Čelenka a culík dohromady
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=41b65af80d96112f3b157114a14c2b07Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:16 pm    Předmět: Citovat

Někomu to ale hodně sluší, i když taky ne všem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 4:25 pm    Předmět: Citovat

Tiež občas nosím čelenku a cop. Niekedy takú zmotanicu a čelenku a niekedy aj k dvom copom. Ale iba ked nemám okuliare, pretože čelenka aj okuliare sa mi za uši naraz nezmesia Embarassed Laughing
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evee
8-20
8-20


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 5:34 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo, myslíte že by častější nošení čelenky mohlo způsobit vypadávání vlasů nebo tak? Totiž jak jsou pod ní vlasy tak ztažený Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monika.ocetkova
81-160
81-160


Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 2:44 am    Předmět: Citovat

Evee napsal:
Tak mě napadlo, myslíte že by častější nošení čelenky mohlo způsobit vypadávání vlasů nebo tak? Totiž jak jsou pod ní vlasy tak ztažený Confused


já nevím, já jsem taková klasická "culíkářka", vlasy nosím stažené prakticky pořád a i velmi těsně a nikdy jsem neměla problémy s řídnutím, lámáním, nebo něčím takovým. takže se mi zdá, že informace typu že když si budeme příliš těsně svazovat vlasy tak budete mít problémy asi neplatí u všech, nebo možná neplatí vůbec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 10:47 am    Předmět: Citovat

monika.ocetkova napsal:
já nevím, já jsem taková klasická "culíkářka", vlasy nosím stažené prakticky pořád a i velmi těsně a nikdy jsem neměla problémy s řídnutím, lámáním, nebo něčím takovým. takže se mi zdá, že informace typu že když si budeme příliš těsně svazovat vlasy tak budete mít problémy asi neplatí u všech, nebo možná neplatí vůbec Very Happy


já měla holá místa po celé hlavě...culíky už nenosím, né utažené...
To si musí každý určit sám, zda mu to vyhovuje, nebo ne..
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 12:44 pm    Předmět: Citovat

Mně používání čelenek a stažených culíků v dětství hodně rozšiřovalo kouty. Nehledě na to, že ty plastové čelenky (nosila jsem je hodně často) mi prostě vyryly do lebky otisk (který tam mám už asi navěky Very Happy což kouty asi taky Confused ). Dokonce bych to nošení podezřívala i ze vzniku, ale tím si jistá být nemůžu. Co se ale týče zhoršení, pak tam si jistá jsem. Ale já mám dost specifické vlasy a pokožku (obojí hodně citlivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Evee
8-20
8-20


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

Moc to sem sice nepatří, ale taky jde o stahování vlasů..byla jsem teď týden na lyžích a vždycky jsem si lyžařskou helmu nasazovala s hrůzou Confused měla jsem pocit že pod tou kuklou a vším mám vlasy takové stažené a taky se mi jich vždycky pár podařilo utrhnout s brejlema Sad co vy a lyže?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ájulinka
81-160
81-160


Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:13 pm    Předmět: Citovat

z čelenek obvykle bolí hlava, ale teda mám jednu, co je skvělá a nebolí mě nic, každopádně jako dobrá alternativa mi přijdou takový ty velký gumičky, co plní funkci čelenky.. dobře drží a nebolí z nich nic.. jinak čelenku k culíku nosím jen ve škole nebo doma a to z ryze praktických důvodů. nejradši mám vlasy volně rozpuštěné a cítím jak se vlní při chůzi a tak... je to takové svobodné.. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kockofenka
41-80
41-80


Založen: 22.2.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

Čelenku jsem nosila naposledy jako malá. Nějak matně si vzpomínám, že mě z toho mooc bolela hlava Laughing Zkoušet to asi nebudu, ale některejm holkám to moooc sluší, ale líbí se mi to spíš u kratších vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.