Jak sama sebe vyfotit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d98fb732cb5ef9fb3afbc2597ecd1784Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

Nebo využít samospoušť....jen je důležitý si pak stoupnout na správný místo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 8:45 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Nebo využít samospoušť....jen je důležitý si pak stoupnout na správný místo... Very Happy


.....a případně vypnout nebo oblbnout automat.... S ním se to mnohdy nepovede Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mrazikcomp
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 10:08 am    Předmět: fotky-amater Citovat

dalsi moznost treba ja Smile nahodo sem natrefil na tyhle stranky takze tu hodlam taky chvilku obtezovat s fotakem, uvidime jestli se nekdo chytne Smile
byla li by tu prazanda co nema moznost vyftit si vlasy tak se klidne ozvi , nejsem zadnej profik,jen me bavi foceni naky ukazky tady www.fotokarta.cz/mrazikcomp a mismas vseho moznyho tady http://qhodnoceni.atlas.cz/mrazikcomp

aby na me tu hned nekdo nevlit - nemam v umyslu tady delat navrhy na naky fujtajbl foceni ale rad bych skusil naky opravdu dlouhy vlasy cvaknout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 11:26 am    Předmět: Re: fotky-amater Citovat

mrazikcomp napsal:
dalsi moznost treba ja Smile nahodo sem natrefil na tyhle stranky takze tu hodlam taky chvilku obtezovat s fotakem, uvidime jestli se nekdo chytne Smile
byla li by tu prazanda co nema moznost vyftit si vlasy tak se klidne ozvi , nejsem zadnej profik,jen me bavi foceni naky ukazky tady www.fotokarta.cz/mrazikcomp a mismas vseho moznyho tady http://qhodnoceni.atlas.cz/mrazikcomp

aby na me tu hned nekdo nevlit - nemam v umyslu tady delat navrhy na naky fujtajbl foceni ale rad bych skusil naky opravdu dlouhy vlasy cvaknout


Doufáme, že né Ucvaknout Twisted Evil ...takový bychom zde ve fóru nechtěly(i) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mrazikcomp
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 11:30 am    Předmět: Citovat

bych si nedovolil Embarassed Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
admin napsal:
Na jiných serverech se ženy fotí tak, že si stoupnou zády před vysoké zrcadlo, přes rameno namíří foťák a střílí to od boku ("od ramena" Smile), dokud se to nepovede. Taky jedna možnost.

Tak se budu-budeme těšit Smile

No jo, to je ta úžasná doba digitálních foťáků, s těmi si to lidi můžou dovolit. Jenže co my, kteří ještě věříme na film a fotolaboratoř? Tož včera jsme se s milým na procházce fotili, tak až to za půl roku vyvoláme, možná sem nějakou fotku dám. Laughing


....a to je pak překvapení, když najednou vidíte, co jste před půl rokem vyfotili Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Dana napsal:
Daniela napsal:
Já chápu, že se ženské bojí dát sem svoji fotku (kvůli nějakým internetovým úchylákůmSmile ), ale já se ráda podívám na fotografie konkrétních lidí a konkrétních vlasů, když už jsou to tedy stránky o vlasech Smile

Já jsem o tom uvažovala (o té fotce), jenže oproti Fairy apod. jsem v podstatě krátkovlasáSad ještě byste mě vyloučili. No ale zas se tu někde psalo, že je to i pro budoucí dlouhovlásky, tak snad jednou budu mít vlasy taky do pasu a dál


dAno ANO! Tento server JE I PRO DLOUHOVLÁSKY BUDOUCÍ, a volám to hlasem mocným do kraje.

Jinak doufám, že to čte Fairy, že si kvůli ní někdo jiný nechce dát fotku. Ona bude už vědět proč Twisted Evil , je to takový náš insider joke

Každopádně ještě jednou: vítáme i kočky na ježka... pokud je zajímá, jak to může být třebas i jinak Smile


....klidně může být...už tady máme kočku s ježky.... viď, Adél Laughing Laughing ...takže proč ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Nebo využít samospoušť....jen je důležitý si pak stoupnout na správný místo... Very Happy

ano samospoušť tak to dělám skoro pořád když se fotím. Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Ja som skúšala samopúšť,ale je to o nervy kým som sa správne postavila do záberu,hold som nešika Embarassed

Zatiaľ som sa fotila len mobilom,abolútne sa mi tie fotky nepáčia,vlasy vyzerajú na nich ako nejaké nelesklé chcipáky Confused Už by som asi mala nabiť foťák a cvaknúť sa na slniečku poprípade s bleskom,alebo neviem ako to robia tie kočky,čo majú na fotkách vlasy ako bohyne Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

Já mám tedy problém, že když se fotím sama, vypadám buď jako lebkoun nebo mám bradu jak Dolph Lundgren Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.