Anketa: cim jsem si dneska/vcera umyla vlasy+ výsledek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 104, 105, 106
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=81b5a57e8e96c41acae6d84edec6921fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 9:41 pm    Předmět: Citovat

Nezměnilo chutě. Jen je trošku kvalitnější, tak se ta mastnota z jogurtu vsákla rychleji a líp (než když jsem totéž zkoušel před časem).
A to vajíčko tam fakt není kvůli výživě. To z toho dělá šampon. Právě bez něj se ta mastnota z jogurtu ,,neanihiluje", ale zůstává na vlasech. Takže jsem si řekl, že buď začnu vynechávat vajíčka, nebo zamasírovávat pár kapek oleje. Ale v rámci zachování zdání účesu mi ten bezvaječný jogurt přišel lepší.

(Jinak vyhození žloutků ze šamponu není míněno jako trvalá záležitost. Jednou za čas to asi bude chtít přecejen opravdu umejt. I když... možná bych se mohl svým způsobem přidat k těm vašm nemycím experimentům.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 10:55 pm    Předmět: Citovat

Tak ty moje chudinky si z vajíčka zpravidla nějakou tu výživu zvládnou nasosat, jsou po něm takový těžší a spokojenější (ale nemůžu vajíčko použít víckrát po sobě, to jsou pak naopak přetížený a remcaj, teda plihnou). Ale odmastí mi v pohodě i jogurt s medem nebo jogurt s bylinkama i bez přidání vajíčka, naopak když vajíčko vynechám a dám jenom jogurt a med, jsou lehký jak pírko. Ale každý vlasy holt sosaj jinak.
Tak uvidíš, jak často si budou říkat o přidání vajíčka. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 11:05 pm    Předmět: Citovat

Já mám pocit, že ty moje sosaj hlavně vodu. A tu si z vajíčka moc nevemou.
Naopak samotný medo-jogurt by mohl aspoň trochu nahrazovat nedostatek vlastního ,,séba". Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 3:44 pm    Předmět: Citovat

Nojo, vždyť říkám, různý háro, různý chutě, to je jak u lidí... Ať je to, jak je to, držím palce, ať zvolená metoda či kombinace metod fungujou k plný spokojenosti Tebe i vlasů. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2016 3:10 pm    Předmět: Citovat

Aaa dneska mam krasny vlasy. Vcera zabal asi na 2-3hodky. Abych nevypadala jak blbec, tak si vzdy vlasy vycesu do vysokeho culiku. Culik namocim, vyzdimu, dam masku, udelam bobana - zatocim kolem gumicky a hodim na to pytlik. Vypada to lip, jak cely vlasy v igelitu. Proste jen takovej boban. Ale dulezitejsi vec. Masku jsem pouzila kallos s aloe a na konecky trochu kokosaku. Pak vymyla cien samponem a kondisem (modra rada). Vlasy mam ted jemne, ale ne tezke, leskle i rozcesatelne.... krasa. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2016 6:44 am    Předmět: Citovat

Já se včera v předklonu nad vanou přehmátla, a když už jsem měla v dlani manželův Alpecin, tak jsem ho i dala na hlavu. Vůně tedy těžce pánská, ještě že mám rýmu, ale cítím ho z vlasů ještě teď. Zkoušela jsem sušit vlasy tak, jak mi poradila Harik, podařilo se, takže večer byly ÚPLNĚ suché. Jenže taky úplně zašmodrchané, nešly vůbec rozmotat (což spuvisí s šamponem ne sušením Smile ). Hodinu jsem svoje rovné, naprosto hladké až klouzavé vlasy rozčesávala, ale pořád žádná sláva. Tak jsem si chtěla uplést přibírané copy, aby se to v noci nějak nezhoršilo, takže jsem je ulízala, snažila se plést a ono se to zachytávalo tak nehorázně, že jsem to vzdala, všechno rozpustila a zalehla. Ráno jsem vstala a u kořínků mám neskutečný objem, stojí mi to do výšky 1,5 cm, to jsem ještě neviděla. Jen ty konečky se mi zamotávají pořád, i když ne tolik. Na druhou stranu, jestli mi to vydrží u hlavy takhle pěkně, klidně na nějaké česání na chvíli rezignuju Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2016 7:24 pm    Předmět: Citovat

Super! Jestli ti schnutí hlavy nepřivodilo další nastydnutí, jsem moc ráda Smile S tím česáním nevím, no. Neoplachovací péči a tangle teezer...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2016 7:44 pm    Předmět: Citovat

Zatím to vypadá, že rýma je pořád stejná, takže mic děkuji za návod. Teď přes den už to jde česat normálně, skoro si říkám, že to možná není šamponem, že budu spíš potřebovat pod nůžky :-/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 104, 105, 106

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.