Cukrová depilace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de5c579d2d3c0f080ffbdd11bd52603dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 2:30 pm    Předmět: Citovat

Oživuji toto téma, protože jsem se konečně rozhodla začít na sobě dělat pokusy. První poznatek, táhne se to, nedrží pohromadě, takže o nějakém stržení kompaktní hmoty z kůže nemůže být řeč.
Mám ten BioEpil. Radši jsem to nerozehřívala a rovnou vydloubla lžičkou do dlaně. Bleskově jsem to ukoulela a rozetřela po kůži. Podařilo se mi to strhnout pouze asi dvakrát. Pak už je to rozehřáté tak, že se tvoří takové ty karamelové nitě, mám to na prstech a kompaktní hmotu už z toho neudělám. A to mám studené ruce. Začínám mít pocit, že jsem vyhodila dvě stovky oknem Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 4:43 pm    Předmět: Citovat

Nicole, rukou mi to taky nikdy nešlo. Rozetřu to jídelním nožem a strhnu kouskem látky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 6:34 pm    Předmět: Citovat

Bioepil jsem taky měla a i bez rozehřívání se mi vešpajzu vylil. Taky jsem z něj měla jen nějaké karamelové nitě. Ale, dostala jsem takové vzorečky cukrové pasty, rozehřívalo se to právě jen mačkáním, a tam to bylo naopak, člověk vytáhl karamel z obalu, a tak dlouho si s tím hrál, až z toho byla plastelína, a to pak fungovalo perfektně, vážně to šlo jenom rukou dolů, nic nelepilo. Takže he to výrobek od výrobku, a ten bioepil v sobě má nějaký olej, je možné, že může za tu tekutost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 4:10 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Nicole, rukou mi to taky nikdy nešlo. Rozetřu to jídelním nožem a strhnu kouskem látky).


Taky to tak dělám, protože jinak se to nehodí Rolling Eyes Sestřenka pastu dělá doma a ta jí to prý nedělá, tak to budu muset zkusit Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.