Bioaquanol U a H
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7a586dc0ed1950af3f3681e0f3da832Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 9:23 am    Předmět: Citovat

Hmm, len ja ked si aj vlasy davam do copu tak nie tak, aby boli uplne napnute...Na tomto mieste mi zrejme proste tak vyrastaju, ze proste su daleko od seba..lebo inde to tak nemam, inde je ich vela a su k sebe blizko...no co uz tak mam na hlave jedno menej huste miesto Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2015 12:06 pm    Předmět: Citovat

Někdy v březnu dubnu jsem používala Bioaquanol H a měla jsem pocit, že mi trochu zarůstají kouty. Nooo..už mi to nepřijde, jako by se ty kratší vlasy, co se tam objevily, někam schovaly. Rolling Eyes Teď ale můžu potvrdit, že mi po celé hlavě vyrašily nový vlasy, protože mi pořád lezou do obličeje jednotlivý cca 5 cm dlouhý. Pro někoho normální stav, ale mě se nikdy to nestávalo. Proto jsem taky nechápala, proč používat lak na vlasy na "takový ty poletující vlasy", ale teď bych je nejradši přibetonovala k ostatním! Twisted Evil ... Laughing Při badmintonu je to hrůza. Ale nevypadá to špatně a ve výsledku mám radost, že ta vodička funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva552
21-40
21-40


Založen: 17.12.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út září 22, 2015 11:33 am    Předmět: Citovat

Tak U jsem patlala 2x denně asi 14 dnů a všechno v pohodě, měla jsem i pocit, že cítím spoustu novejch malejch vlásků, jenže pak jsem přidala H a objevila se mi hned druhý den na obličeji strašná vyrážka Crying or Very sad A to zas tak citlivou kůži nemám, sedne mi skoro všechno Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 9:03 am    Předmět: Citovat

Eva552 napsal:
Tak U jsem patlala 2x denně asi 14 dnů a všechno v pohodě, měla jsem i pocit, že cítím spoustu novejch malejch vlásků, jenže pak jsem přidala H a objevila se mi hned druhý den na obličeji strašná vyrážka Crying or Very sad A to zas tak citlivou kůži nemám, sedne mi skoro všechno Sad

H-cko obsahuje 4 parabeny, na ktore mozu byt niektori ludia alergicki, toz podla mna pekne svinstvo. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2017 7:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dnes odvezla z lékárny také svou lahvičku!
Pro začátek jsem volila "přírodnější" U, které tady sklidilo daleko větší úspěch než H (ano, pročetla jsem všech 74 stran!).

S padáním nebo růstem vlasů nějaké výrazné problémy nemám, je sice fakt, že poslední půlrok jich vyčešu více než obvykle, ale žádná tragédie. Jediný nedostatek, co se hustoty týče mám snad jen v jednom koutu, který je krapet řidší.
Avšak, řekla jsem, si, proč to za těch pár korun nezkusit a své vlasy trochu nepovzbudit a nepopohnat. Chci aby rostly co nejrychleji (ano, vím že U je cíleno na hustotu a H na délku - ale holky tu mnohdy psaly že U růst popohnalo + vyrostly nové vlasy, kdežto H spíš škodilo), aby mi už konečně odrostly ty zničené rousy, což je taková nemilá památka na doby, kdy jsem vlasy vůbec neřešila a škodila jim všemožnými způsoby (od fénování, přes nešetrné šampony po chemické barvící drijáky).

Na poprvé jsem sáhla po malém balení, na zkoušku (jestli to vůbec něco dělá, jestli to vlasům nevadí a jak dlouho to vydrží). Dočetla jsem se, že právě to by mělo mít aplikátor - a jestli tím je to, že to "kape", tak to asi zas taková pomůcka není Very Happy. Očekávala jsem zobáček. Ale co už.

Dnes jsem patlala poprvé, vyřešila jsem to nakapáním přípravku na bříška prstů (ukazováku, prostředníku a prsteníku), rozetřením mezi bříšky prsty obou rukou a pak jsem těmi prsty prostě vjela do vlasů a rozmasírovala. Nejsem schopná rozpoznat, kolik toho ubylo, ale myslím, že markantní úbytek to nebyl, snažila jsem se šetřit, ale zároveň být poctivá. Tak uvidíme, jak dlouho vydrží Very Happy. Masírovala jsem chvíli a zjistila jsem, že se mi to moc líbí, takže o víkendu bude mít přítel práci Very Happy!

Co se vůně týče, ta se mi moc líbí, hodně bylinková a relativně intenzivní, špatně se popisuje, ale je mi příjemná Smile.

A perlička na závěr - sídlo firmy je v mém rodném městě! To mě dostalo Very Happy!

Nu, poreferuji, až se něco změní, nebo až doplácám lahvičku. Držte pěsti, ať vlásky rostou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 3:04 pm    Předmět: Citovat

No tak používám týden a pár dní a nevím, jestli jsem si toho dřív nevšimla, ale normálně mi z hlavy trčí spousta krátkých vlásků.. třeba i 2 cm dlouhé.. dřív jsem tohle nikdy neměla. Jako vím že to zní jako blbost - ani ne dva týdny a nové dvoucentimetrové vlasy, ale fakt jsem si jich nikdy předtím nevšimla a to by v tom byl čert, kdybych je tam měla delší dobu a doteď je nezaznamenala. Je to vůbec možné, aby to bylo po tom Bioaquanolu a nebo jsem prostě slepá?.. no ne, fakt tam předtím nebyly Very Happy!!

Za dva týdny budu hennovat, tak pak se na odrostech nejvíc ukáže, jak to roste, no jsem zvědavá. Ale pokud se mi tento jev potvrdí, okamžitě kupuju další balení do zásoby!

Co se týče spotřeby, v té 55 ml lahvičce mám toho ještě spoustu, měsíc by to vydržet určitě mohlo.

Jinak mám dojem, že se mi vlasy možná kapánek víc mastí, ale není to nic brutálního a zatím mi to nijak víc nevadí. Řeším to drdolem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 10:51 pm    Předmět: Citovat

Prosím, je bioaquanol U vhodný v těhotenství? Nikde na internetu jsem nenašla, že by nebyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 3:14 pm    Předmět: Citovat

Explicitně jsem to nikde napsaný neviděla, ale zase mi to nepřijde jako až takový dryják, aby mohl v něčem vyloženě škodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.