Poslední zvonění
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6cf7b82f59189d7bb65715b3e94c98cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 7:58 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
tak se tam třebas všichni potkáme Very Happy každopádně v pátek mě tam nehledejte, mám poslední zvonění Very Happy a není jistý, jestli budu mít nervy na to tam jet, ale chtěla bych Twisted Evil


sakra, poslední zvonění Laughing , to zas bude u nás u školy po ránu opičáren.... třeba se do toho čtvrťáku taky někdy dostanu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

jejku, už se na to těším, hodlám jít za motorkáře - buď si vemu svou bundu, nebo mi kámoška půjčí kombinézu, a mám dvě možnosti - buď si vemu skládačku (to starý vtipný kolo), nebo tu malou plastovou motorčičku, tu dětskou Very Happy dobrý ne Very HappyVery Happy a do hlemy vybírám prachy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jejku, už se na to těším, hodlám jít za motorkáře - buď si vemu svou bundu, nebo mi kámoška půjčí kombinézu, a mám dvě možnosti - buď si vemu skládačku (to starý vtipný kolo), nebo tu malou plastovou motorčičku, tu dětskou Very Happy dobrý ne Very HappyVery Happy a do hlemy vybírám prachy


u nás ty jouďáci většinou jako dárek neplatičům polejvaj naředěným octem nebo tou úpě nejlevnější "voňavkou", takovou tou mucho-vábičkou Laughing , děsnej zvyk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

jasně, ocet a voňavka... jj, taky chystáme Very Happy
plus pasování třeťáku na čtvrťáky... Very Happy to bude taky lahůdka, už se těším Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

Asi mám hlúpu otázku, ale dúfam, že mi odpustíte aj keď je mimo témy. Ten ocot a voňavky to je nejaký zvyk? Akože rozlúčka maturantov so školou a tak? Nám tiež idú štrnásteho zvoniť posledný raz, ale u nás to prebieha inak. Ešte raz sa ospravedlňujem ale nemohla som sa nespýtať. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

epona napsal:
Asi mám hlúpu otázku, ale dúfam, že mi odpustíte aj keď je mimo témy. Ten ocot a voňavky to je nejaký zvyk? Akože rozlúčka maturantov so školou a tak? Nám tiež idú štrnásteho zvoniť posledný raz, ale u nás to prebieha inak. Ešte raz sa ospravedlňujem ale nemohla som sa nespýtať. Very Happy


jojo Smile spoluzak ze sloveska vcera takhle nekoho potkal a taky nechapal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

epona napsal:
Asi mám hlúpu otázku, ale dúfam, že mi odpustíte aj keď je mimo témy. Ten ocot a voňavky to je nejaký zvyk? Akože rozlúčka maturantov so školou a tak? Nám tiež idú štrnásteho zvoniť posledný raz, ale u nás to prebieha inak. Ešte raz sa ospravedlňujem ale nemohla som sa nespýtať. Very Happy
Jistě,kdo nepřispěje bude smrdět po octu Twisted Evil .Ale jak to tak vidím,tak my ani poslední zvonění mít nebudem.Snad to ještě nějak dáme dohromady Smile .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

My máme poslední zvonění příští pátek, ale já na tyhle tradice nejsem, takže se nezúčastním. Raději budu doma sedět na zadku a učit se, ponevadž jsem se furt šrotila na přijimačky (což jsem stejně nezvládla) a na maturu úplně zapomněla, takže mám za ty dva týdny co dělat, hlavně do češtiny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Jé, to je super téma. My máme poslední zvonění v pondělí. Většina třídy se převlíkne za jezeďáky ze Slunce, sena... Very Happy A třídní chceme zazpívat Mámu od Lunetic, protože nám celý čtyři roky tvrdila, že je naše matka třídní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

epona napsal:
Asi mám hlúpu otázku, ale dúfam, že mi odpustíte aj keď je mimo témy. Ten ocot a voňavky to je nejaký zvyk? Akože rozlúčka maturantov so školou a tak? Nám tiež idú štrnásteho zvoniť posledný raz, ale u nás to prebieha inak. Ešte raz sa ospravedlňujem ale nemohla som sa nespýtať. Very Happy


buď přispěješ maturantům nějakou tu korunu nebo (vlastně žádné nebo, to bude tak i tak, ale když přispěješ, tak trochu mírnější) tě postříkají octem nebo levnou voňavkou, pomalují ti obličej rtěnkou, polejou tě vodou, .....tohle jsou takové typické blbosti, co se dějí každý rok, ale vymyslet se dají i další hovadiny, u nás to jednu dobu probíhalo docela bouřlivě (ale už to vedení tak nějak zatrhlo a omezilo), třeba jsem jeden rok skončila s cukrem ve vlasech Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.