Anketa: cim jsem si dneska/vcera umyla vlasy+ výsledek
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 104, 105, 106  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c7bd7140999a6199ee28076439bd397Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 6:49 pm    Předmět: Anketa: cim jsem si dneska/vcera umyla vlasy+ výsledek Citovat

Co takhle zalozit pro zajemce denik popisujici nase myci procedury, pouzite vyrobky a vysledek? Treba nektere z nas dojdou k nejakemu zaveru...

Zacinam: vcera (ctvrtek):
zabal: cisty bio kokosovy olej znacky Natessance, doba pusobeni tak 1 hodina
na korinky Complexe 5
sampon: Redken - body full
maska: Redken - Extreme - vlasy byly k placi, drsne, tvrde, nesly rozcesat, tak olivovy kondicioner o Occitane, bylo to lepsi
bezoplachovy kondicioner: Extreme anti snap, dala jsem ho skutecne hodne, vlasy postupne hebkly a ted jsou krasne jemne
vysledek druhy den: jemne, leskle vlasy plne objemu

Tak uvidim, jak dlouho to vydrzi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

dneskaj rano: urtekram s riasami, potom reincarnate. po umyti taky balzam na konceky z dm (v malej fialovej tube)

trochu elektrizuju, inak pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Včera večer: Naolejování jojobovým olejem asi hodinku před mytím, poté umytí Elseve intensive na normální vlasy a druhé šamponování s Elseve Regenium. Na závěr růžový kondicionér Elseve na konečky vlasů. Pak jsem nechala vlásky nasáknout do ručníku a trošku volně prosušit a vetřela jsem do nich Asia fluid od Glissu. Dnes vlásky lesklé a pružné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

Já včera odpol: henna Urtekram na dvě a půl hodinky zábal, potom jsem vlasy umyla šamponem Frangipani od Farfally, pěkně lesklé ale trochu poletující vlásky, na koncích mi přijdou přesušené. Už se těším jak jim před příštím mytím dopřeju olejový zábal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

Dneska brzo ráno, šampon Balea pro blond vlasy a kondiš Alverde citron - meduňka. Vlasy perfektní jako snad nikdy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

Dnes dopoledne: šampón Alverde henna a oliva (dvojí mytí, naředěný), po uschnutí troška kokosového oleje (Liveon) na kančáku.

Vlásky hladké, lesklé, nadýchané


Naposledy upravil Shahlah dne so květen 03, 2008 10:37 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 8:22 am    Předmět: Citovat

vcera dopo: nejdriv jsem vlasky procesala kancakem s kapkou oleje od saloos (myslim, ze nejaky tropical nebo tak neco),
2x sampon Alverde zeleny (briza, salvej) a po umyti jen do delky zase alverdi kondis - ruzovy.

a vlasky super, nechala jsem je schnout vicemene na slunicku a parada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Včera dopoledne
šampon: Dr. Hauschka Lichořeřišnice- Citron
Večer předtím jsem ještě konečky vlasů naolejovala jojobákem...
Po umytí pěkné vlasy konečky perfektní( Po Hauschce jsou vždycky ve skvělém stavu, vůbec nevysušuje, naopak konečky vypadají zdravě a hustě), kvůli brzkému rozčesání vlasy trošku hrubé
Dneska večer :NEJSOU MASTNÉ konečky pořád fajn akorát ta dloouhá ofina se pramínkuje, ale to dycky
takže hauschce za jedna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

dneska odpoledne:
půl dne před mytím olivový olej na konečky, umyto šalvějovým Urtekramem, na to domácí kondicionér-kondicionér od Alverde smíchaný s jogurtem a medem, pár kapek olivového oleje, na závěr přelito šalvějovým čajem s citronem. Rozčesáno jenom kančákem (poprvé co jsem na ně vůbec nešáhla normálním kartáčem) a je to perfektní. Vlásky se tváří spokojeně, heboučké, lesknou se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

ve ctvrtek vecer umyti vlasu -1.samponovani Dr.Hauschka(Pomeranc-Makadam-naredeny)2.samponovani Weleda(Rozmarynovy)Po vyndani z rucniku promasiovanii pokozky hlavy+par kapek lopuchoveho vyluhu a do konecku par kapek ruzoveho oleje od saloos-vlasy nadychane ,hebke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 104, 105, 106  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.