Zpěv
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1268e786da8f9ab5ba0dfbc9a6dd0216Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 7:53 pm    Předmět: Citovat

Jo, kvuli veku. U nas ma hudebce bezna prax. Ale je skoda, ze si to neprojdes "cele".
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 8:02 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Jo, kvuli veku. U nas ma hudebce bezna prax. Ale je skoda, ze si to neprojdes "cele".
Jojo, škoda, ale lepší, než nic. Kdybych se k tomu dokopala dřív, taky jsem si to mohla projít celé. Evil or Very Mad
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Tak jsem se dneska vydala zapsat do ZUŠ. Myslela jsem, že to bude neskutečný trapas a nebyl, nějak se tam úplně krásně zpívá a nevím, čím to je. Shocked
Akorát nevím, proč mám dělat rovnou druhý cyklus, to kvůli věku, aby se to stihlo? Nějak to nepochopuju, tuší někdo, jak to s tím funguje??



Jojo, myslím, že ti snad nad 18 musí být v II.cyklu. A ten má asi 4 ročníky. A pak se může ještě dál...
A co jsi zpívala? Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:

Jojo, myslím, že ti snad nad 18 musí být v II.cyklu. A ten má asi 4 ročníky. A pak se může ještě dál...
A co jsi zpívala? Smile)

Mně teprve bude 17, ale to už je asi prašť jak uhoď. Zpívala jsem Červenou řeku, samozřejmě jsem zpívala tu druhou vezi, než mi hrála na klavír (jak je žije ten, co mi jen srdce ničí, tak v jedné verzi to jde nahoru, v druhé dolů... Very Happy) a pak jsem měla ještě zpívat to, co mi hrála na klavír, pak jsem vytleskávala rytmus, pak na začátek já do lesa nepojeduu zjišťovala rozsah, který radši nebudu zveřejňovat, ale "urazila" mě, že si myslí, že dole zazpívám jen b, já můžu až po ne zrovna libozvučné e Very Happy Very Happy .
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 5:15 pm    Předmět: Citovat

Tož jsme se vrátili z Festivalu sborového umění Jihlava - děcka, ulovili jsme zlaté pásmo Laughing Exclamation

A v rámci sobotního večerního koncertu, kdy nejdřív byly koncerty loňských absolutních vítězů, vystoupilo Foerstrovo komorní pěvecké sdružení Praha - kurnik, tak dokonalý sbor jsem ještě neslyšela. Všechno zazpívané absolutně čistě, soprány měly naprosto křišťálový zvuk, uměli se fajně tvářit (my se musíme hodně upomínat, abychom se častěji usmívali), božská dynamika, kdy piano je superpiano...wooow Smile Embarassed Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 6:03 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tož jsme se vrátili z Festivalu sborového umění Jihlava - děcka, ulovili jsme zlaté pásmo Laughing Exclamation

A v rámci sobotního večerního koncertu, kdy nejdřív byly koncerty loňských absolutních vítězů, vystoupilo Foerstrovo komorní pěvecké sdružení Praha - kurnik, tak dokonalý sbor jsem ještě neslyšela. Všechno zazpívané absolutně čistě, soprány měly naprosto křišťálový zvuk, uměli se fajně tvářit (my se musíme hodně upomínat, abychom se častěji usmívali), božská dynamika, kdy piano je superpiano...wooow Smile Embarassed Twisted Evil


Moc gratuluju, Morgan!! Smile) Zlatá vždycky potěší. Ale i jiné.

To musel být krásný zážitek! Smile Minulý týden jsem byla na koncertě, kde se hrály skladby od Carla Orffa - Carmina Burana. To bylo božské - ten sbor (sice to měl občas moc v obličeji - v puse. Ten tón. Ale nádhera). Měla jsem úplně husí kůži. Bylo to hodně emocionální. Hrál tam FOK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

Jen pro představu: http://www.youtube.com/watch?v=bkgcUEGEZv4&feature=fvst

Ale český sbor to zpíval lépe Smile) A hlavně na živo je to vždy jiné Smile

A lepší verze: http://www.youtube.com/watch?v=RXE28wPEt_c&feature=fvst
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tož jsme se vrátili z Festivalu sborového umění Jihlava - děcka, ulovili jsme zlaté pásmo Laughing Exclamation

A v rámci sobotního večerního koncertu, kdy nejdřív byly koncerty loňských absolutních vítězů, vystoupilo Foerstrovo komorní pěvecké sdružení Praha - kurnik, tak dokonalý sbor jsem ještě neslyšela. Všechno zazpívané absolutně čistě, soprány měly naprosto křišťálový zvuk, uměli se fajně tvářit (my se musíme hodně upomínat, abychom se častěji usmívali), božská dynamika, kdy piano je superpiano...wooow Smile Embarassed Twisted Evil


Gratuluju k zisku zlaté pomůcky k měření délky hároša Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 7:55 pm    Předmět: Citovat

Morgyš, též gratulace veliká! Cool Razz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

Nevím jestli to sem úplně patří, ale...dneska jsem na youtube narazila na klipy z BBC pořadu Last choir standing a místo abych se učila lebku, tak si je projíždím a čubrním Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.