Anketa: cim jsem si dneska/vcera umyla vlasy+ výsledek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8aae6f77053353d645373f6bb8a73a5bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2015 5:26 am    Předmět: Citovat

Jasně - žádná křeč, jestli k tomu budeš mít přes léto lepší podmínky než po zbytek roku, tak to párkrát zkus, ale fakt nemá smysl to nějak lámat a snažit se ten interval prodloužit za každou cenu. Jestli se Ti mastí hlavně u hlavy a konce jsou ok, tak bych možná zkusila kartáčovat, ať se maz dostane i do konců - jako pak je to teda na cop, protože člověk vypadá jako vodník tak něja tuplem, ale v copu se to dá a vlasům to celkem prospívá.

Anebo mě napadlo zkusit právě nějaký ty nepěnivý věcičky, klidně pro začátek i v původním intervalu, aby si pokožka zvykla, že nemusí tak rychle domašťovat, a teprve tak prodlužovat interval - ale to nemám ozkoušený, je to jenom teorie.
Ale jak už jsem psala, některý vlasy prostě to mytí obden (a v horším případě i každej den) potřebujou, i kdyby se člověk stavěl na hlavu. Ale prostě stojí za to zkusit a ověřit si, jestli je to i Tvůj případ, nebo jestli si můžeš ušetřit něco námahy a času. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 11:56 am    Předmět: Citovat

Dnes Palmolive Natural vital strong, hezky voní, je to první použití, takže výsledek ještě nevím.
Ale už jsem vyzkoušela hodně značek a nepozoruju, že by nějaká byla výrazně lepší nebo horší. Oriflame, Gliss Kur, různé levné neznačkové, L'Oreal, Palmolive.
Jediný nežádoucí účinek, na který si vzpomenu, je, že mě někdy svědila hlava a měla jsem hodně lupů po šamponech z DM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 1:36 pm    Předmět: Citovat

Urtekram růžový šampon + kondicionér na dlouhé vlasy Balea (růžový obal) Arrow vůně k sobě krásně ladí. Po šamponu (jen mě mrzí, že ho musím používat tolik) mívám krásně lesklé vlasy a je příjemně ,,nepěnivý" - dobře se s ním myje a kondicionér mě velmi mile překvapil Smile . Vlasy jsem měla pěkné, ale stejně to chtělo i nějakou nesmývací péči do délek a konečků, momentálně používám R&B a Shine So Bright od Lush (ale s těmi růžovými vůněmi se ten Lush fakt tluče Laughing ).

Další mytí cca po 4 dnech:
Na noc do copu: kondicionér na dlouhé vlasy Balea + makadamiový olej
Další den ráno: Urtekram růžový šampon + kondicionér Jungle od Lush, bezoplachová péče: R&B + mléko na vlasy od Baley (výborné, lehké, hydratační, nezatěžuje) + Shine So Bright
Laughing No a teprv teď se ty vůně řádně tloukly Laughing ! Ony zrovna všechny tyhle přípravky jsou tak parfémované - voní nádherně (krom mléka, to mi moc nevoní), ale dohromady Shocked NE.

Jo, teď v létě toho na tu hlavu plácám fakt moc (délky + konečky), protože je léto, teplo, sucho, festivaly a jiné pohromy a víc se potím Arrow častější mytí hlavy Arrow ještě sušší vlasy v délkách a konečcích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 1:47 pm    Předmět: Citovat

Naoko napsal:
Ráda bych to natáhla aspoň na mytí jednou za 3 dny, uvidíme.


To není vůbec nereálné Smile já to z mytí a fénování vlasů denně chemií dotáhla (po osvětě zde na foru) na mytí st a ne. Dopomohla mi k tomu hodně lávová zem, tam se ale musí počítat se suššími konci, takže masky jsou nutností, Khadi šampon směs bylin a vejcomedový šampon. Po normálních šamponech (i po Visace a TŠ) se mi vlasy zmastily dřív.

Je pravda, že jsem se k tomu dopracovávala docela dlouhou dobu (rok a půl?) a až nyní můžu říct, že se mi pokožka hlavy mastí méně. A teď zase najíždím na systém nečesání, po Portosovu zázračném šamponu mi jdou vlasy krásně pročesat i prsty, a jak nedráždím pokožku hlavy hřebenem, tak mi také zůstanou déle čerstvější.

Jinak poslední mytí zase jogurtovo vaječným šamponem a zase krásně poddajné hydratované vlasy, už si snad nic jiného na tu hlavu nedám Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 1:04 pm    Předmět: Citovat

Viem, ze zlozenim je to chemicka s*acka, ale nemozem si vynachvalit sampon Extensive Oil od Elseve.
Uz ani nepamatam, kedy naposledy sa mi dalo tak bezproblemovo (a hlavne bezbolestne) rozcesavat vlasy. Trochu zatazuje, takze objem u korienkov je do druheho dna fuc, ale zato vlny podporuje jedna basen.
Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 3:39 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit, že v poslednej dobe nerobím nič iné, len kupujem nové šampóny Embarassed Ale aspoň mám čo ohodnotiť Smile
Yves Rocher Boucles curls pre mňa nič moc. Vlasy som mala mastné už po dvoch dňoch a pritom bežne umývam vlasy cca po 4-5 dňoch. Zaradila som ho medzi šampóny, ktorými budem umývať zábaly, aspoň ho rýchlo miniem.
Hesh herbal Shikakai mi vyhovuje. Má výraznú vôňu, cítim sa ako na prechádzke v lese Laughing Vlasy dobre umyje, majú celkom fajn objem a mastia sa mi zhruba po 4-6 dňoch, čiže tak ako pri väčšine šampónov.
Najzaujímavejší šampón, ktorý som kúpila v poslednej dobe je J&S ŠAMP-on. Ide o slovenskú prírodnú kozmetiku. Zloženie je v veľkej časti olejové a nebola som si istá, ako to umyje. Po umytí vlasy na dotyk až tak príjemné neboli, myslela som si, že ich nerozčešem. Ale na moje prekvapenie, keď vlasy trochu preschli, tak som vlasy rozčesala úplne parádne, akoby som použila aj kondicionér. Na druhý deň vlasy vláčne a na dotyk sa mi zdali olejové, ale nepôsobili mastno. Umývala som asi po piatich dňoch, skôr nebolo treba. A aby som nezabudla, tak vôňa je levanduľová a veľmi príjemná. Po druhom umytí týmto šampónom som použila na vlasy pivo ako tužidlo a asi to tak budem opakovať častejšie Smile
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 6:34 pm    Předmět: Citovat

Po delší době se (asi díky letnímu počasí) vracím k mytí kondicionérem. Tentokrát jsem hlavu myla kondicionérem Jungle od Lush. Se samotným umýváním jsem se dost natrápila, Jungle se špatně nanáší přímo na hlavu - asi to chce cvik Very Happy ... Každopádně pěkně vymyl špínu a mastnotu (jakože jsem se cítila čistě Cool ).
Do délek jsem dala kondicionér Alverde mandle a .... a .... ¿makadamiový olej? - ten se žlutým vrškem, opláchla a hotovo.
Vlasy O. K. , po Junglu krásně voněly a nebyly suché. Ale po uschnutí jsem zase dávala Lush R&B do délek a Shine So Bright do konečků (v létě se bez toho teď moc neobejdu Embarassed ) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2015 1:39 pm    Předmět: Citovat

Vlasy včera umývané s DevaCare No Poo, maska od Camille Rose Naturals a potom leave-in a gel na styling. Parádne kučery! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2015 7:00 pm    Předmět: Citovat

Alverde šampon s mandlovým a nějakým olejem - žluté víčko + Balea kondicionér na vlnité vlasy. Šampon je super, kondicionér mi nějak nefunguje. Mam vlnité vlasy a po tomto kondicionéru jsou suché.

Další mytí:
Alverde šampon s tím žlutým víčkem + Balea maska v pyramidovém pytlíku s mangem a aloe vera. Maska naaaadherne voní! Je hodně hustá a na moje vlasy SKVĚLÁ! Bohužel už ji DM nedělá, teď to mají s jinou vůní. Doufám, že účinek bude stejný Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 12:14 am    Předmět: Citovat

Bezsilikonový šampon balea se zelenou kávou a nic víc - chtěla jsem si zkusit, jak budou mé vlasy vypadat bez jakékoli jiné péče a silikonů. Výsledkem sice jsou lehoučké vlásky, ale na fotce poletující elektrizující a na pohled nehezké... Ale ve spojení s kondicionerem nebo potom nějakou bezoplachovou péčí je ten šampon super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.