Jste spokojeni se svou barvou vlasů?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=462b63226568eb81405b80b4fafd8a23Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:20 pm    Předmět: Jste spokojeni se svou barvou vlasů? Citovat

Já ano- má vlastní barva je "černá káva" a nikdy jsem neměla cukání stát se třeba blondýnou nebo rudovláskou. Barva vlasů byla jedna z mála věcí, kterou jsem v pubertě "neřešila" Wink
Zato dcera je nyní silně znechucena- má takovou tu medovou barvu(po tatínkovi), hezkou, dělají se jí samy takové jakoby odbarvené, světlé proužky, takový přírodní melír- a ona se chce nechat obarvit na- ČERNO Exclamation Exclamation Exclamation Nevím, co je to za šílenou módu, že se barví holky už na základní škole(od 6. třídy), snad se mi podaří ji tuto šílenost rozmluvit. Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:24 pm    Předmět: Citovat

To já ne. Teda nejsem spokojená se svou aktuální barvou vlasů, protože jsem se asi před měsícem obarvila. Teda jenom šampónem na 24 umytí, tak to snad zas brzo sleze. Chtěla jsem nějakou změnu, ale teď bych radši zase měla vlasy ve svojí barvě. To už tak bývá, no Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:31 pm    Předmět: Citovat

hmmm, tak to je taky jedna z mála věcí, co taky na svých vlasech neřeším (aspoň něco Smile ) nosím na hlavě cosi takovýho zvláštního - v létě od sluníčka do blond, v zimě do zrz. Na škole si ze mě dělali srandu, že jsem taková žárovka, tak nevím jestli to byla zrovna poklona Laughing , Přimlouvám se k přimlouvání, aby se Ilonko dcera nebarvila - bude toho litovat, protože zpátky svoje medové vlásky jen tak rychle nedostane... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:35 pm    Předmět: Citovat

Já mám světle hnědé s melírem od sluníčka a taky jsem nikdy neměla chuť to barvit. Jednou jsem na to dala bezbarvou hennu, tak to chytlo nepatrně do zrzava, ale skoro to nebylo vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jojo
0-7
0-7


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 6:51 pm    Předmět: Citovat

Ja to take neresim. Drive jsem mela blond vlasy, ale postupem casu trochu ztmavly, ted je mam dohneda. Ale nemenila bych, myslim, ze se ke mne hodi nejvic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 8:55 pm    Předmět: Citovat

já nejsem bohužel spokojená nikdy s ničím Crying or Very sad Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 12:52 pm    Předmět: Citovat

Já jsem dřív barvy střídala jako ponožky , ted' si nechávám odrůst vlasy na původní barvu. Přeci jen slušela mi ze všech nejvíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 2:16 pm    Předmět: Citovat

Je zajímavé,že vždycky chceme to,co nemáme,a když to máme ,tak už to zase nechceme....Já jsem taky ten případ..Teď mám na vlasech červenou hennu (ale jsou jen takové do zrz) a úplně mi to vyhovuje Wink

Naposledy upravil Kopretina dne út listopad 28, 2006 5:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 5:52 pm    Předmět: Citovat

Moje vlastní barva je taková světle hnědá, přes léto ještě světlejší, nemá žádný výraz - prostě barva o ničem. Tak už víc jak rok barvím šamponem na 24 umytí na černo. Na Vánoce si dám pod stromeček černou hennu a budu pokračovat, teď ale zdravěji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 7:22 pm    Předmět: Citovat

V současné době je moje přírodní barva hnědá až tmavě hnědá. To mi zcela vyhovuje. Když jsem si vlasy neošetřoval přírodní kosmetikou, ale chemií, tak jsem měl vlasy světle hnědé, to mi vyhovovalo méně. Smile
Tmavší barvy ke mně jdou víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.