkovaná byla Very Happy (ale obecně se mi zdá bejt ten můj očková nějak v bordelovatým stavu, psalo se kde bylo místo prostě Very Happy)
ale jinak prej platnost očkování na černý kašel je asi stejně dlouhé jako na tetanus(kde teda stejně dycky ještě při napíchnutí se na vidle píchnou další várku pro sichr)

jinak jsem měla taky zanedbanou angínu, léčenou stylem, jo nějaká drobná viroza, dej priznic a to do tejdne vyležíš, ležela jsem z toho skoro tři měsíce Sad a zdá se mi že teď ta doktorka aspoň zareagovala rychlejš-rsepektive jiná doktorka, ale nezabírá mi to, tak doufám, žádný astma nebude a tý angíny se konečně zbavím, nechtěla bych dopadnout jak ty Wensdy Sad že mě svědí celej člověk stačí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 4:23 pm    Předmět: Citovat

holky mamky, pomoc, dnes dostala k tříměsíčním narozkám od doktorky bodanec hexavakcíny. Dr. říkala, že může mít teploty a může být plačtivější. Teplejší zatím není, ale co mi předvedla teď za hodinovej záchvat, takhle nehučela ani po tom bodanci, nebyla k utišení, řvala jako by měla zabodnutej někde nůž..
Je to tím očkováním? Je to normální? Jsem z toho vyplašená..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.