Anketa: cim jsem si dneska/vcera umyla vlasy+ výsledek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 104, 105, 106  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f296b8a188ed827d498db0d6fe84e8eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 1:32 pm    Předmět: Citovat

Klasika - zimní období a můžu umývat čímkoliv - stejně mám do dvou dnů svědící pokožku a mastné vlasy. Hnus Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 4:45 pm    Předmět: Citovat

Mám novú top kombináciu. Šampón od Garnier Ultra Doux 5 bylin a po umytí votrieť do spodnej tretiny mlieko na vlnité vlasy od Macadamia Natural Oil. Hore mám krásne "sypké" vlasy bez náznaku mastenia a spodky hydratované, jemne navlnené a mäkké poddajné končeky. Keď som používala žihlavový šampon od Dixi tak výsledok nebol taký uspokojivý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 8:36 am    Předmět: Citovat

Desert Essence - zelené jablko a zázvor. Luxusní záležitost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2015 10:07 am    Předmět: Citovat

Včera jsem myla pouze šamponem (vzorečkem) Desert Essence - malinový a jsem nadšená. Vlasy po uschnutí udělaly na mojí hlavě sice něco jako trvalou Jitky Zelenkové, ale po rozčesání, aby se mi vlasy vůbec vlezly pod čepici, to byly moc pěkné a úžasně lesklé vlasy. I muž si je pohladil a pořád mi říkal, jak se krásně lesknou a jestli jsem si je nebarvila, že jsou nějaké hezčí. No, jestli se mi bude chtít, jedno balení si možná k narozeninám koupím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2015 10:14 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Včera jsem myla pouze šamponem (vzorečkem) Desert Essence - malinový a jsem nadšená. Vlasy po uschnutí udělaly na mojí hlavě sice něco jako trvalou Jitky Zelenkové, ale po rozčesání, aby se mi vlasy vůbec vlezly pod čepici, to byly moc pěkné a úžasně lesklé vlasy. I muž si je pohladil a pořád mi říkal, jak se krásně lesknou a jestli jsem si je nebarvila, že jsou nějaké hezčí. No, jestli se mi bude chtít, jedno balení si možná k narozeninám koupím Smile

Ten samý šampon mám i s kondicionérem. Opravdu výborná záležitost, za ty peníze to stálo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2015 10:17 pm    Předmět: Citovat

Fakt? A vydrží tyhle vlastnosti i při delším používání? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 1:01 am    Předmět: Citovat

Zajímá mě to. Dostala jsem od rodiny nějaký obnos, ať si koupím "vánoční dárek"... Twisted Evil Můžete někdo porovnat s ostatními přírodními šampóny? Měla sem Alverde henna a oliva nebo logonu pro objem vlasů a trochu mi po nich lítaly vlasy a byly takový "matný a bez barvy", jestli teda někdo pochopil, co tim myslim... Laughing Dělá tohle dessert essence? A jakej druh pro jemný mastný rovný vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 9:17 am    Předmět: Citovat

Matný a bez barvy? U maliny tohle fakt říct nemůžu Shocked Měla jsem po nich šílený objem (pro jemné vlasy fakt supr), po uležení to trochu slehlo, ale jinak furt supr. Ovšem já nemám mastné vlasy, naopak já do nich musím každý den pár kapek napatlat, jinak je to koudel. Takže v tomto směru nevím. Mě osobně plně vyhovovala ta malina, bylo tam psáno "pro všechny typy vlasů" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 5:55 pm    Předmět: Citovat

Tak včera jogurt + med. Vajíčka došly.
Zezačátku trochu splihlé a napohled jakoby trochu mastné (na dotek téměř neznatelně), ale další den pohoda. Nakonec vypadaj ještě o trochu líp a hydratovaněji než normálně. A nemám pocit, že by byly ,,špinavé".

Takže přemýšlím, jestli to nezavést trvale...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 9:01 pm    Předmět: Citovat

Portosi - jak to tak popisuješ, ono to vajíčko přece jenom víc vyživí, ale zároveň zatíží, takže tvoje háro třeba mělo náladu na odlehčení. Ale vzhledem k tomu, jak ti předtím vejce v šamponu dělalo dobře, tak bych ho z recepisu nevyhazovala na trvalo, ale nechávala bych ho třeba jenom jednou za dvě umytí nebo tak nějak - uvidíš, co na to vlasy. Ale taky je možný, že páčo prostě změnilo chutě, mě se to za tu dobu, co jsem tu, stalo už několikrát. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 104, 105, 106  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.