Zpěv
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c97903203f754f75df1c0bb773fc2232Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 9:46 am    Předmět: Zpěv Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo navštěvujete kurzy zpěvu (nejlépe v Brně) a všechno kolem toho - kam chodíte, co konkrétně se učíte a jaký druh zpěvu, kam až to chcete dotáhnout apod.
Chci totiž od září chodit někam do zpěvu a ráda bych znala vaše názory, připomínky nebo třeba tipy na to kam vlastně chodit.
Předem děkuju za odpověd.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

Tož jo, chodila jsem na hodiny asi 7 let, ale v Praze. Taky občas jezdím na nějaké kurzy, hlavně když přijede nějaký dobrý cizí lektor. Zpívám v souboru staré hudby, takže se jedná o klasický zpěv. Teď mám pauzu, protože jsem měla dvě děti poměrně brzo po sobě, ale zrovna se chystám, že zavolám svojí poslední učitelce a zase s tím začnu.

A co ty zpíváš za žánr, piškotku? V Brně mám pár kamarádů muzikantů, jeden učí zpěv na Akademii staré hudby nebo jak se to jemenuje - Vláďa Richter, moc příjemný chlapík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

sakra proč je ta morava tak kulturní Cool narozdíl od tudy..
a já se tu na severozápadě můžu přetrhnout o pár muzikantů Rolling Eyes Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

Proč Morava? Shocked Very Happy Však píšu, že jsem se učila v Praze Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

ale to jo, ale psala si že máš v brně pár kamarádů muzikantů atd:), já mám taky, znám víc lidí tamodtad...
jeden můj známej jezdí hrát ted s kapelou už skoro jen na moravu, protože řiká že tam maj nejlepší lidi a chodej tam prej nejvíc. když čtu inzeráty s kapelama, většinou je to morava anebo praha.
Sad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:24 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to je celkem pochopitelný, navíc se hodně muzikantu stahuje do Prahy kvůli lepší obživě (včetně mého muže). Kdybys potřebovala někoho v Praze, znám i jazzmany Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:38 pm    Předmět: Citovat

Smileděkuju, ale jazzmany právě nehledám..je to trochu složitější. bluesmany už sem našla, to už je v poho, ale ted je to spíš o štěstí...:)aspon blues že je s kym hrát..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tož jo, chodila jsem na hodiny asi 7 let, ale v Praze. Taky občas jezdím na nějaké kurzy, hlavně když přijede nějaký dobrý cizí lektor. Zpívám v souboru staré hudby, takže se jedná o klasický zpěv. Teď mám pauzu, protože jsem měla dvě děti poměrně brzo po sobě, ale zrovna se chystám, že zavolám svojí poslední učitelce a zase s tím začnu.

A co ty zpíváš za žánr, piškotku? V Brně mám pár kamarádů muzikantů, jeden učí zpěv na Akademii staré hudby nebo jak se to jemenuje - Vláďa Richter, moc příjemný chlapík.


Mně se hrozně líbí operní zpěv, takže bych se chtěla naučit tu techniku.. i když teda kamarádka, která do zpěvu chodí mě zchladila, že na to má jen málokdo, protože je to hrozně náročné a těžké a zvládá to jen málokdo.. Jinak se mi líbí i klasický zpěv nebo třeba šansony Very Happy
Už mám i vytipované, kam bych chtěla jít a jenom doufám, že mě nevyhodí.. Laughing

Jinak jsem se ještě chtěla zeptat, jestli je opravdu nutné znát noty? Moje teta, která zpívala s kapelou, mi řela, že noty neumí a přece to dává, ale někdo zase říká, že je to nutné.. já totiž noty neumím.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Piskotku, takova Lucka Bila taky zpiva, aniz by znala noty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

piskotek napsal:


Mně se hrozně líbí operní zpěv, takže bych se chtěla naučit tu techniku.. i když teda kamarádka, která do zpěvu chodí mě zchladila, že na to má jen málokdo, protože je to hrozně náročné a těžké a zvládá to jen málokdo.. Jinak se mi líbí i klasický zpěv nebo třeba šansony Very Happy
Už mám i vytipované, kam bych chtěla jít a jenom doufám, že mě nevyhodí.. Laughing

Jinak jsem se ještě chtěla zeptat, jestli je opravdu nutné znát noty? Moje teta, která zpívala s kapelou, mi řela, že noty neumí a přece to dává, ale někdo zase říká, že je to nutné.. já totiž noty neumím.. Embarassed


noty sou potřeba jen v klasice Wink Very Happy ..

jinak já sem se taky učila operní techniku, 7let. hrozně mi to pomáhá. mám pocit že to je jediná technika se kterou se hlasivky tak rychle neopotřebujou. ikdyž nebudeš zpívat operu, klasickou techniku je dobrý se naučit i tak Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.