Poslední zvonění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=97c4df1a03b85a362ea7ad0394ac07b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

Awerin, tak TOHLE je pro mě perfektní poslední zvonění Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kafin napsal:
epona napsal:
Neviem, či som to správne pochopila, ale maturanti chodia vyberať peniaze v škole?
Ano,obsadí se všechny vchody a po tom co se přestanou trousit lidi tak se projdou třídy Wink .

U nás studenti nejdřív řádí ve škole a pak se vyrojí do ulic a tam vybírají drobné...


No tak u nás v škole, by to jednoznačne nefungovalo, lebo v ten deň v triedach nik nie je. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 4:12 pm    Předmět: Citovat

tak včera proběhlo u nás na škole. Akorát mě bylo blbě, tak jsem byl doma, docela škoda, že jsem o to přišel, prý se letošní čřvrťáci docela vytáhli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 10:05 am    Předmět: Citovat

tak my měli v pátek, ale nic moc, čekala sem nějakej odvaz, ale holt naše sucharská třída... hlavně jsem si po pěti letech na střední chtěla pořádně zastříkat, což mě spolužáci krotili, ať nestříkám, ža zaplatili, a mladší byli sem tam i nasraný (vyslechla sem si: krávo, p**o, jedna mě kopla Very Happy ) ale to byl teda jen zlomeček, fakt asi tři lidi nasraný. což ale dost nechápu, přeci je to zvyk, tak se maj třeba oblíct do starýho nebo tak, my sme nikdy nebyli nasraný... a když si vemu třeba pasování na gymplu, kde třeťáci se vážně převlíkaj do starejch hadrů, protože dělaj různý překážkový dráhy, tak mi sme fakt suchaři... Rolling Eyes
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Tož mi ho měli včera.Po hodině a půl od srazu byla konečně přítomná aspoň půlka třídy.Dva kamarádi se po cestě vybourali,takže těm je to odpuštěno Very Happy .Půlka z té půlky se odmítla převlíct s tím,že to nemá cenu.No a zbytek,naše tvrdé jádro se dalo do práce.Nadávky se sem tam taky objevily,ale docela mě překvapilo kolik lidi dávali.Ti studenti nám nějak bohatnou Very Happy .Když si uvědomím kolik jsem dávál já a kolik nám přistálo v čepici dvacek,ale i padesátikorun...Učitel z angličtiny dal dokonce stovku Shocked .Bývalá učitelka ze Základů ekologie nás uplatila aby jsme dvě třídy co učí zlily od hlavy až k patě Very Happy .Nešlo její prosbu nevyplnit Twisted Evil .Pak jsem šli do města,kde se k nám přidala nějaká dívčina rozdávající letáky,ale kamarádovi začala být v minisukni zima tak sme to zabalily a zapadly do knajpy.Moc jsme nevybrali,ale byla aspoň sranda.
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .


Naposledy upravil Kafin dne út květen 20, 2008 1:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Tož my ho měly včera.Po hodině a půl od srazu byla konečně přítomná aspoň půlka třídy.Dva kamarádi se po cestě vybourali,takže těm je to odpuštěno Very Happy .Půlka z té půlky se odmítla převlíct s tím,že to nemá cenu.No a zbytek,naše tvrdé jádro se dalo do práce.Nadávky se sem tam taky objevily,ale docela mě překvapilo kolik lidi dávaly.Ti studenti nám nějak bohatnou.Když si uvědomím kolik jsem dávál já a kolik nám přistálo v čepici dvacek,ale i padesátikorun...Učitel z angličtiny dal dokonce stovku Shocked .Bývalá učitelka ze Základů ekologie nás uplatila aby jsme dvě třídy co učí zlily od hlavy až k patě Very Happy .Nešlo její prosbu nevyplnit Twisted Evil .Pak jsem šli do města,kde se k nám přidala nějaká dívčina rozdávající letáky,ale kamarádovi začala být v minisukni zima tak sme to zabalily a zapadly do knajpy.Moc jsme nevybrali,ale byla aspoň sranda.



Aj, Kafo, ty té gramatice dáváš na frak... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Tak my jsme měli poslední zvonění perfektní. Od převleků, po písničku třídní a básničce ostatním učitelům. Vzhledem k tomu, že my jsme třída exotů a vedlejší třída jsou zrovna ti suchaři, tak jsme vypadali o to šíleněji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Aj, Kafo, ty té gramatice dáváš na frak... Laughing Laughing Laughing
Gramatika?To je nějaký dobrý jídlo Very Happy ?
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Klarusa napsal:
Aj, Kafo, ty té gramatice dáváš na frak... Laughing Laughing Laughing
Gramatika?To je nějaký dobrý jídlo Very Happy ?


ani ne... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:46 pm    Předmět: Citovat

no tak přiblížilo se nám poslední zvonění a já jdu za zebru.. Laughing

chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s těmi barvami na vlasy ve spreji.. opravdu to jde snadno smýt? nerada bych maturovala s černobílou hlavou.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.