Zpěv
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=614f26fc44b629d888242bc705c37968Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem prvně zpívala Rybovku se vším všudy (už jednou předtím, ale jen výběr a s varhanama). S Janáčkovou filharmonií, cáklým dirigentem s afrem a šílenýma gestama a plným sálem. RRRRRRRRRRRRRRRR Laughing Smile Smile

S radostí, s plesáním, s veselostí, srdcem spokojeným
od Betléma kráčíme, radost velkou cítíme.

Ehm. Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 10:29 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju k rybovce já jí letos nestihla (jako posluchač) a docela mě to mrzí, byla to taková Vánoční tradice...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 11:37 am    Předmět: Citovat

Morgyš, gratulace veliká!!!
Já jsem si kdysi, když jsem ještě bydlela s našima v pořádným cihlovým baráku, každej rok Rybovku odkníkala spolu s deskou (děsný, alty mě tak nějak nebavěj a nejdou, teda kromě takovýho toho sólíčka To jest jasnost skvostná), a soprán holt ty nejvyšší tóny vytáhnu jenom občas a je to k neposlouchání Twisted Evil . Jenže teď, co bydlím v paneláku, kde je všechno slyšet, radši šetřím city sousedů, aby mě nelynčovali. Ono holt potichu to není ono (nehledě na to, že bez pořádnýho prodejchnutí se tam ty vejšky nedostanou už vůbec... Nicméně na Vánoce budu u našich, tak si to možná zase z nostalgie dám (drahé rodiče vyšlu někam na procházku nebo jim vnutím špunty do uší) - nesmím si zapomenout přibalit noty... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 11:40 am    Předmět: Citovat

Mno ja taky vyzpivam áčka a podobné zvěrstva jenom v tom ajfru přímo na koncertě. Smile Když to zkouším doma, taky samovolně ztišuju hlas kvůli sousedům.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

Tak to já se teď nějak s koledama nekrotím - sousedi nad náma mají křídlo na které hrají snad jen o Vánocích a když začnou nějakou koledu a je to slyšet i k nám, tak se prostě přidám. Pásli ovce Valaši by u každé ovečky v doslechu vyvolalo akutní záchvat nadměrné kučeravosti, ale sousedům to naštěstí neva - občas se ke mě přidají i děcka od sousedů pod náma Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

Tak u nás v baráku probíhají koledy pouze pod námi, kde na plné vykouřené plíce mečí dvě jedovaté zlobaby. Bohužel nepřeslechnutelné Mad

Přehlušitelné pouze duem Iommi, Dio a jejich hromovým God Rest You Merry Gentlemen Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 10:13 pm    Předmět: Citovat

Nenáviděla jsem ji vždycky, ale po dnešku ji definitivně zavrhuji. Stille Nacht, heilige Nacht, kterou si nějaký kreténský soused pouštěl HODINU a PUL v kuse, je formou mučení dalece převyšující water boarding! Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 10:06 pm    Předmět: Citovat

Pomóc, zachraňte mě někdo, prosím!! V pondělí potřebuju být schopná zpívat, ale momentálně se mi i mluví tak blbě, že je pro mě jednodušší jen zuřivě gestikulovat. Pravděpodobně je to ze včerejší přednášky, která byla sice v nekuřáckém salónku, ale něco tam natáhlo a docela mě to dráždilo. Že mi to ale způsobí toto, to jsem nečekala.

Zná tady někdo jakékoli tipy, jak donutit hlas, aby se hezky vrátil tam, kam patří?? Takle ochraptělá jsem nebyla snad ani s hnisavou angínou. Crying or Very sad
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 10:27 pm    Předmět: Citovat

Hlasový klid ( Exclamation Exclamation Exclamation ), vincentku, čaje s medem. NEŠEPTAT!

Já bych zase potřebovala radu na to, jak (pokud to jde) se naučit zpívat problémová místa ve mši, kterou budem v květnu zpívat na koncertě - některá jsou mimo můj rozsah, to nezpívám. některá ale normálně v rozsahu, ale přesto se tam šplhám těžko, přeskakuje mi hlas, nevím, co s tím. Melodii a rytmus mám naposlouchané, teroreticky mi to jde, ale praxe pokulhává. Kurnikšopafix
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 8:24 am    Předmět: Citovat

Trochu vám tu přeruším prefesionální debatu...
Mám takový menší problém, od září (času ještě dost) budu začínat waldorfský seminář, kde se po mně mimo výtvarné činnosto bude chtít taky činnost hudební včetně zpěvu...
No a jsem tak nějak pěvecky nepolíbená Confused Jako ano, zpívání v davu u táboráku, na vodě, u vína a podobně ano, doma když nikdo není v doslechu taky ano, to můžu říct, že zpívám ráda...
Ale rosah mám hádám dost mizerný, na gymplu jsem hned jak jsem mohla zdrhla v hudebky na výtvarku, jako malá jsem hrála akorát na flétnu, jinak na nic... A zpívám falešně - ale zase o tom vím, slyším to, ale nedokážu s tím aktuálně nic moc udělat. Myslíte, že je v lidských silách naučit někoho takového zpívat alespoň trochu čistě?!? Nebo prostě ho vůbec něco naučit...
(pomiňme ještě fakt, že se zpívat veřejně strašně stydím, ale fakt strašně, takže to potom zní ještě 1000X hůř, než když si zpívám jen tak sama doma pro sebe... Trauma ze 3. třídy, kdy nás učitelka nutila zpívat českou hymnu před celou třídou bez hudebního doprovodu... ) Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.