Poslední zvonění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9557247cb76e42bf569292aaf1a9808aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Jo já skončila příšerně hned v primě, už jsem to tu myslím někde psala. Měla jsem vlasy zapletené do spousty malých copánků a měla jsem je tehdy na zadek. A spoustu sponeček, které jsem pak vyhodila. A chvíli to vypadalo, že ty vlasy půjdou taky, protože jsem je měla slepené kečupem a nějakým kdovíjakým sajrajtem a všechno to děsně páchlo..fuj. Myslela jsem, že to už nikdy nerozčešu a hlavně nerozmotám. Pak to vedení taky zatrhlo, aspoň takové lepivé věci, mohla se voda a voňavky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jasně, ocet a voňavka... jj, taky chystáme Very Happy
plus pasování třeťáku na čtvrťáky... Very Happy to bude taky lahůdka, už se těším Very Happy


A nezapomínat na razítka a rtěnky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

No, tak to je fakt zaujímavá tradícia, ale asi by som ju nechcela zažiť na vlastnej koži. Laughing Neviem, či som to správne pochopila, ale maturanti chodia vyberať peniaze v škole? U nás sa chodí do mesta a tam si to veľmi neviem predstaviť Very Happy

Inak som o tomto už počula od bratranca z Čiech, tak už konečne viem o čom hovoril. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
A nezapomínat na razítka a rtěnky Twisted Evil


jenom ty rtěnky ne, zlatý razítka na čelo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

epona napsal:
Neviem, či som to správne pochopila, ale maturanti chodia vyberať peniaze v škole?
Ano,obsadí se všechny vchody a po tom co se přestanou trousit lidi tak se projdou třídy Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
epona napsal:
Neviem, či som to správne pochopila, ale maturanti chodia vyberať peniaze v škole?
Ano,obsadí se všechny vchody a po tom co se přestanou trousit lidi tak se projdou třídy Wink .

U nás studenti nejdřív řádí ve škole a pak se vyrojí do ulic a tam vybírají drobné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

..ano ano.prijit pekne rano v sedm obsadit vsecky(hlavni) vchody...zkropit vsechny - neplatice extra davkou:)) Laughing a pak si pekne obejit celou skolu a delaat prisernej ramus - pistalky atd:) Odzpivat jim nejakou pisnicku - opet obejit tridu a vybrat drobaky...mirne pokropit a jde se dal:) My jsme jeste davali do trid, kde jsme uz byli kost:) Laughing Laughing vzdy ucitelce na stul, protoze jsme sli za neandrtalce..a melo to fakt maximalni uspech Laughing Laughing Laughing Twisted Evil vyrazy nekterych ucitelek, byl k nezaplaceni Laughing Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Já si nemůžu pomoct, ale poslední zvonění mě nikdy nebralo - a to ani když jsem byla v maturitním ročníku. Přišlo mi to trochu jako vyděračské žebrání, aspoň u nás. Smysl pro recesi šel na vedlejí kolej. A cítím to stále víc a víc. A když jsem pak někde viděla poslední zvonisty jak po mě šli stylem "přispějte nám na pařbu", fakt ode mě nic nedostali.

Teda musím zmínit jednu výjimku - jednou mě přepadla jedna poslednězvonivá skupinka v Prostějově s tím, že mi zahrají písničku na přání - kluk měl housle, holky flétnu a bubínek - vydávali sice děsné pazvuky, ale bylo to aspoň nějak vymyšlené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Já vám nevím u nás na gymplu vypadá poslední zvonění úplně jinak.Studenti jsou tam všichni takoví rozumní.....Protože máme hudební zaměření, tak vždycky tahají po škole nástroje v každé třídě zahrají na svůj nástroj něco co si dohromady nacvičili, my jim zatleskáme( ani nechtějí žádné peníze) a zase odejdou...vím, že minulý rok se přestrojili za Hippiezáky a hráli písničky té doby. Ale možná se s tím vybíráním peněz pletu, ale nikdy jsem nic takového nezaregistrovala a ono taky většinou poslední zvonění vyjde na dobu, kdy má moje třída zrovna individuální dopolední hodiny a oni chodí dopoledne.....za ty 4 roky co jsem na gymplu jsem zažila poslední zvonění jednou dvakrát, ale žádné vybírání peněz ani odplaty se nekonaly........A pak se u nás ještě koná velikánská slavnost předávání vysvědčení maturantům, kdy se celá naše škola sejde v átriu a pozoruje tu "scénu"...Maturanti stojí v řadě celá škola vykukuje do átria ze všech oken, na stupínkách stojí školní orchestry a vyhrávají a pak se čeká co si na maturanty připravil zástupce ředitele, který vysvědčení předává...minulý rok sešplhal z nejvyššího okna v přestrojení za fantomase a orchestr k tomu hrál hudbu z fantomase, no je to takové pohodové Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kafin napsal:
epona napsal:
Neviem, či som to správne pochopila, ale maturanti chodia vyberať peniaze v škole?
Ano,obsadí se všechny vchody a po tom co se přestanou trousit lidi tak se projdou třídy Wink .

U nás studenti nejdřív řádí ve škole a pak se vyrojí do ulic a tam vybírají drobné...


Jo jo, u nás taky tak Wink A co jsem tak pozorovala v Olomouci a v Brně, tak to probíhá velice podobně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.