Jak sama sebe vyfotit?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=97592c4e9ea228b9dd0d15b888363867Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 5:55 pm    Předmět: Citovat

Já chápu, že se ženské bojí dát sem svoji fotku (kvůli nějakým internetovým úchylákůmSmile ), ale já se ráda podívám na fotografie konkrétních lidí a konkrétních vlasů, když už jsou to tedy stránky o vlasech Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 7:25 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já chápu, že se ženské bojí dát sem svoji fotku (kvůli nějakým internetovým úchylákůmSmile ), ale já se ráda podívám na fotografie konkrétních lidí a konkrétních vlasů, když už jsou to tedy stránky o vlasech Smile

Já jsem o tom uvažovala (o té fotce), jenže oproti Fairy apod. jsem v podstatě krátkovlasáSad ještě byste mě vyloučili. No ale zas se tu někde psalo, že je to i pro budoucí dlouhovlásky, tak snad jednou budu mít vlasy taky do pasu a dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 10:23 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Daniela napsal:
Já chápu, že se ženské bojí dát sem svoji fotku (kvůli nějakým internetovým úchylákůmSmile ), ale já se ráda podívám na fotografie konkrétních lidí a konkrétních vlasů, když už jsou to tedy stránky o vlasech Smile

Já jsem o tom uvažovala (o té fotce), jenže oproti Fairy apod. jsem v podstatě krátkovlasáSad ještě byste mě vyloučili. No ale zas se tu někde psalo, že je to i pro budoucí dlouhovlásky, tak snad jednou budu mít vlasy taky do pasu a dál


dAno ANO! Tento server JE I PRO DLOUHOVLÁSKY BUDOUCÍ, a volám to hlasem mocným do kraje.

Jinak doufám, že to čte Fairy, že si kvůli ní někdo jiný nechce dát fotku. Ona bude už vědět proč Twisted Evil , je to takový náš insider joke

Každopádně ještě jednou: vítáme i kočky na ježka... pokud je zajímá, jak to může být třebas i jinak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:20 pm    Předmět: Citovat

Jo a fotky mám samé staré, vypadám tm krátkovlasejší než jsem teďSad Až pojedu domů, tak nějakou v kompu vyhrabu. Nebo bych se vlastně mohla nechat přítelem vyfotit, že Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 2:28 pm    Předmět: Citovat

Server je super, moznosti je tady spousta a autorky/ ri clanku i admin sikovni:-) rady z for uzasne a zajimave, dekuji Vam vsem:-)
Osobne bych uvitala moznost vkladat obrazky z pocitace rovnou do diskuse (myslim , ze to jeste nejde, doufam, ze se nepletu.-)
jinak souhlasim s Danou a Day, ze by bylo fajn mit nejaky prostor, kam si ukladat zajimave prispevky, nebo treba vyhledavani kdyby slo vytvorit????
Jinak me teda jeste Daniela donutila zamyslet se nad sebou - ja se totiz na fotky lidi na netu divam hrozne rada, ale sama se priznam, ze nikdy nikam zadne nevkladam Embarassed Embarassed To neni moc fair, co? Ale kdyz ja se nerada fotim a jeste vic nerada se na sebe potom divam:-( tak Vas toho chci usetrit toho, co sama nemam rada:-) Aspon vlasy bych si ale vyfotit mohla, ze? Ale jak na to? Mate tip, jak si vyfotit vlasy? ja o to nikoho znamyho pozadat nemuzu, to bych se strasne stydela:-)))
Jinak teda vedle Fairy bych svou fotku mit taky nechtela:-) Tak krasne vlasy nemam ani ve snu....Smile)Ach jo....

mejte (jako ze se mate mit pekne , ne ze se mate myt,...i kdyz to taky obcas neni na skodu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 2:54 pm    Předmět: Citovat

Proč - styděla? Smile Nebo v nejhorším na samospoušť...my jsme zvědaví!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 3:14 pm    Předmět: Citovat

Tak řekni třeba nějaké kamarádce, před kterou se nestydíš, nemáš nějakou dlouhovlasou? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 4:39 pm    Předmět: Citovat

Fairy čte, vidí a slyší - a diví se! Vznikla nám z toho taková řetězová reakce, viď, Adminku? Twisted Evil Shocked
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:26 pm    Předmět: Citovat

Milé, vaše fotky budou určitě velice ceněny. Zároveň velice chápu potřebu soukromí. Každopádně dlouhé vlasy mají výhodu, že se můžete odprezentovat i víceméně anonymně, viz např. obrázky v galerii profilu Niky, ikonku Renči, ikonku Medey, apod. Prostě se vyfotíte zezadu.. nebo se zakrytým obličejem Smile

Na jiných serverech se ženy fotí tak, že si stoupnou zády před vysoké zrcadlo, přes rameno namíří foťák a střílí to od boku ("od ramena" Smile), dokud se to nepovede. Taky jedna možnost.

Tak se budu-budeme těšit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 5:36 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
Na jiných serverech se ženy fotí tak, že si stoupnou zády před vysoké zrcadlo, přes rameno namíří foťák a střílí to od boku ("od ramena" Smile), dokud se to nepovede. Taky jedna možnost.

Tak se budu-budeme těšit Smile

No jo, to je ta úžasná doba digitálních foťáků, s těmi si to lidi můžou dovolit. Jenže co my, kteří ještě věříme na film a fotolaboratoř? Tož včera jsme se s milým na procházce fotili, tak až to za půl roku vyvoláme, možná sem nějakou fotku dám. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.