Barevné řasenky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59be01eddd29dea78b2b39b6aa03ab69Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
TEDA JÁ ČETLA nadpis barevné MASAKRY .. tak kliknu a koukám co má fialová řasenka společného s masakrem Smile


Laughing Laughing Laughing
já zase jak všichni píšou bez háčků a čárek jsem si to přečetla jako maškary, tak jsem si říkala, to jako vymýšlíte převlek na karneval nebo co? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 7:23 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
kalakai napsal:
TEDA JÁ ČETLA nadpis barevné MASAKRY .. tak kliknu a koukám co má fialová řasenka společného s masakrem Smile


Laughing Laughing Laughing
já zase jak všichni píšou bez háčků a čárek jsem si to přečetla jako maškary, tak jsem si říkala, to jako vymýšlíte převlek na karneval nebo co? Laughing

já si představovala fotky typu co hrozného nám holička udělala s barvou na hlavě Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

minuly tyden jsem zkusila prodluzujici rasenku od clinique.
a byla jsem nadsena. ale jen do te doby, nez jsem ji chtela odlicit. neslo to ani vodou, ani odlicovacem (take se hlasim k priznivcum chrpoveho od YR, salus mi nejak na oci nesedl). bylo to jako guma, takze jsem to musela odrolit, a vypadalo mi dost ras. delat to kazdy den, tak jsem brzo bezrasa Confused jeste, ze jsem nemela penize a hned pro ni nebezela..

u me vede loreal panoramic curl. ale asi uz ji nevyrabi. nikdy jsem si rasenku nekupovala, ty od lorealu byvaji u barev na vlasy a stoji to min, nez samotna rasenka Shocked ale uz nase domaci zasoby rasenek dosly a zrovna neni zadna akce. jeste, ze bude leto a budu "divoch" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

a nesnasim ty dvoufazove Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

a barevne rasenky dela zrejme i hadek(tedy pod jinou firmou, ale je to stejne sidlo a casopisy mi prisly v obalu jennylane a i uvnitr je na tuto kosmetiku reklama. nejdriv me to trochu zarazilo, ale pak jsem si rekla proc ne)
www.jennylane.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:43 am    Předmět: Citovat

tož já clinique mám a je dobrá Smile ale lepší je estee loader - ted je v elle jako dárek - je tam kupon na vyzvednutí v parfumce.. měla jsem ji loni--byla fakt fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

kdesi som čítala, že tie vodeodolné riasenky môžu spôsobovať lámanie mihálnic.. ja také nepoužívam, lebo nepoužívam ani odličovač, nemohla som nájsť ten správny, vždy ma štípali oči.. na väčšinu bežných riaseniek mi stačí, keď sa trochu namočia keď si umývam tvár a potom to doodličujem odličovacím mliekom. dvojfázový odličovačVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

na voděodolný je nejlepší olej.... teda já měla voděodolný asi dvě za svuj život, používám je jen v létě na koupalko nebo na nějaké vypjaté situace, ale odličování jedině olejem. a nemusí se ani moc drhnout, když to de hůř, stačí tim olejem ty řasy potřít, chvilku počkat a jde to dolů krásně... právě na to jsem dopoužívala ten dixi olej, byl na to super, asi si ho koupím jen kvůli tomuhle, když na vlasy mi moc nesedl.... Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

jsem hrdym vlastnikem fialove a tyrkysove co vypada jako zelena Cool musim rict ze mi to prijde lepsi nez stiny(-co se aplikace tyce Embarassed , jsem patlala, ale rasenku uz nanest umim Cool ) cerna rasenka je sice cislo jedna, ale zase ty barevne mascary maji neco do sebe.. vypada to zvlastne a uplne nejlepe v kombinaci s tenkou cernou linkou na hornim vicku- to pak tu fialovou ci zelenou pekne podtrhne Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

ja som teraz pod stromček nafasovala rádoby fialovú riasenku od Oriflame.. som sa tešila, ale na riasach fialová teda nie je :/ takže prudko nedoporučujem.... som tešila, že konečne skúsim takúto zmenu. no, musím hľadať inde..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.