Cukrová depilace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da4970e32421dccefcebfef49984512dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 3:22 pm    Předmět: Citovat

Koumám, že bych to prubla. Alespon na podpaží a na třísla. Nohy nevím, asi bych na to neměla trpělivost, musím se zbavovat chloupků skutečně na celých nohou Laughing Leda, že bych týden nedělala nic jiného Very Happy

Akorát nemám citrón, škoda, budu ho muset první koupit Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thephantomlady
21-40
21-40


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 3:32 pm    Předmět: Citovat

Chcem sa s Vami podeliť a moju skúsenosť.

Uvarila som si pred pár dňami pastu, klasický recept, naliala do skleničky od uhoriek a nechala vychladnúť. O deň neskôr som skúšala z nudy depilovať čistou pastou, bez pásikov, nešlo to veľmi. Ale tak som tú hmotu poriadne ponaťahovala, premiesila, podľa potreby namočila prsty do vody a miesila ďalej, zdá sa, že to pre vodu už nebude lepiť, ale mieste ďalej, ono to získa správne vlastnosti.
Z karamelovej hnedej vymiesením to má farbu cca ako karamelová zmrzlina svetlunkú ...

No a to som rozotierala a strhávala, šlo to fajn, aj tuhé dlhšie chĺpky šli dolu.

Avšak na predkolení som nemala ešte dostatočnú dĺžku, to som vyšklbala epilátorom a následne ešte prešla pastou, aby mi zišli odumreté bunky kože, to plánujem spraviť ešte znova o týždeň a možno mi už nezarastúúú. Ak by fungovala táto kombinácia, tak som neskutočne šťastná, keďže mne holenie maximálne nevyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 7:42 am    Předmět: Citovat

Hlásím, že s pastou jsem se skamarádila co se týká podpaží a třísel, tam mi přijde fakt nejlepší. Epilátorem to šíleně bolí a po žiletce to zas hned škrábe, jak už rostou nový chloupky (podpaží) a nebo zarůstá (třísla).
Co se týká nohou, tak to mi zas vychází líp ten epilátor, protože bere i menší chloupky, takže nemusím čekat, až povyrostou. Taky je to docela velká plocha.
Takže když to shrnu, tak pasta je výborná na menší citlivé plochy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 8:19 am    Předmět: Citovat

Taky si myslím, že je výborná na ty menší citlivý plochy. Osobně jí teda ve výsledku používám jen na ty třísla. Podpaží šíleně bolelo, po chloupkách mi zůstávali kapičky krve a za tejden už rostli první nový chloupky. Možná by se to časem podalo, ale vzhledem k tomu, že mě potom vždy tak 2-3 dny to podpaží bolelo, tak jsem toho nechala.
Jinak výborný je to na ruce, kde mi epilátor chloupky vůbec nebere, nýbrž trhá (delší jemňoulinké, prostě je to utrhne vejpůl a druhou půlku to neveme vůbec Rolling Eyes ). Ale taky už je to docela velká plocha, než to člověk celý oškube, což mě moc nebaví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 1:24 pm    Předmět: Citovat

Pastu mám zakoupenou, dlouho jsem váhala s vyzkoušením a před časem jsem to prubla a něco dělám špatně, páč místo abych ji ve finále sloupla/strhla i s chloupky, tak se na mě přilepila a nejenže chloupky zůstaly, ani ta zatracená pasta nešla pořádně pryč a byla jsem celá ulepená, takže výsledek bych nazvala fiaskem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:44 pm    Předmět: Citovat

Avery napsal:
Pastu mám zakoupenou, dlouho jsem váhala s vyzkoušením a před časem jsem to prubla a něco dělám špatně, páč místo abych ji ve finále sloupla/strhla i s chloupky, tak se na mě přilepila a nejenže chloupky zůstaly, ani ta zatracená pasta nešla pořádně pryč a byla jsem celá ulepená, takže výsledek bych nazvala fiaskem Very Happy


Chce to přijít na ten správný grif, nesmí se trhat vzhůru, ale co nejblíž u kůže a jakoby vodorovně, před časem jsem sem dávala odkaz na video z youtube, tam to bylo celkem dobře vidět, teď ho nemůžu najít, tak zkus kdyžtak zalistovat. Pokud se pasta takhle strašně lepí i když škubeš rychle a správným směrem, je moc nahřátá a musí se nechat trochu ztuhnout, v tomhle záleží na typu pasty, některé jsou dost tekuté i při normální teplotě, jiné se naopak musí nahřát, aby vůbec začaly lepit....jinak přeju hodně zdaru, cukrovka je dobrá, ale až v momentě, kdy se to člověk vážně naučí, potom má (alespoň pro mě) jen samé výhody Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 5:50 pm    Předmět: Citovat

Táák jsem po extra dlouhé době vyzkoušela zase cukrovou pastu.
Přestala jsem brát HA a chlupy na nohách se asi fakt zbláznily, takže jsem si obstarala cukrovou pastu a doufám, že zase budu mít chvíli klid.

Asi tak dva roky zpět jsem používala pastu Al Attuta, naučila jsem se s ní dělat, ale vždy to bylo docela na dlouho, pasta se po chvíli divně lepila. Teď, když jsem ji chtěla zase aplikovat, tak už byla nějaká jetá, tak šla do koše.

Do rukou se mi dostala pasta Ebtesama (http://www.cukrovadepilace.cz/) a musím teda říct, že to je sto a jedno! Vůbec by mě nenapadlo, že ty pasty můžou být mezi sebou tak rozdílné. S touhle pastou se naprosto výborně pracovalo (a musím říct, že jsem s pastou nedepilovala 2 roky, takže jsem vyšla ze cviku), šlo to s ní fakt rychle, takže můžu jen doporučit.

Doma jsem teda zatím pastu dělat nezkoušela, nesebrala sjem odvahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 1:06 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem shodila zimní kožíšek na nohách...Mám světlé chloupky a dost jemné, takže jsem to přes zimu vůbec neřešila. Ale teď je teplo a chtěla bych vyrazit i bez silonek, tak jsem vyhrábla cukrovou pastu, co mi zbyla ještě z podzima, konzistence dobrá, nic se nezkazilo a to jsem to měla normálně v koupelně v plastovém kelímku. A výsledek - prostě paráda, jak byly chloupky dostatečně dlouhé, krásně se to trhalo, sice jak si kůže odvyklad tak byla po tom trochu červená, ale mázla jsem to kokosákem a dobrý. No, asi se brzy vrhnu i na podpaží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 12:34 pm    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, když doporučovaná délka chloupků je 3-4mm, to chodíte třeba týden chlupaté (než narostou ty 3mm)? Laughing třeba na nohou mám průhledné chlupy, takže by to až tak nevadilo, ale v podpaží jsou vidět už milimetr dlouhé chlupy, nedokážu si představit čekat ten týden než to úplně doroste... Láká mě představa být klidně 3 týdny hladká, ale trošku si neumím představit to dorůstání Smile třeba teď jsem doma, učím se na maturitu, takže nějaké chlupy neřeším Laughing ale v létě, když jsem každý den v plavkách nebo v sukni a tílku si to vážně neumím představit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 12:50 pm    Předmět: Citovat

Mě tedy na nohách rostou také jemné průhlené chloupky, až na výjimky, ale přes léto si cukrovou pastou depiluju nohy tak jednou týdně. Menší chloupky to prostě nevezme, ale ty delší už jo. Podpaží beru taky jednou týdně, a některé chloupky když vyrazí dříve, tak je vezmu jednotlivě pinzetou. Pořád je to lepší než se hodit po 3 dnech. Navíc přes léto, jak se potím, mám podpaží po holení dlouho červené a podrážděné, ať to mažu čimkoliv. Při této depilaci se mi to nestává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.