Samoopalovací krémy pleťové i tělové
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3ba4e2a313d8a8a7854b2ad6910e766Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa opalujete?
vyvalujem sa na slniecku
16%
 16%  [ 5 ]
chodim do solarka / mam doma umele slniecko
6%
 6%  [ 2 ]
pouzivam samoopalovaci krem
6%
 6%  [ 2 ]
kaslem na to
70%
 70%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 2:14 pm    Předmět: Samoopalovací krémy pleťové i tělové Citovat

Jakou s nimi máte zkušenost? Jak dlouho vám tohle opálení vydrží? Která značka se vám osvědčila?
Já měla loni Garnier - na obličej, byla jsem s ním celkem spokojená, trochu vysušoval-ale to mi nevadilo. Ale musela jsem se s ním mazat denně, jinak opálení rychle zmizelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 3:08 pm    Předmět: Re: Samoopalovací krémy pleťové i tělové Citovat

ilona napsal:
Jakou s nimi máte zkušenost? Jak dlouho vám tohle opálení vydrží? Která značka se vám osvědčila?
Já měla loni Garnier - na obličej, byla jsem s ním celkem spokojená, trochu vysušoval-ale to mi nevadilo. Ale musela jsem se s ním mazat denně, jinak opálení rychle zmizelo.


Já mám ten garnier zářivá pleť - pozvolnej samoopalovák na tělo, používám ho i na obličej a teda velká spokojenost, tónuje úžasně a kdyžse mažu pravidelně, tak mám barvičku jak od moře. I mladej pak vyzvídá, jestli nechodím tajně na solárko Smile Jinej jsem nezkoušela, dost blbej je prej Johnson&Johnson, prej dělá fleky a smrdí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Asi nikoho nepřekvapí, že takovéto věci nepoužívám... Wink Laughing Já bych spíš chtěla samoblednoucí krém... Wink Laughing Laughing
Jinak mám ale často pocit, že některé ty samoopalováky na některých holkách vypadají dost příšerně a nepřirozeně...ale bohužel neporadím, které značky... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 5:30 pm    Předmět: Citovat

Tak já tu něco připíšu ze svých zkušeností. Musím se přiznat, že před několika lety jsem používala samoopalovací krémy nebo spreje (Garnier, L´Oreal, Avon, Astrid...) Byla jsem pěkně opálená po celý rok Laughing , ale člověk si fakt musí dávat pozor na roztírání. Nejhorší jsou dlaně, z těch to prostě nejde umýt a trvá pár dní, než se to smyje, i když jsem to po každém natření vážně drhla, stejně tak je to nápadné na zápěstí a ještě mi trochu vadila ta "vůně" samoopalováku, která byla z kůže cítit i po dvou dnech. A to jsem se pořádně koupala každý den, ať si někdo nemyslí Laughing ...ale se samoopalovákama jsem už celkem dávno přestala a je pravda, že když to někdo přežena, vypadá to hrozně nepřirozeně.
Před několika měsíci mi začalo být říkáno, že jsem strašně bledá a prý až nezdravě bílá Twisted Evil No zas tak strašné to není teda, ale objevila jsem ta tělová mléka s kapkou samoopalováku a používala ten od Garnier, byl celkem dobrý. Pak jsem ještě vyzkoušela od Johnson, Avonu a Dove. Ten od Dove je se třpytkami, "opaluje" nebo spíš barví trochu intenzivněji, ale kůže je po něm taková jemná, vláčná a pěkně se třpytí. Dove mi asi vyhovoval nejvíc...V současné době už nepoužívám nic, protože mě nebaví se mazat a přijde mi to zbytečné, a doufám, že přes léto mi ten bledý ksichtík trochu opálí sluníčko Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 5:49 pm    Předmět: Citovat

Klarusko, já jsem dokonce o jakýchsi vybělovacích krémech jednou někde četla. Jinak samoopalováky taky nepoužívám, ale proto, že nejsem ráda opálená a proto, že bych asi nebyla ani schopná rozetřít ten krém nějak souměrně Laughing No, stejně se mi teď smějou, že mám úplně červenej spálenej obličej a od vlasový linie jsem zas bílá Laughing

Naposledy upravil Chaluzska dne ne červen 17, 2007 6:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Klarusko, já jsem dokonce o jakýchci vybělovacích krémech jednou někde četla. Jinak samoopalováky taky nepoužívám, ale proto, že nejsem ráda opálená a proto, že bych asi nebyla ani schopná rozetřít ten krém nějak souměrně Laughing No, stejně se mi teď smějou, že mám úplně červenej spálenej obličej a od vlasový linie jsem zas bílá Laughing


No, taky jsem o tom někde slyšela, ale nevím, jeslti je to pro kůži zrovna nejlepší... Rolling Eyes No, ale to jim tady z toho děláme vybělovací téma... Wink Laughing Laughing Laughing Tak už radši mlčím... Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Hmm, jakýsi samoopalovací krém jsem měla. Hrozně smrděl, nejlíp se osvědčil proti muchničkám a jinému kousavému hmyzu, když šel člověk kosit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Klarusko, já jsem dokonce o jakýchsi vybělovacích krémech jednou někde četla. Laughing


no jo, ja o tom taky parkrat cetla- v ruznych knizkach o zivote v Bengalsku a Jordansku a tak Smile proste v nekterejch zemich bila barva frci a kosmetickej byznys ani tam nezahali Laughing v Tunisku sem dokonce takovej krem videla Very Happy
ja bych nejakej vybelovac taky nekdy vyzkousela Very Happy akorat bych se bala, aby mi to nesezralo nejen pigment, ale aji celou pokozku Very Happy coz by nemuselo pak byt zrovna dvakrat atraktivni Very Happy i kdyz... lidi maj ruznej vkus...
jinak je to vtipny, opaleni chtej byt bili, bili chtej byt opaleni, ....blaznivej svet, ze jo ??? Very Happy v pulce zemekoule lidi obdivujou bilou plet a my tady na sebe mazem neco co stoji hafo penez, abysme byli hnedi Very Happy to me dostava, jak je to cele absurdni Very Happy
jinak ja bych jako do tech samoopalovacich pripravku nesla, neb si pamatuju nohy svy kamosky z gymplu po jedne aplikaci nejeke takove veci- mela tam paradni skvrny, jak si to spatne rozetrela Very Happy a krome toho mela jeste aji hnedy dlane Very Happy coz vypadalo dost divne Very Happy my, co jsme samoopalovaky vubec neznaly (no copak by me napadlo, ze existuje neco, co si namazez a opalis se?? takovou fantazii sem nemela Very Happy) , sme se na ni divali dost podezrivave, az zkusena pani ucitelka pokyvala hlavou a rika: samoopalovak, co? poprve, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 6:53 pm    Předmět: Re: Samoopalovací krémy pleťové i tělové Citovat

sarahpentium napsal:
ilona napsal:
Jakou s nimi máte zkušenost? Jak dlouho vám tohle opálení vydrží? Která značka se vám osvědčila?
Já měla loni Garnier - na obličej, byla jsem s ním celkem spokojená, trochu vysušoval-ale to mi nevadilo. Ale musela jsem se s ním mazat denně, jinak opálení rychle zmizelo.


Já mám ten garnier zářivá pleť - pozvolnej samoopalovák na tělo, používám ho i na obličej a teda velká spokojenost, tónuje úžasně a kdyžse mažu pravidelně, tak mám barvičku jak od moře. I mladej pak vyzvídá, jestli nechodím tajně na solárko Smile Jinej jsem nezkoušela, dost blbej je prej Johnson&Johnson, prej dělá fleky a smrdí...


Johnsona mam a nesmrdi mi, nicmene na lytkach jsem jak dalmatin a i sem tam jinde flek, ackoli roztiram skutecne peclive.
Garnier uz ceka na policce Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

no ja samoopalovaky rozhodne nikdy nezkusila a ani nezkusim.Jen by me spis zajimalo,jestli mate nekdo zkusenost s opalovacim mlekem uterkamm,nebo s pouzivanim rostlinych oleju(jojobak,merunka)ja se snadno spalim a pak mam pihy ale nikdy me nenapadlo nejak barvu predchazet ci ji sjednocovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.