Přírodní kosmetika doma vyrobená
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=918c0c743b904de5f26285811543876cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 1:11 pm    Předmět: Citovat

Aha, aha... děkuji Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 2:51 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zase experimentovala Laughing . Kdyby měl někdo taky chuť, tak se házím pár návodů.

Účinný a krásně voňavý deodorant:
7čl jedlé sody
5čl bambuckého másla
5čl kokosového oleje
1/2čl levandulového oleje
vše rozmixovat Smile

Po vyzkoušení všemožných přírodních deodorantů je tenhle pro mě nejlepší - je velmi účinný, v podpaží příjemný (tu jedlou sodu cítím jen při natírání) a tu vůni miluju. Na jedno podpaží mi stačí 1 malý hrášek směsi.

Dělala jsem i toner na problematickou pleť, ale z toho zas tak nadšená nejsem. Ne že by nebyl účinný, ale ten octovej smrad nepřebil ani ten éteráček. Confused No ale používám ho stejně a občas prostřídám s růžovou vodou. Jinak ten ocet je samozřejmě cítít jen při nanášení, stejně jako na vlasech.
Kdyby někdo chtěl taky zkusit:
100ml jablečného octa
100ml čaje - heřmánek + zelený čaj
1čl medu
10 kapek éteráčku - já tam dala levanduli, ale doporučuju zkusit spíš tee tree, ten se mi k tomu octu hodí víc, ale zrovna mi došel
2 kapky peppermintového éteráčku - taky jsem bohužel neměla a lituju, že jsem byla nedočkavá a nekoupila ho, určitě by ten výsledek voněl daleko líp

Až seženu pár ingrediencí, tak se chystám vyrobit kondicionér, barvící balzám na rty a černý riciňák. Už se na to strašně teším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.