Zpěv
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff84101c955b08c422557f9a91f91978Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:

A zpívám falešně - ale zase o tom vím, slyším to, ale nedokážu s tím aktuálně nic moc udělat. Myslíte, že je v lidských silách naučit někoho takového zpívat alespoň trochu čistě?!?

Myslím, že určitě, pokud to slyšíš, tak to asi chce jen cvičit pořád dokola, všechno co zazpíváš falešně opakovat, dokud to nebude čistě... A ikdyž si zpíváš jen tak pro sebe, pro radost, nezpívat si tak "ledabyle", ale snažit se nezpívat falešně. A ještě je fajn si zpívat bez doprovodu s tím, že si zahraju první tón a pak si zkontroluju poslední, jestli je tam, kde má být (i když už mám pocit, že jsem byla čistě, podaří se mi za písničku posunout třeba i o čtvrttón níž.. Sad ).
S tím strachem ze zpívání mi trochu pomohlo, jak jsem začala chodit do zpěvu, jenže to vypadá tak, že se nestydím před učitelkou, před spolužáky ve škole to je pořád skoro stejný... Very Happy


Morg.: Dík, to dodržuju, no snad to zabere.
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 3:03 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:

A zpívám falešně - ale zase o tom vím, slyším to, ale nedokážu s tím aktuálně nic moc udělat. Myslíte, že je v lidských silách naučit někoho takového zpívat alespoň trochu čistě?!?


Myslím že určitě!Smile To máš jak u tancování, představ si že se najednou postavíš před zrcadlo a chceš zatancovat třeba fakt hustý břišní tance. Samozřejmě že to nejde, protože to tělo nemá ty správné svaly a neví najednou jak na to, i když teoreticky samozřejmě v hlavě víš, jak by to mělo vypadat. Tak stejně po sobě nemůžeš hned teď chtít, aby jsi zpívala suprově a čistě, když jsi nikdy pořádně nezpívala nebo necvičila:)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 3:34 pm    Předmět: Citovat

Tak samozřejmě, jen u toho zpěvu mi to přijde jaksi složitější... A je smaozřejmě spousta lidí, kteří nijak extra necvičí nebo nezpívají a zpívají čistě (nebo alepsoň čistěji než já...) Prostě mám takový pocit, že na zpěv musí být velký talent + taky že už je na to poněkud pozdě Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 5:46 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Prostě mám takový pocit, že na zpěv musí být velký talent + taky že už je na to poněkud pozdě Embarassed


Hlavně si musíš věřit Smile A neschazovat se vlastně už jen tímhle pocitem, že je na to potřeba velký talent a nebo, že je na to pozdě Smile

Samozřejmě to jde s talentem snáz, ale vypracovat se můžeš vždycky Smile Jen si nevytvářej zbytečné bloky, které by tě zpomalovaly Smile

Přeju ti hodně štěstí, také moc rád zpívám, chodím do kurzu zpěvu. Snaž se u toho myslet pozitivně a užívat si to beze strachu Smile S dohledem je to vždycky lepší, to ti pak můžou říct nejen co děláš spatně, ale hlavně co s tím Smile

Ale jinak chápu tvůj strach, také s tím ještě bojuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 8:22 pm    Předmět: Citovat

Díky Very Happy
Budu doma ve volných chvílích poctivě trénovat a znova třeba vytáhnu tu flétnu, abych pak v září nebyla nemožná úplně, ale jenom trochu Wink
(Doma mě i ségře všichni říkali, že hudební sluch nemáme a zpívat neumíme, a vlastně že nikdo z rodiny hudebně nadaný není, tak mám rpostě takový blbý pocit z toho už odjakživa...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 3:14 pm    Předmět: Citovat

Chci se podělit o stránky na které jsem narazila.
http://www.karaokeparty.com
Sice jsou tam veškeré písničky přezpívané a přehrané (asi aby je mohli nějak zpracovat, nebo nevím..) ale i tak u toho vyhržím hodiny a zpívám a zpívám. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.