Ostříhat! Jako to nosí Josefína Bakerová....
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4cbd29826081358ba076324a6b856d6aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shrew
8-20
8-20


Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 5:06 pm    Předmět: Ostříhat! Jako to nosí Josefína Bakerová.... Citovat

vždycky jsem měla dlouhé vlnité vlasy do pasu(ten popisek nad mojí ikonkou neplatí), a poslední dobou mě začaly hodně štvát..asi mi sluší víc dlouhé, jenže přítel říkal, že by mi to s kráátkýma slušelo..no on by moc chtěl, ale to je fuk. jde o to, že to stejně nosím jenom v culíku, pořád se to cuchám, pořád ty vlasy ztrácím, v koupelně půlmetrový vlasy..no prostě přestalo mě těšit, že mám dlouhé vlasy, chtěla bych změnu..nejdelší a nejkrásnější je stejně mít nebudu, nejkrásnější je měla Vášáryová v Postřižinách a tu žádná z nás tady netrumfne:) ale zrovna v tom filmu ji ostříhali tak, že fakt nevím, co jí slušelo víc.Smile a já bych chtěla něco podobného..jenže váhám, nevím...
-je to krásný, mám ráda styl 30. let. alepřece si nemůžu vytisknout fotku z postřižin a udělejte mi to..nebo jo?
-taky nevim, jestli nedělám chybu, bude to totálně radikální změna, v životě jsem krátký vlasy neměla..Sad( abych třeba nelitovala
-od té doby budu muset ke kadeřnicím chodit pravidelně, což se taky trochu prodraží...
-nám obavu, že mě budou ty krátký vlasy píchat do krku (na to si stěžuje táta)


no ale už mě ty dlouhé vážně neba..co vy na to?

tady je ten účes co má vášáryová, něco bych trochu pozměnila, ale vesměs stejně jako jí to ostříhal ve filmu...na konci videa http://www.youtube.com/watch?v=MQ1v1u30r7U
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shrew
8-20
8-20


Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

teď mě napadá, ona tam má hezký ty vlny a to, že jí to tak drží..ono s tím možná bude ještě větší práce než třeba s obyčejným mikádem... neznáte někdo pohodový účes "mezi"? mikádo je tak nudné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 5:30 pm    Předmět: Citovat

no, tady jsou většinou zastánci dlouhých vlasů, takže ti zas tolik neporadíme Laughing Ale jako jo, chápu, prostě dlouhé vlasy nemusí být za každou cenu a jestli už tě to štve, tak to zkus ostříhat-aspoň uvidíš, co ti sluší a přinejhorším necháš zase dorůst Wink
Jaký účes, no to nevim, podle toho, jaké máš přirozeně svoje vlasy (husté/řídké, rovné/vlnité/kudrnaté, atd.). Pokud to chceš opravdu radikálně, tak bych navrhovala "polodlouhé" vlasy, něco "rozcuchanějšího" než normální mikádo, ale těžko říct, jak to bude na tvých vlasech vypadat a kolik s tím bude práce Rolling Eyes
No ale jak už jsem říkala-přinejhorším počkáš pár měsíců a necháš dorůst, třeba už ne až po pás, ale normálníma vlasama do culíku nic nepokazíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

A co zkusit prvně do půly zad, pak po ramena a pak ještě o trochu? Abys věděla jak v tom budeš cítit, třeba je budeš mít po lopatky a zjistíš že víc nechceš nebo po ramena a zjistíš, že ti to tak sluší a chceš to tak nechat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

nieco z vlastnej skusenosti: aj mne sli na nervy a zdali sa mi fadne, tak som nechala ostrihat na kratko a vobec som nevedela, co s nimi. sa mi vlnili, aj ked dlhe su rovne a kazdy vlas nabral iny smer Very Happy zmena ano, az tak kratke nieeeeeee. tot moj nazor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 6:18 pm    Předmět: Citovat

Nevím, přijde mi to jako velká škoda... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shrew
8-20
8-20


Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

no, taky o tom uvažuju, protože by si to přítel moc přál..jo, kdysi jsem byla unešená z princezen, a chtěla aby mě nějakej princ česal.. ale ten můj princ na to není, a líbí se mu spíš krátké vlasy:) byl by překvapenej:) a já bych se mu líbila:)
taky mě tím asi dost ovlivnil, předtím bych si něco takového nikdy nepřipustila...ale když j á fakt pořád nosím jen tu staženou gumičku,prootože mám vlasy moc vlnitý a dělají si co chtějí i přes různé přípravky:(
a vlasy a kvalita a typ, to je právě problém. já je mám totiž vlnité a objemné, rozlítané, dělají si c o chtějí. jednou je pracně učešu a za chvíli jsou všude rozlítaný...štve mě to, myslela jsem, že čím delší budou, tím si jakoby "slehnou" ale je s tím práce, protože se to zacuchává:/

mám to přesně jak ta z postřižin-žádné hladké splývající dlouhé vlasy, ale zacuchanou deku..a abych se česala každých 15 minut, to ne..do hodiny se to všechno zacuchá, ,takže během dne vždycky skončím u drdolu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

Nechci strašit, ale mám pocit, že když máš vlasy nepoddajné teď, tak na těch krátkých se to projeví ještě víc, budou trčet na všechny strany a podobně...

Ještě si to rozmysli, ale když se opravdu rozhodně, tak souhlasím s tím postupným stříháním. První po lopatky a když budeš chtít víc, tak to zkrátíš víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Nechci strašit, ale mám pocit, že když máš vlasy nepoddajné teď, tak na těch krátkých se to projeví ještě víc, budou trčet na všechny strany a podobně...

Ještě si to rozmysli, ale když se opravdu rozhodně, tak souhlasím s tím postupným stříháním. První po lopatky a když budeš chtít víc, tak to zkrátíš víc Smile


Plně souhlasím s Kath, pokud jsou už jako dlouhé nepoddajné tak v krátkých to bude daleko horší Laughing Krátké vlasy nijak nesepneš, budeš na ně muset cpát tuny přípravků atd. Rozhodně bych být tebou vlasy zkrátila ale tak aby šly přinejhorším dát pořád do culíku. Taky si je můžeš sestříhat a budeš mít menší práci s rozčesáváním "deky". Zkus postupně zkracovat a taky pozorně sleduj reakce přítele. Ono se mu to líbit může ale co když pak zjistí že ty na krátké vlasy nejsi ten správný typ? co pak? Nechci strašit ale když kluk miluje tak se mu dívka líbí s jakýmkoli účesem...o tohle ve vztahu vážně nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Kathory napsal:
Nechci strašit, ale mám pocit, že když máš vlasy nepoddajné teď, tak na těch krátkých se to projeví ještě víc, budou trčet na všechny strany a podobně...

Ještě si to rozmysli, ale když se opravdu rozhodně, tak souhlasím s tím postupným stříháním. První po lopatky a když budeš chtít víc, tak to zkrátíš víc Smile


Plně souhlasím s Kath, pokud jsou už jako dlouhé nepoddajné tak v krátkých to bude daleko horší Laughing Krátké vlasy nijak nesepneš, budeš na ně muset cpát tuny přípravků atd. Rozhodně bych být tebou vlasy zkrátila ale tak aby šly přinejhorším dát pořád do culíku. Taky si je můžeš sestříhat a budeš mít menší práci s rozčesáváním "deky". Zkus postupně zkracovat a taky pozorně sleduj reakce přítele. Ono se mu to líbit může ale co když pak zjistí že ty na krátké vlasy nejsi ten správný typ? co pak? Nechci strašit ale když kluk miluje tak se mu dívka líbí s jakýmkoli účesem...o tohle ve vztahu vážně nejde.


souhlasim s obema nazory. byt tebou, tak bych si nechala vlasy ostrihat tak pulky zad a nechala bych si to opradne sestrihat a klidne i trochu prostrihat. Na kratko bych urcite nesla - bylo by s tim vic prace nez ted. Myslim, ze by ses nemela nechavat ovlinit pritelem, ale premyslet jen sama za sebe - on ty neposedny vlasy potom nebude. Ve vztahu vazne nejde o vlasy.. mel by te mit rad takovou jaka ses ne podle toho co nas na hlave Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.