Jste spokojeni se svou barvou vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4307700e165e2e953446638691de304dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 8:03 pm    Předmět: Citovat

no ovšem to nic nemění na tom, že v zářivkách to vypadá blbě i tak... kamarád, co má tetovací studio, má místnost hodně (a celkem pochopitelně) osvětlenou zářivkama a velké zrcadlo takřka přes celou zeď, takže toho světla je tam dost a kdykoli se tam do toho zrcadla podívám, tak nejsem nikdy s pohledem spokojená, ať se jedná o vlasy a nebo o pleť (kdejaká vyrážka, byť jen trochu začevenělá, září jako maják) rtěnku, nebo cokoli jiného.... prostě nelichotivé světlo.... připadá mi, že spíš až nepřirozeně vytahuje všechny nedokonalosti a zkresluje realitu nejen barev.... nevím, možná je to subjektivní, já zářivkové světlo nerada obecně
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 10:27 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle pocituju taky. Proto se uz do zrcadla kde je zarivkove svetlo radeji nedivam. Musela bych pak furr resit vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2014 10:12 pm    Předmět: Citovat

Když jsem před 2 lety obarvila na zrz, byla jsem s ní moc spokojená... Přišlo mi, že mě pěkně prozářila, dodala mi jiskru a ten pohled na ni se mi moc líbil. Navíc henna mi obecně moc svědčí...
Teď po čase už tak nadšená nejsem. Barva se mi líbí pořád, ale jak trochu ztmavla, už se v ní tolik necítím. Mám pořád tak nějak podvědomě v hlavě tu původní světlou blond a když se podívám do zrcadla a vidím se v kaštanové, prostě mi to nesedí. Embarassed Takže brzy půjdu do nějakého zesvětlení - byť ještě nevím, do jak výrazného: nechci si vlasy ničit nějakým odbarvovačem ap. Říkám si každopádně, že to hledání naprosto ideální barvy bude ještě na dlouho... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2014 10:32 pm    Předmět: Citovat

astrid: Chápu, jak to myslíš... Ono se to nezdá, ale ta tmavnoucí henna je potvora. Tak budu držet palce, abys byla spokojená, je tu spousta tipů a rad. Wink

Já jsem teďka i docela spokojená, Balea More blond sprej mi udělal tu službu, kterou jsem potřebovala - lehce zesvětlil, dodal zlaté odlesky. A nejvíc mě stejně baví to, že se v podstatě nemusím malovat. Smile Od přírody mám o něco tmavší obočí a řasy než vlasy, takže se s tím nijak nezabývám. Je to velký rozdíl proti tmavě hnědým vlasům. Very Happy
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 9:32 am    Předmět: Citovat

Lalaith: Děkuji. Smile Tím sprejem od Baley se od Tebe asi nechám inspirovat - už pár dní po něm pokukuju. Wink
Výraznější líčení je další věc, která se pojí s tmavší barvou vlasů... Musím říct, že to mě příliš netrápí, ale pravda je, že občas si postesknu po těch časech, kdy jsem vystačila s málem... Je fajn, že Tobě to teď vyhovuje i z tohohle hlediska!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:20 am    Předmět: Citovat

Astrid - Jestli jsem to dobře pochopila, myslíš tím, že kdo má světlé vlasy, tomu víc sluší se nemalovat/malovat málo než tomu, kdo má tmavé? To mě nikdy nenapadlo, z vlasní zkušenosti ale nemůžu posoudit, protože mám více méně stejnou barvu po celý život.

Spokojená jsem, mám vlasy přirozeně v různých odstínech, od plavé po světle hnědou a místy trošku do měděna. A mám dojem, že se odstín mění i různě během roku a někdy je tmavší a někdy světlejší. A dokonce i po umytí jsou pokaždé o dost světlejší, nevím, jestli ten rozdíl dělá jen to přirozené umaštění nebo je to pobytem v městském prostředí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:30 am    Předmět: Citovat

Já osobně to s tím líčením vidím takhle: původně jsem světlovlasá, když jsem byla barvená na tmavou barvu, bylo potřeba se víc líčit, abych nevypadala jako mrtvola a měla trochu výraznější obličej. Teď při návratu ke světlé to není tolik potřeba, jak je barva moje přirozená, tak to prostě vypadá OK i když se nenamaluju, oči a obličej se neztrácí za vlasy, netvoří se tam takový kontrast. Wink
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:58 am    Předmět: Citovat

Jo, tak to nejspíš jo.
Taky mám dojem, že bych vypadala až příliš bledě a nepřirozeně, kdybych se nabarvila na tmavo (vlastně jsem měla možnost to na chvíli vidět, když jsem kdysi párkrát používala postupně vymývající barvu: při té době čekání po nanesení na vlasy byla vždycky o hrozně moc tmavší, než co tam pak zůstalo po opláchnutí, a mezitím jsem si tedy mohla prohlížet, jak bych vypadala v hodně tmavých vlasech...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 11:00 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Barva se mi líbí pořád, ale jak trochu ztmavla, už se v ní tolik necítím. Mám pořád tak nějak podvědomě v hlavě tu původní světlou blond a když se podívám do zrcadla a vidím se v kaštanové, prostě mi to nesedí.

Astrid budu držet palce, ať se ti návrat k světlejší barvě podaří Smile Já myslím že s pomocí toho spreje a vymývání a taky trochu času to půjde. Zrzavá je pěkná, ale u blond mi připadalo, že je to prostě ta "tvoje" barva Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ellements
0-7
0-7


Založen: 8.2.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 11:13 am    Předmět: Citovat

Zdravím všechny,

rád by něco podotknul k problému slálosti odstínu a barvného výrazu u Henna barev. Barvení Hennou může mít dlouhodobě stabilní výsledky pokud se dodržuje správná technika nanášení barvící směsi na vlasy. Jestli při každém barvení dochází k probarvení až ke špičkám vlasů, potom to má za následek převrstvení původně hezkého a zářivého odstínu. Tento jev je bohužel v případě barev Henna nevratný.
Pokud máte rádi zařivě jiskřivé mědené odstíny doporučuji technologii barvení vlasů Elumen hair color. Tento systém je stejně šetrný k vlasům, odstíny nabízejí daleko širší paletu barev a hlavně nedochází k navrstvování a tím ke ztrátě původního odstínu vlasů. Existuje také přípravek Elumen RETURN , krerý dokáže velice šetrným způsobem odsranit Elumen barvu. Co je však, také zajímavé Elumen barvami lze barvit vlasy původně barvené Hennou zcela bezobav. Smile

Doufam, že to nebudete brát jako reklamu, posílám odkaz na fotky dlouhých vlasů barvené v celé délce barvou Elumen hair color.

https://plus.google.com/104603064925672436407/posts/eXXv1JAyafH

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=813193502031154&set=pcb.813195472030957&type=1&theater


S přáním hezkých vlasů ellements



edit moderátor: odkaz odstraněn pro podezření na reklamu, pro umístění reklamy na stránkách nás kontaktujte na partneri@dlouhevlasy.cz.


Naposledy upravil ellements dne pá únor 28, 2014 12:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.