Barevné řasenky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c40b1656fe8314f1cf08253d671781aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:36 am    Předmět: Barevné řasenky Citovat

veľmi sa nelíčim, ale toto je moja úchylka. používam tyrkysovú, modrú, červenú, ale najradšej fialovú maskaru na oči.. no, len to nie je až také ľahké ju zohnať. dlho som používala tú z Avonu, z rady color trends, len ju potom už nepredávali (a taký odtieň som už nikdy potom nevidela), teraz si kupovávam Gosh, len tá dosť rýchlo uschne a zdá sa mi tmavá. väčšinou sa dajú zohnať kadejaké slivkové, ale ja chcem výrazne fialovú -- ak má niekto tipy, kde ju zohnať, príp. akej značky sem s tým..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:24 pm    Předmět: Citovat

jojo, fialová řasenka vypadá dost dobře Smile sice teď používám výhradně černou, ale kdysi jsem kupovala od G. Salvete prodlužující fialovou-lilkovou a byla dobře vidět, ale nevím jestli se ještě prodává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

Lilkově fialovou řasenku má i Dr.Hauschka http://www.yinyang.cz/volume-mascara-aubergine/ , ale jaká je po nanesení na řasy netuším , já mám tu zelenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Lilkově fialovou řasenku má i Dr.Hauschka http://www.yinyang.cz/volume-mascara-aubergine/ , ale jaká je po nanesení na řasy netuším , já mám tu zelenou.


Wau! Zelené řasy?... To by mě snad ani nenapadlo...musí to být zajímavé. Ať žije Česílko Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Jj , je to zajímavé . Laughing Já mám zelené oči a ta hauschkova zelená řasenka nebarví nějak brutálně zeleně , ale úplně přirozeně zelenočerně a k té barvě očí , co mám , to působí dobře . Mě právě zase přišlo dost divný barvit si řasy na fialovo , tak jsem šla do té zelené. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Jj , je to zajímavé . Laughing Já mám zelené oči a ta hauschkova zelená řasenka nebarví nějak brutálně zeleně , ale úplně přirozeně zelenočerně a k té barvě očí , co mám , to působí dobře . Mě právě zase přišlo dost divný barvit si řasy na fialovo , tak jsem šla do té zelené. Laughing Wink


brekekekeke Laughing zelenou používala kamarádka od LR,ale ta byla echt zelená, té bych se bála Embarassed
ale o té lilkové od hauschky jsem už taky slyšela, ale nezkoušela, tak asi budu muset, zase to na mě přišlo, barevné období Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

Holky HAuschku jsem okukovala a zkusila(zelenou) a dela jen barevny odlesk na slunicku,jinak to moc videt neni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 8:13 am    Předmět: Citovat

Já si kdysi kupovala řasenky tmavě modré, strašně trpim na modrou a tyrkys ve všech odstínech. Moc velký rozdíl to nebyl, jen na slunci, nakonec jsem ale stejně zkončila u černé, sedla mi nejvíc. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

Já jsem zase kupovala hnědou řasenku,když jsem ještě řasila.Černá mi na mě přišla moc tvrdá. Ale ted už řasenky drahně let nepoužávám, protože mi to na očích vadí. Hlavně mi to ani nikdy nešlo pořádně sundat a ráno jsem mívala kruhy pod očima a taky dost vrásky, z toho, jak se to tam usazovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
zelenou používala kamarádka od LR,ale ta byla echt zelená, té bych se bála Embarassed


Tak do něčeho takového bych nešla ani omylem. Shocked Confused To Hauschkova řasenka je naprosto přirozená a nenápadná , přesně jak napsala luční vílka. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.