Závislost na sladkém - jak proti ní bojovat?!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5768d32d1ea9629c8dae7501573efd26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak jste na tom se sladkostmi?
Sladkosti nutně potřebuji k životu, bez nich bych nevydržel/a snad ani den.
40%
 40%  [ 78 ]
Sladké miluji, ale v případě nutnosti si ho dokážu na čas odepřít.
34%
 34%  [ 66 ]
Sem-tam si dám, ale mám období kdy si na ně ani nevzpomenu.
21%
 21%  [ 41 ]
Nemusím vůbec, sladké není nic pro mě.
1%
 1%  [ 3 ]
Jsem odnaučený cukroholik/cukroholička.
2%
 2%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 192

Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 5:54 pm    Předmět: Citovat

Tak regulérní a opravdu těžkou závislost má moje mamča. Navíc taky dost ovlivněnou psychikou. Nedá si říct, že by měla zkusit upravit sravování. Má to přesně obráceně: ráno něco zobne, v poledne má vařené jídlo a večer se narve vším možným. To jí nepřetržitě mezi 5 a 10 hodinou večerní. Zrovna tuhle šmejdila ve špajzu, že má hlad. A co si dala ? Sušenky a kousek čokolády. Největší hloupost. Co měla za hodinu ? Jistě, ještě větší hlad. Jenže ona je prostě velké dítě Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 7:08 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Čokoládu jím průměrně 1 denně, jako myslím tím celou. Very Happy Nemůžu si pomoct, děsně mi chutná.


On je ale rozdíl mezi tebou a lidma, co NEvypadají jako oteklá niť ať už spořádají cokoliv Laughing Laughing


Oteklá niť? Ne, že by mě překvapovalo, že nevím, jak to myslíš. Budu to brát jako kompliment. Divný, ale OK. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 7:14 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Jenne napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Čokoládu jím průměrně 1 denně, jako myslím tím celou. Very Happy Nemůžu si pomoct, děsně mi chutná.


On je ale rozdíl mezi tebou a lidma, co NEvypadají jako oteklá niť ať už spořádají cokoliv Laughing Laughing


Oteklá niť? Ne, že by mě překvapovalo, že nevím, jak to myslíš. Budu to brát jako kompliment. Divný, ale OK. Very Happy


proč divný..Wink to se používá normálně.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 7:38 pm    Předmět: Citovat

Oteklá niť = hodně hubený člověk Wink
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aneth
161-320
161-320


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 190

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 9:28 pm    Předmět: Citovat

Já jsem třeba včera večer snědla dva větrníky Embarassed a ne že by to bylo něco neobvyklýho Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 9:37 pm    Předmět: Citovat

Reading the last few pages of this thread is giving me a taste for something sweet! Luckily, there's still some cake in the kitchen! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Willow
21-40
21-40


Založen: 17.3.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 8:06 pm    Předmět: Citovat

v neděli budu mít za sebou 12 týdnů bez špetky jakéhokoliv cukru, sladidla, medu atd. a strašně mě překvapilo, že se žádný boj ani absťák nekonal, prostě to najednou šlo, a to jsem dřív dokázala zbouchat čokoládu na posezení a den bez sladkého jsem si neuměla představit Shocked
(krom cukru jsem vysadila veškeré "junk food" - nenapadá mě teď český ekvivalent - ale to už ani nepatří do tohoto tématu)

když mám teď chuť na sladké, dám si normální nebo sušené ovoce a úplně mi to stačí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:31 am    Předmět: šílenost ze sladkého a slaného Citovat

Holky, moc dík!
Po pročtení pár stránek jsem našla nějaké ty "fígle", tak se jdu pokusit, abych byla konzument takových věcí pouze v rozumné míře. Je to se mnou posledních pár měsíců hrozné... snad se zadaří! Wink
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dryada
41-80
41-80


Založen: 25.2.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

ja pijem cajiky zo stevie sladkej, a je to vazne zazrak, este som sice neschudla 10 kilo a zacala som len nedavno. naozaj nemam potom taku velku chut na sladke a mastne slane jedla. Doporucujem. kupila som ju aj mojmu dedkovi s cukrovkou a je velmi spokojny. http://www.zdravyobchod.sk/zdravyobchod/eshop/23-1-ZAUJIMAVE-CLANKY/162-3-Stevia-sladka-trava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

Já se závislost zcela poddávám. Very Happy Bohužel nepřiberu absolutně po ničem ať toho jím jakékoliv množství.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.