Jste spokojeni se svou barvou vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bae6a6712fbc8c856bf877e6b00a7532Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 11:44 am    Předmět: Citovat

Lulu Nixe: Lalaith v podstatě už odpověděla za mě. Wink Nechci zevšeobecňovat, ale většinou to tak bývá, že se světlejší, méně výraznou barvou vypadá masivní líčení tvrdě, nepřirozeně. Naopak u tmavších barev vlasů se často snese i silnější nalíčení - bez něj pak dotyčný (pokud je původně světlý typ) nezřídka vypadá pobledle, nevýrazně...

Déscantés: Děkuji Ti. Smile Uvidíme, co ty zesvětlovací pokusy udělají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 12:17 pm    Předmět: Citovat

Já jsem z vlastní barvy poněkud nešťastná, protože jsem typ Sněhurka (od přírody černé obočí a řasy, šedé oči, bledule) a k tomu místo tmavých vlasů mám vyblitou myší šeď, to se ani nedá nazvat barva, místy fakt skoro šedá, místy rezavohnědá, prostě hnus. Takže já tu budu asi vyjímka, kdož se nesnaží o stáhnutí barvy a pěstování té své přírodní, ale naopak, moje barva se mi nelíbí a připadala jsem si v ní jako myš, takže už léta barvím na tmavší hnědou. Kdybych měla normální barvu, třeba jakýkoli odstín hnědé, tak bych jásala. Ale možná každý chceme to, co nemáme. I když na druhou stranu nevím o nikom, kdo by měl vlastní barvu hezkou a zatoužil po tom, nechat si to změnit na "myší šeď" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 12:42 pm    Předmět: Citovat

Avery - já si myslím, že žádná přirozená barva vlasů není hnusná.
Vlastně podle toho, jak popisuješ svůj typ vzhledu i barvy vlasů mám dojem, že obojí bude asi docela podobné tomu mému, ale nikdy jsem neměla důvod barvu měnit s výjimkou pár pokusů o mírné zesvětlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 1:00 pm    Předmět: v Citovat

mě by se líbila šedá barva, nebo špinavě blond víc než moje střední hnědá Very Happy přijdu si v ní moc tmavá a někdy hnusná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 1:03 pm    Předmět: Citovat

Lulu Nixe - tak jsem ti mrkla na fotky a máš hezkou barvu, aspoň tam tedy nevidím ten nádech do popelavé/šedé. Já mám prvních deset cm vyloženě popelavou, pak to přechází vepředu do světle hnědé a vzadu do zrz a spodní vlasy u hlavy jsou některé skoro i černé, takže kdyby se daly vedle sebe prameny z mojí hlavy, tak to bude vypadat jako od několika různých lidí Very Happy I když vlastně nevím jak by to vypadalo teď, už jsem svoje vlasy dlouho přírodní neviděla, možná až budu stará babka, tak se mi ta popelavá bude líbit a budu tady psát, jak odrůstám Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nihilistka
0-7
0-7


Založen: 3.7.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 9:12 am    Předmět: Citovat

No já kdybych měla jednotnou nebo aspoň horizontálně odlišnou barvu vlasů, tak už si na nic nebudu stěžovat... teda kromě délky a třepení konečků, však to známe. :) Snažím se to obarvit, ale na široký pramen vlasů vzadu mi henna s indigem vůbec nechytají... No jo, to je tak, když si člověk vytváří na hlavě kreace a pak se toho chce zbavit. Srandičky, srandičky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 7:03 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem neměla svou přirozenou barvu vlasů ráda, protože mi každý říkal, že je mám černé.. Jenže pak jsem zjistila, že jsou tmavě hnědé. A když pominu různé hnědé barvy, co jsem na vlasech měla, dokonce omylem i tu černou (nikdy víc), tak jsem tam dávala zrz hennu a pak jednou červenou barvu, co chytla do fialova Very Happy No a v galerce mám vidět, jak mi to odrůstá. A odpověď na otázku? Ano, mám svou barvu ráda, ale i tu zrz, co odrůstá Very Happy
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2014 9:53 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi po šílených léčbách konečně srovnaly hladiny hormonů, přišlo jaro a vlasy konečně začaly světlat (asi po roce a půl). Konečně se mi zase barva začíná plně zamlouvat Very Happy .... Jen je najednou v délkách vidět rozdíl po té zlaté blond henně. Ale stejně: Hurá! Zbožňuju být "zlatovlasá" Rolling Eyes
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 10:04 am    Předmět: Citovat

Já vždycky svou barvu nesnášela (puberta no...) a barvila a barvila..teď když mám konečně zpátky (díky své lenosti se barvit) svou barvu, už bych neměnila..kam se na to ty chemické hrabou! Smile Jen nevím co budu dělat, až začnu šedivět.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 11:50 am    Předmět: Citovat

Což o to, já mám svoji barvu ráda, ale kdyby ty pigmenty zůstávaly stejný i přes zimu a netmavly - a tím pádem i nematněly, byla bych ještě radši Razz Ale citrónky to jistí...
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.