Přírodní kosmetika doma vyrobená
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7a950cacd76023ec2ce96ebf74d0cf9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

katuska napsal:
jojo - doporučuju jen prozkoumat ty esence:
- používám esence od salusu se zelenou etiketkou, ty jsou přírodní a čisté a z těch mám namíchanou směs,orient, hřebíček(na něj pozor - prorazí všechny ostatní vůně, takže opatrně)a pak levandule a meduňka,...problém je, že to často voní jako pánský parfém...

ale super je koupit si směs do aromalampy (od salusu má hnědou etiketku)třeba vášeň nebo bílý leknín a to namíchat s tím lihem, toto opravdu voní jako pravý parfém ale není to 100%přírodní, takže to stříkam jenom na oblečení


Já v tom mám teď guláš... já jsme myslela, že ty zelený jsou do aromalampy, hěndých jsme si ani nikdy nevšimla Embarassed ale toto téma je něco pro mě, vůniočky a bylinky a míchání.... jak budu mít chvilku času, tak jdu všechno vyzkoušet.... akorát teda nemám žádný prázdný nádobky Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Tak já si už nějakou dobu ujíždím na kombinanci olejíčků z červeného pomeranče a levandule. Mám z Primavery a jsou opravdu úžasné. Míchám je do olejů, na osvěžovače, parfémky - tekuté i tuhé do bambuckého másla, do lávy a vůbec všude Laughing Jen měním poměr pomeranče a levandule Laughing
To mám hrozně ráda, když jsem groggy, rozpráším všude kolem naředěnou levanduli s kapinou pomeranče a pěkně mě to zklidní Wink


jéé to musí být nádherná vůně, to jsem ještě nemíchala...jen nevím jestli má salus červený pomeranč...jinak ty ostatní výrobce neznám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:


Já v tom mám teď guláš... já jsme myslela, že ty zelený jsou do aromalampy, hěndých jsme si ani nikdy nevšimla Embarassed ale toto téma je něco pro mě, vůniočky a bylinky a míchání.... jak budu mít chvilku času, tak jdu všechno vyzkoušet.... akorát teda nemám žádný prázdný nádobky Confused


no jsou to ty malé lahvičky a na etiketě mají logo salus buď v zeleném pozadí a to jsou pravé esence nebo mají logo v hnědém pozadí a tam jsou kromě esencí i umělé vůně...

jinak lahvičky - s tím jsem si taky lámala hlavu, nakonec jsem zjistila že je prodávají v lékárně...ale ty malé rozprašovače to je problém a tak mě napadlo, že by šlo použít malé ústní spreje co prodávají v drogérkách, jestli jdou rozšroubovat a přelít tu ústní vodu tak by to bylo fajn stojí to cca 30 až 50,- Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

a vydrží ty parfémky aspoň potom chvilku vonět? je jasný, že asi nevydrží celý den, ale aspoń pár hodin? a když bych si chtěla přidat nějakou vůni do oleje na celý tělo, tak bys doporučila kterej? třeba kokosák? nepřebíjí se pak ty vůně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

katuska napsal:
jéé to musí být nádherná vůně, to jsem ještě nemíchala...jen nevím jestli má salus červený pomeranč...jinak ty ostatní výrobce neznám


Je to vážně krásná kombinace Wink , ale nemyslím, že by ten červený pomeranč byl moc rozdílný od běžného. I normoš pomeranč bude s levandulí určitě bezva Very Happy
A jaké kombinace máš osvědčené Ty? Upřímně se míchání vůní trochu obávám, nemám představivost, jak budou souznít, tak dávám vždycky max. dvě esence..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 8:19 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
a vydrží ty parfémky aspoň potom chvilku vonět? je jasný, že asi nevydrží celý den, ale aspoń pár hodin? a když bych si chtěla přidat nějakou vůni do oleje na celý tělo, tak bys doporučila kterej? třeba kokosák? nepřebíjí se pak ty vůně?

no kokosový olej nejlépe voní s něčím sladkým, orientálním - mě se nejvíce osvědšil hřebíček a i tak v pozadí ten kokos cítím...jinak jemně voní olej ze semínek z hroznu, slunečnicový a možná i olivový - ty snesou hodně esencí
celý den to nevydrží, max tu hoďku to cítím, ale na oblečení to drží hodně, takže pokud budeš tím olejem natřená, tak to provoní i to co budeš mít na sobě Very Happy
jinak mám od farfalli parfém neroli, koupila jsem to ve slevě na biosféře a mám tu vůni moc ráda, ale vydrží taky jen max.3hodiny a to je parfém Embarassed mám ještě toaletku od lavery a taky krásně voní a je za příjemnější cenu než farfalla
co vydrží déle cca 6 hodin, jsou rozmícháne s lihem ty oleje do aromalampy, ty s hnědým pozadím loga
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

Jna napsal:

Je to vážně krásná kombinace Wink , ale nemyslím, že by ten červený pomeranč byl moc rozdílný od běžného. I normoš pomeranč bude s levandulí určitě bezva Very Happy
A jaké kombinace máš osvědčené Ty? Upřímně se míchání vůní trochu obávám, nemám představivost, jak budou souznít, tak dávám vždycky max. dvě esence..


no míchám často:
šalvěj+citron
šalvěj+levadule
levandule+meduňka
citron+grep
hřebíček+levandule

a nebo toho míchám víc, vždycky před tím si ty skleničky s esencí pootvírám a dávám k sobě ty lahvičky podle toho jak to chci namíchat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

jej to sa uz dlho chystam vyskusat vyrobit parfem.ale este som sa neodhodlala a nenabrala odvahu a hlavne tie esencialne olejicky Laughing
ale tu je clanok o tom: http://www.pioneerthinking.com/rw_perfume.html
Wink su tam aj konkretne recepty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 9:50 am    Předmět: Citovat

juchuuu a prave som zistila ze je tu vela vsetkeho na tejto stranke,tam uplne dolu vpravo taky stlpcek channel guide tam si kliknete a vybehne vam receptov, napr. hair care Wink
http://www.pioneerthinking.com/hair.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Medúzka napsal:
juchuuu a prave som zistila ze je tu vela vsetkeho na tejto stranke,tam uplne dolu vpravo taky stlpcek channel guide tam si kliknete a vybehne vam receptov, napr. hair care Wink
http://www.pioneerthinking.com/hair.html


celkom dobre napady, len by to chcelo prelozit tie ingrediencie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.