Cukrová depilace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=87e7eff23703dc97177d0ff5a1f0247aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 4:50 pm    Předmět: Citovat

Ono s tím škubáním je to není tak, že bys na sobě 3 týdny neměla ani chloupek a potom začli růst všechny najednou jako když se oholíš. Ty chloupky rostou postupně, mají tenké a průhledné špičky, takže chvíli trvá než začnou být vidět a v ten moment už je pasta pobere v pohodě.
Z počátku je také nutné trhat trochu častěji než se všechny chloupky dostanou do té růstové fáze, aby je člověk mohl vytrhnout.

Jinak já si nohy a třísla epiluju každý týden, trvá to chviličku a člověk je pořád hladký. Přijde mi to lepší než čekat 3 týdny, kdy za tu dobu už některé chloupky dorostou a tmavnou a trvá to potom i déle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Tak to je skvělý, moc děkuju za odpovědi Smile vždycky jsem se jenom holila, takže nevím, jak to dorůstá, ale strávit škubáním nějakou dobu jednou týdně nebo se denně holit pár minut a za chvíli zase škrábat, to vychází mnohem lépe (i časově) ta epilace Smile už se těším až to zkusím (i když to bude bolet) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 7:50 pm    Předmět: Citovat

No v tom to má výhodu, po holení je ta kůže hladká sotva půl dne. Hlavně já třeba nesnesu holení každý den, ta kůže je pak pořád podrážděná a chloupky zarůstají, takže výsledek nula nula. A hlavně když má člověk cvik a postupně řidší a řidš porost, tak je to fakt záležitost na chvilku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 8:12 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadá, po jak dlouhé době ty chloupky začaly být řidší a řidší? Já už nějaký čas vytrhávám, ale zatím bez výrazných změn Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 9:58 pm    Předmět: Citovat

No mě se zdá, že nové chloupky dorůstají pomaleji a pomaleji...v zimě ty nohy oškubu fakt sotva jednou za měsíc a za tu dobu rozhodně nestihnou dorůst všechny chloupky, nějaké tam jsou, ale sotva polovina. Ale zrovna nohy epiluji už přes 3 roky.
Třísla jsem škubala jenom přes léto a na původní hustotu do dorostlo za 3-4 měsíce. Ale dorostlo - ono je asi špatnej termín řídne, spíš to fakt nestačí dorůstat 100% v tom intervalu, kterej si člověk určí jako snesitelnej (což se hodně odvíjí asi i od tmavosti chloupků, tmavovláska se odhodlá dřív než světlovláska). Jinak vyloženě z zániku kořínků taky může dojít, ale to je opravdu záležitost spíše několika let - většinou se to stává nechtěně u obočí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 9:11 am    Předmět: Citovat

já trhám 5 let a žádný kořínek mi nezanikl ani nerostou světlejší a není jich míň... vypadá to tak, když to dorůstá, ale stačí nechat 2 týdny být a je jasně vidět, že ničeho míň nemám Very Happy

Jsem takový chlupatý typ no... ale trhání bych nevyměnila za nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 3:30 pm    Předmět: Citovat

Kikina88 napsal:
Chci se zeptat, když doporučovaná délka chloupků je 3-4mm, to chodíte třeba týden chlupaté (než narostou ty 3mm)? Laughing třeba na nohou mám průhledné chlupy, takže by to až tak nevadilo, ale v podpaží jsou vidět už milimetr dlouhé chlupy, nedokážu si představit čekat ten týden než to úplně doroste... Láká mě představa být klidně 3 týdny hladká, ale trošku si neumím představit to dorůstání Smile třeba teď jsem doma, učím se na maturitu, takže nějaké chlupy neřeším Laughing ale v létě, když jsem každý den v plavkách nebo v sukni a tílku si to vážně neumím představit Rolling Eyes


Presne to je otázka. Veď kým to narastie tak čo s tým Very HappyVery Happy len skryť nohy a nedvíhať ruky a neukazovať pazuchy :DDDDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 7:39 pm    Předmět: Citovat

Jak píše verisek - když si chlup oholíš, tak ho prakticky usekneš v té tlusté části. Čili jakmile poporoste, což je hned, tak je vidět černá tečka a pro mě šíleně nepříjemné strniště. Kdyžto když chloupek vytrhneš, tak pak vyleze nejdřív tenká jemná špička. Chloupky nevylezou všechny najednou, ale postupně. Čili jich bude najednou míň, budou míň vidět a nebudou škrábat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 2:23 pm    Předmět: Citovat

Takže teď jsem to zkusila s BioEpilem z dmka, protože když sem se snažila tu pastu uvařit, tak mi vždycky vzniklo jakési tuhé lízátko Laughing no, NENÍ to bezbolestné ani šetrné ani snadné a kůže opravdu JE podrážděná, dokonce sem si udělala několik modřin, vydržela jsem to jen na půlce lýtka, pak sem to vzdala...teď to mám rudé, jsou tam ,,krásné" tečky a navíc to nemám teda vůbec hladké, vzalo to tak půlku chlupů takže stejně škrábu...no představovala jsem si to teda trochu jinak Confused zkusím to ještě zítra, až se mi ta kůže trochu zklidní, ale už tomu teda nevěřim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

Kikina88 napsal:
Takže teď jsem to zkusila s BioEpilem z dmka, protože když sem se snažila tu pastu uvařit, tak mi vždycky vzniklo jakési tuhé lízátko Laughing no, NENÍ to bezbolestné ani šetrné ani snadné a kůže opravdu JE podrážděná, dokonce sem si udělala několik modřin, vydržela jsem to jen na půlce lýtka, pak sem to vzdala...teď to mám rudé, jsou tam ,,krásné" tečky a navíc to nemám teda vůbec hladké, vzalo to tak půlku chlupů takže stejně škrábu...no představovala jsem si to teda trochu jinak Confused zkusím to ještě zítra, až se mi ta kůže trochu zklidní, ale už tomu teda nevěřim...


tohle se mi ze začátku taky stávalo, pak jsem dostala poukaz do nějakého salonu, kde mi to vytrhala jedna moc hodná paní a to jsem ani necítila a tečky zmizely tak cca za půl hodiny
pak už mi to taky začalo jít, ale teda trvá mi to vždycky dlouho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.