Bioaquanol U a H
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63cf31f800ac857af4f62d4bf9dabf90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

Vlsy se mi po něm nemastily, ale nezvládla jsem ho brát tak dlouho, aby byly vidět nějaké výsledky. A hlavně teď nevím který je který, ale jeden je na podporu růstu a druhý až pro rychlejší růst těch nových vlasů a mají se aplikovat po sobě, a já ten první nemůžu (nebo teda nechci) protože je v něm výtažek z chrupavky.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 6:27 am    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
Já jsem s Bioaquanolem U (ještě je bratříček Bioaquanol H, ale s tím zkušenost nemám) hrozně spokojená. Moc příjemně voní, nemastí mi vlasy a první výsledky ve zmírnění padání vlasů a růstu nových vlásků jsem pozorovala po použití toho malého balení. Po malé lahvičce jsem si koupila to čtvrtlitrové balení (cca 110 Kč). Po roce jsem chtěla změnu, koupila jsem Biohar a tonikum proti padání vlasy od Londy, ale zase jsem se vrátila pokorně zpátky. Ani po jednom z nich jsem nepozorovala žádné výsledky, nehledě na mnohem vyšší cenu a na maštění vlasů. Myslím, že za ty peníze to rozhodně stojí. Wink


Ozaj ako sa prejavuje to štípkanie ? teda na internete sa píše, že cítiť na pokožke reakciu z tých látok , vieš mi to opísať ? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:05 am    Předmět: Citovat

Tak bioaquanol H je na rychlejší růst vlasů, kdežto bioaquanol U je pro růst nových vlasů, tedý více pro hustotu.... No tak já si dneska skočím pro háčko, ne že byhc nepotřebovala i hustotu ale přeci jen ta délka je ted přednější Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:15 am    Předmět: Citovat

ja premyslam ze vyskusam kombinaciu oboch :-O a pockam co to spravi ...keby si rano dam jeden, vecer druhy oslabilo by to ucinky ? (kedze je pisane ze sa ma 1 pouzivat 2x denne) Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:58 am    Předmět: Citovat

Tak píše se tam že kombinace obou je asi nejlepší...takže myslím, že by to účinky oslabit nemělo..spíš napak... doplnovalo by se to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 6:22 pm    Předmět: Citovat

for Vetala: To štípání není nějak hrozné. Já když si ho dávala poprvé bylo to jako kdyby si jen měla už docela mastnou hlavu a prostě to bylo takové škrábání. Ale když si ho dávám už teď jde to cítit jen občas, prostě když tě občas zaškrábe hlava Smile Ze začátku tě to může pálet, ale neboj, já to zvládla v pohodě a nepotřebovala sem se ani pořád škrábat, prostě je to o zvyku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:07 pm    Předmět: Citovat

no toho sa bojím, aby som si hlavu neškrabala, a nespravila viac škody Confused ja nemám moc kázen čo sa škrabania týka Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ne to zvládneš, když jsem to zvládla já Smile Já jsem taky docela šílená, když mě někde jen něco lehce zalechtá tak se můžu uškrábat k smrti, ale ta hlava je jako v pohodě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

Ms.AjulQa napsal:
Ne to zvládneš, když jsem to zvládla já Smile Já jsem taky docela šílená, když mě někde jen něco lehce zalechtá tak se můžu uškrábat k smrti, ale ta hlava je jako v pohodě Smile


tak ja to vyskúšam:) a ozaj nesmrdí to ? akú to m vonu ? aby sa drahý nedogrcal večer ked si lahnem k nemu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Vetala napsal:

tak ja to vyskúšam:) a ozaj nesmrdí to ? akú to m vonu ? aby sa drahý nedogrcal večer ked si lahnem k nemu Laughing


Má to vůni jako běžné přípravky na vlasy. Mě to třeba voní příjemně. Ráda to čuchám, nic nepříjemného to není Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.