Bioaquanol U a H
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3826520652497fd965d2750971f67943Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 10:24 am    Předmět: Bioaquanol U a H Citovat

Máte nějaké zkušenosti s Bioaquanolem U a H? Njedříve by se měl použít Bioaquanol U (Stimulátor vlasového růstu-Výborných léčebných účinků kopřivy na růst vlasů a na pokožku je využito ve vlasovém stimulátoru, který kromě toho obsahuje ještě výtažek z měsíčku zahradního, kořene kostivalu, aloe vera a mateří kašičku. Stimulátor vlasového růstu dráždí mírně pokožku. Toto mírné dráždění je žádoucí, dochází při něm k lepšímu prokrvení vlasové pokožky i k lepší výživě vlasových cibulek. Při pravidelném používání dochází ke snížení vypadávání vlasů, zmírnění lámavosti a omezení třepení, snížení tvorby lupů a k růstu nových vlasů již po dvou měsících aplikace) a potom Bioaqunol H (Stimulátor vlasového růstu-Je nový, vysoce účinný regulátor růstu vlasů s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktu z chrupavky a řady vitamínů. Bylo klinicky prokázáno, že přeměna nezralého vlasu na vlas zralý a jeho vypadávání je regulováno obsahem kyseliny hyaluronové a dalších látek v okolí vlasové cibulky. H právě takové látky obsahuje a při pravidelné aplikaci navodí normální stav v pokožce a obnoví tak růstový cyklus vlasů. Dále H zlepšuje sorbci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a vláčnost vlasů a odstraňuje výskyt lupů).
Složení U -aqua, alcohol, nettle extract, comfrey extract, marigold extract, aloe vera gel, royal jelly, fragrance
Složení H -aqua, alcohol, glycerin, sodium hyaluronate, nonoxynol 9, panthenol, niacin, biotin, glycoaminoglycans, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, fragrance
Ten Bioaquanol U by nemusel být špatný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
susibrusi
0-7
0-7


Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

ahoj:-)
práve som ho náhodou kúpila a začala používať, tak som zvedavá čo to spravíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 7:17 pm    Předmět: BIOAQUANOL U (a H) Citovat

Zdravím, chci se zeptat, jestli tu někdo nemá zkušenosti s bioaquanolem U. Před ěmsícem mě oškubali jak slepici a chci do léta vypadat jako člověk, takže na hlavu patlám co se dá. Maminka mi teď koupila ten Bioaquanol U, tak jestli jste to někdo používali. Děkuju za radu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:33 pm    Předmět: Citovat

tiež by ma to zaujímalo, na fóre sú iba útržky , a na internete som nenašla nejakú konkrétnu recenziu...cenovo vychádza u nás tak ako biohar tak asi vyskúšam jeden krát prestriedať.. Rolling Eyes kým sa k nám dostane recenzia, alebo ja miniem zásoby, viem ti odporučiť práve biohar - mne naozaj veľmi pomohol Razz k tomu som mala hair booster doplnky ....mne vlasy rástli vždy veľmi rýchlo (tak 1 cm za mesiac minimálne Cool ) a teraz ked mám dobrý mesiac dám skoro aj dva - vidím podla odrastov. Laughing takže skús zatial toto , držím palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Já zatím zůstanu u toho Bioaquanolu Smile Uvidím, co to udělá Confused Když tak vyměním. Nikde sem nesehnala lopuchový výluh, tak snad bude i tole fungovat. Dříve sem brala Biosil a ještě nějaké vody na ty vlasy a musím říct, že sem se stříhala vlastně někdy začátkem března a vlasy mi za tu dobu (cca za měsíc) povyrostli o 1cm a půl. Takže sem spokojená, teď jenom omezit ještě to vypadávání, protože na jaře je to vždycky šílený Smile

Jinak na internetu, a na krabici od toho Biaquanolu je napsáno: Je to z kopřivy, výtažěk z měsíčku zahradního, kořene kostivalu, aloevera, mateří kašičky. Při pravidelném používání dochází k snížení vypadávání vlasů a růst nových vlasů již po dvou měsících Smile) Tak uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

No ak ti to pomože, tak tu máš link na lopušák pre vás CR Smile
http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-na-vnejsi-pouziti/266-Vyluh-z-lopuchu.html

a nemastia sa ti z neho vlasy ? Shocked lebo na nete som našla že dva krát denne vtierať , tak to by mohlo dosť zvýšiť frekvenciu umývania, čo nieje úplne dobré Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 6:53 pm    Předmět: Citovat

Já jsem s Bioaquanolem U (ještě je bratříček Bioaquanol H, ale s tím zkušenost nemám) hrozně spokojená. Moc příjemně voní, nemastí mi vlasy a první výsledky ve zmírnění padání vlasů a růstu nových vlásků jsem pozorovala po použití toho malého balení. Po malé lahvičce jsem si koupila to čtvrtlitrové balení (cca 110 Kč). Po roce jsem chtěla změnu, koupila jsem Biohar a tonikum proti padání vlasy od Londy, ale zase jsem se vrátila pokorně zpátky. Ani po jednom z nich jsem nepozorovala žádné výsledky, nehledě na mnohem vyšší cenu a na maštění vlasů. Myslím, že za ty peníze to rozhodně stojí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
Já jsem s Bioaquanolem U (ještě je bratříček Bioaquanol H, ale s tím zkušenost nemám) hrozně spokojená. Moc příjemně voní, nemastí mi vlasy a první výsledky ve zmírnění padání vlasů a růstu nových vlásků jsem pozorovala po použití toho malého balení. Po malé lahvičce jsem si koupila to čtvrtlitrové balení (cca 110 Kč). Po roce jsem chtěla změnu, koupila jsem Biohar a tonikum proti padání vlasy od Londy, ale zase jsem se vrátila pokorně zpátky. Ani po jednom z nich jsem nepozorovala žádné výsledky, nehledě na mnohem vyšší cenu a na maštění vlasů. Myslím, že za ty peníze to rozhodně stojí. Wink


Je rozhodnuté Smile vyskúšam ho aj ja Cool uškodiť mi nemôže, sú tam samé dobré veci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 8:25 pm    Předmět: Citovat

Přesně jak píše Evulinka, já ho tedy mám krátce, ale vlasy se mi taky nemastí Smile Je tam sice vtírat, ale má to dobrý aplikátor, takže vlastně jen tím koncem jezdím po pěšinkách a lehce lahvičku přitlačuji a to se už pak udělá samo, takže hlavu nemusím ani nijak promasírovávat.
Já osobně jsem sama zvědavá na účinek ale jak tu čtu příspěvek od Evulinky, tak teď jsem zvědavá ještě víc, jestli to bude fungovat i na mě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

Tak já dneska dopotřebovala Biohar...vydrzel mi něco přes měsíc ale žádný učinky jsme nepozorovala... i vlasy se mi lámaly a třepily dál..ale možná je to jen krátkou dobou...no ale zítra se vrhnu na bioaquanol..myslím že složením by mohl pomoci více než biohar i kdyz nevím..vzdycky jsem brala že co je dražší bude lepší... ale kdyby se tu objevili ještě nějaké reakce..budu jen ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.