Make-upy, hodnocení
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f702f306eb7c2f6d795f525f9a5051d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 10:13 pm    Předmět: Make-upy, hodnocení Citovat

Prosim napiste zde sve tipy na podle Vas dobré make-upy, ktere mate odzkousene nebo víte, ze jsou dobre Wink ...Nebo mi alespoň ponadte, tedy zkuste, chci si koupit iejaky kvalitni make-up, ale nechci za nej utratit spustu penez a pak zjistit, ze je vlastne k nicemu nebo stejny jako kterykoli jiyn za beznou cenu...Za kvalitu a hlavne vysledny efekt nevaham zaplatit, ale chci mit jistotu, tak kdyby jste meli nejaky tip, tak bych Vam byla moc vdecna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak záleží jakou máš pleť a jaký požaduješ krytíSmile Za mě můžu doporučit estee lauder double wear, počáteční investice vyšší (cca 700 na netu) ale zase vydržá neskutečně dlouho já ho mám tak skoro dva roky a stále ho mám 3/4 (bože to už musí být asi zkažený že, no vypadá furt stejně tak to neřeším). Takže když si to rozpočítáš tak vlastně dost láce:-)). Tenhle se hodí na mastnou nebo smíšenou pleť já používám hlavně jaro, léto, podzim v zimě spíš jenom místně jako korektor. Jenom podotknu, že mám ten normální pak jsem měla ještě verzi light a ta mě nijak neokouzlila. Vydží bezpečně celý den ale nemusíš se bát maskoidního vzezření. Ale můj favorit posledních měsiců je bb cream od misshy http://www.ebay.co.uk/itm/Missha-M-Perfect-Cover-BB-Cream-21-20ml-SPF42-PA-/190639941451?pt=US_Makeup_Face&hash=item2c6306a74b cena cca 150 i s poštou za 20 ml cože je super, je ho ale třeba použít dost.
A dlá vše co tam píšou!Very Happy Krytí spíš střední ale krásně sjednotí, pleť nechá ji hebkou a prozářenou a oceňuji i vysoký spf (missha má 50 spf a double wear 20). Dokonale splyne s pletí, no za mě super, hlavně není třeba tak dokonalá aplikace prostě přebytek se nějak vsákne nebo co a nikdy to nevypadá nepřirozeně. Negativa jsou pro mě výdrž, tak max 6 hodin, je spíš na suchou pleť tak nevím jestli se pod ním nebudu v létě nějak zbytečně mastit. No sečteno podtrženo, vyzkoušela jsem toho dost z drogerie ale tam mi nikdy nic nevyhovovalo a když už náhodou jo tak to přestali vyrábět.
Ale určitě bych ti doporučila aspoň na zkoušku nějaky ten bb cream, na netu je i spousta vzorků.
Pff to je zase románVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

Tak když pominu sypké minerální makeupy, které jsou u mě v podstatě nejoblíbenější, tak mi vyhovují tyto:
Minerální makeup od Alverde, celkem pěkně kryje, nesmrdí, výsledek je spíš matný
Lavera tekutý makeup Trend Sensitive, o něco lepší než Alverde, ale má tu typickou vůni
Oriflame Omlazující podkladový krém Giordani Gold- lehký, příjemný, trochu vypíná pleť.
A taky od Oriflame Zklidňující podkladový krém Visions V- takový klasický zmatňující, celkem dobře krycí makeup.
Z těch dražších Vichy, dělají efekt dokonalé pleti, ty víc krycí už masky.

Dost záleží, co od makeupu očekáváš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 1:22 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:


Dost záleží, co od makeupu očekáváš.


Od make-upu hlavne ocekavam velmi prirozeny vzhled, dobre kryti a aby vydrzel cely den, neslival se atd., taky aby neucpaval pory...O cenu mi opravdu nejde, hlavne aby za to stal...Alverde mi moc nesedl, neprijde mi ze by dlouho vydrzel a pak delaly se mi z nej supinky, od Oriflame jsem zkousela uz vsechny GG, ten mineralni byl vcelku dobry, ale nemaji odstin, ktery by mi sedl, mam dost svetlou plet spise se zlutymi pigmenty a nevypadalo to na me prirozene...Chjo tak nevim Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 1:26 pm    Předmět: Citovat

erathia napsal:
Ahoj, tak záleží jakou máš pleť a jaký požaduješ krytíSmile Za mě můžu doporučit estee lauder double wear, počáteční investice vyšší (cca 700 na netu) ale zase vydržá neskutečně dlouho já ho mám tak skoro dva roky a stále ho mám 3/4 (bože to už musí být asi zkažený že, no vypadá furt stejně tak to neřeším). Takže když si to rozpočítáš tak vlastně dost láce:-)).


Ten double wear od Estee Lauder...vydrzel ti na pleti i cely den a vypadal stale prirozene??...jake kryti mel??...Pro me je celkem problem kupovat neco pres net protoze je fakt problem vybrat spravny odstin Sad ...Nevis kde by se dal treba koupit normalne??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 1:48 pm    Předmět: Citovat

No záleží na množství kolik ho naneseš žejo Smile Když málo tak je právě efekt přirozený když mi ujede ruka tak maska protože je opravdu dost krycí. Prodávají tuším v sephoře cca 1100 ale doporučuji spíš poohlídnout se po něm v zahraničí u nás nabízí omezené množství odstínů. Já jsem si ten svůj taky musela namíchat ze dvou aby dobře seděl. Na ebay prodávají i vzorečky, nebo i v tý sephoře by ti měli odlít, aby si si mohla udělat obrázek sama. Výdrž z makeupů co jsem měla rozhodně nejlepší prakticky jak ráno odejdu tak večer přijdu. Ucpávání pórů jsme nezaznamenala, je určený na mastnoou a smíšenou pleť tak s tím výrobce asi počítá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:06 pm    Předmět: Citovat

Narcis napsal:
jitty napsal:


Dost záleží, co od makeupu očekáváš.


Od make-upu hlavne ocekavam velmi prirozeny vzhled, dobre kryti a aby vydrzel cely den, neslival se atd., taky aby neucpaval pory...O cenu mi opravdu nejde, hlavne aby za to stal...Alverde mi moc nesedl, neprijde mi ze by dlouho vydrzel a pak delaly se mi z nej supinky, od Oriflame jsem zkousela uz vsechny GG, ten mineralni byl vcelku dobry, ale nemaji odstin, ktery by mi sedl, mam dost svetlou plet spise se zlutymi pigmenty a nevypadalo to na me prirozene...Chjo tak nevim Sad


Aha, asi fakt nejlíp, když se zajdeš někam mrknout a vyzkoušíš na sobě, já jsem světlá právě dost a málokdy mi odstín přesně sedí, tak už makeupy jako takové moc nepoužívám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

za mě třeba vede podkladový krém, nebo tonovací (ted nevím jak se to jmenuje) od Lushe.. Když se namíchá šikovně s nějákým dalším krémem, tak je dokonalej, přirozenej a lehoučkej Smile lepší než všechny make upy, ale zase je fakjt že já moc make up nepotřebuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 7:29 am    Předmět: Citovat

No, já vždycky stejně skončím s tím, že nějaký makeup vyberu, ale potom ho moc nepoužívám... Pač mivětšinou strašně zalézá do pórů (mám hodně rozšířené) a zvýrazňuje šupiny...
Osobně jsem nejspokojenější s minerálním makeupem od elfu... Teda, pro lepší krytí používám minerální korektor místo makeupu. Ale není to nějaké extra krytí, jen sjednocení, kolikrát bych taky potřebovala víc.
Aktuálně mám doma obyčejný Affinitone, nejsvětlejší, barva je dobrá, ale - šupiny, póry, je to hrůza. Rolling Eyes A to mi podle mě bude dělat prostě každý makeup. Nemáte někdo zkušenosti s bází pod makeup?
Aktuálně ho míchám s normálním krémem a už to docela jde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:32 am    Předmět: Citovat

už som ich pár vyskúšala, ale najlepšie mi sadol max factor lasting performance odtieň fair. pekne mi zjednotí pleť a páči sa mi, že ide mierne do ružova. ja veľmi nemám čo kryť, asi mám dosť šťastie aj v mojom veku, nikdy som nemala vyrážky, nemám ani výrazné póry, žilky alebo fľaky, občas mám kruhy, ale tie bez problémov zamaskuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.