Sponka Flexi 8
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=589dfc51f1892c5e9eccc1a4b977060dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 9:54 am    Předmět: Sponka Flexi 8 Citovat

Doufám, ze tohle téma zatím neexistuje? Chtela bych upozornit na stránku www.flexi8.com , na které se dají objednat moc pekné vlasové sponky. Very Happy Taky jsou na stránce videa o ruzných ucesech. Smile Já sem se o tech sponkách docetla na nemeckém fóru, a protoze o nich taaak básnili, objednala sem si je taky. Vcera konecne dosli, a já vecer jenom experimentovala. Wink V galerii mám nekolik fotek. Jeste musím cvicit, tyhle první skousky byli více-méne nepodarky... Za pár dní je uz budu urcite ovládat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Jsou vááážně nádherné, škoda, že nemůžu objednávat ze zahraničí Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

jsou uzasne a prijde mi to mnohem lepsi a hezci nez gumicka Very Happy a hned ty motivy-kvitky,motyli,vazky vily aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy Twisted Evil skoda,ze nejsou k dostani u nas Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

Pokud to dobre vím, tak je nechal tenhle American patentovat. Vyrábí je jen on, a aj proto nejsou k dostání v Evrope. Byla to moje první objednávka z Ameriky, a behem 5 dní dorazila do Vídne. Very Happy Jsem moc spokojená, slo to fakt rychle. A ty sponky jsou ve skutecnosti jeste hezcí! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

to jsou naaaadherne ozdubky do vlasu Embarassed Wink skoda, ze se u nas neprodavaji. stoji hodne takovy "postovny a balny" z usa? proc se nic takovyho u nas neprodava.... Rolling Eyes Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Za postovné a balné sem platila 7 US$. Poslal je v takové obálce která je zevnitr chránená fólií (nevím správný název cesky Rolling Eyes ). Cetla jsem, ze nekdy má akce, ze posílá bez postovných. To se ale dozvím z newsletter který doufám dostanu mailem. Kdyztak dám vedet. Wink

První objednávkou posle kód, který pri dalsí objednávce zadás, a kdyz koupís 4 sponky, tak je 5. zdarma, nebo si vyberes -10% rabatt. Ale musí se dávat pozor aj na clo. Tady cena balícku z USA nesmí presahovat 22€. A nebo má clovek stestí, ze práve jeho balícek celníci nechají projít. Ale fajn je od neho treba, ze na obálku píse schválne nízké ceny, aby to nezustalo na celnici lezet. Tak treba moje sponky stáli mezi 12-14 $, a na obálku napsal pro jednu sponku 7 $. Takze fakt super. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Za postovné a balné sem platila 7 US$. Poslal je v takové obálce která je zevnitr chránená fólií (nevím správný název cesky Rolling Eyes ). Cetla jsem, ze nekdy má akce, ze posílá bez postovných. To se ale dozvím z newsletter který doufám dostanu mailem. Kdyztak dám vedet. Wink

První objednávkou posle kód, který pri dalsí objednávce zadás, a kdyz koupís 4 sponky, tak je 5. zdarma, nebo si vyberes -10% rabatt. Ale musí se dávat pozor aj na clo. Tady cena balícku z USA nesmí presahovat 22€. A nebo má clovek stestí, ze práve jeho balícek celníci nechají projít. Ale fajn je od neho treba, ze na obálku píse schválne nízké ceny, aby to nezustalo na celnici lezet. Tak treba moje sponky stáli mezi 12-14 $, a na obálku napsal pro jednu sponku 7 $. Takze fakt super. Very Happy


Very Happy to je od nej mile..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

Uááá, to je náááádhera!!! A dokonce to vypadá, že by mohly i docela držet... Díky za tip! Třeba se časem vzmůžu, ukecám někoho ze zahraničních známejch a pořídím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

ááááá, to je náádherááááá!!!! Very Happy Vážně škoda, že se to u nás nedá koupit Sad

Jenom si nějak pořád nedokážu představit,jak se s tím manipuluje, přestože jsem se dívala na videa Shocked
Z čeho to je? Tam je něco pružného? Nebo naopak hodně pevného, že to nepraskne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
ááááá, to je náádherááááá!!!! Very Happy Vážně škoda, že se to u nás nedá koupit Sad

Jenom si nějak pořád nedokážu představit,jak se s tím manipuluje, přestože jsem se dívala na videa Shocked
Z čeho to je? Tam je něco pružného? Nebo naopak hodně pevného, že to nepraskne?


me se zda, ze je ten prostredni upevnovaci kolik je posuvny... ale jista si nejsem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.