Ostříhat! Jako to nosí Josefína Bakerová....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b7f5dfc7035c4b53434076a91ff7912Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem viděl docela hezkou holku ostříhanou na kluka. Docela jsem zíral, ale zůstávám na svém že Josefína Bakerová je koza nebeská nebo spíš pěkný tele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

s tím stříháním, já si taky myslím, že to ty chlapy nemyslí za s až tolik vážně. Oni spíš neví nebo jen tak zkouší, ale zase tolik jim na tom nesejde. Když jsem měla svého bývalého přítele, tak jsem na začátku měla mikádo a pak to nechávala dorůst. Když jsem byla na délce tak po ramena tak také zkoušel, jestli se neostříhám a že mi to mikádo slušelo víc. Nedala jsem se a vlasy zůstaly a rostly dál. A když jsem se dostala na dýlku k lopatkám, tak se mu moje vlasy začaly moc líbit a pořád mi je hladil a jednou mi dokonce řekl, že pokud se nechám ostříhat jako v Postřižinách, tak dostanu stejně jako paní Vašáryová na zadek Smile Takže se nedej a názory chlapů neber tak vážně. Oni tě budou mít rádi jakoukoli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucipuci87
21-40
21-40


Založen: 11.5.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

To asi ta koza nebezká Josefína přišla s tou módou zkracování vlasů. Skandální. Dlouhé vlásky prostě vyjjímečné v této "mikádové" době.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Tak to nevím, ale rozhodně si myslím že to nebyl dobrý vzor pro tehdejší ženy. No na druhou, ještě štěstí, že se tehdejším vzorem nestala nějaká úplně holohlavá nebo tak něco.

Koza nebeská, tele????? ... škoda , že takových žen nebylo víc... bojovala proti rasismu, adoptovala spoustu dětí - a jak psala Blondorezka - vyjímečná žena!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Ta "koza", jak tu někteří nejmenovaní píšou, vychovala 12 adoptovaných dětí a za statečnost ve válce ( skrytý odboj ) jí byl udělen řád čestné legie.
Nechápu, jak někdo může něco o "koze" vypustit z úst,když o té dámě pendrek ví.

A zase někdo soudí podle délky vlasů člověka...ach jéé Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tonda napsal:
Tak to nevím, ale rozhodně si myslím že to nebyl dobrý vzor pro tehdejší ženy. No na druhou, ještě štěstí, že se tehdejším vzorem nestala nějaká úplně holohlavá nebo tak něco.

Koza nebeská, tele????? ... škoda , že takových žen nebylo víc... bojovala proti rasismu, adoptovala spoustu dětí - a jak psala Blondorezka - vyjímečná žena!


Jů, koukám že už jsi napsala něco o těch adoptovaných dětech...je to od ní bezva, že?
Přečetla jsem si její životopis a jsem z toho docela paf - obdivoval ji i Ernest Hemingway Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Tak samozřejmě že je lepší Bakerová jako vzor než kdyby byl vzorem mladých někdo mnohem horší, třeba Fritzl, to by byla hrůza. Pokud mluvím o Bakerové jako o koze, tak kvůli propagaci stříhání. Každý člověk může být v jedné věci úplný idiot a v druhé naopak prospěšný. Bakerovou bych jako vzor pro účesy ml. dívek rozhodně nedával. Je potřeba se vyhnout tzv. černo-bílému vidění. Já její účes považuji za negativní věc, tím netvrdím že všechno čeho se kdy dotkla je apriori zatracené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 6:46 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Tak samozřejmě že je lepší Bakerová jako vzor než kdyby byl vzorem mladých někdo mnohem horší, třeba Fritzl, to by byla hrůza. Pokud mluvím o Bakerové jako o koze, tak kvůli propagaci stříhání. Každý člověk může být v jedné věci úplný idiot a v druhé naopak prospěšný. Bakerovou bych jako vzor pro účesy ml. dívek rozhodně nedával. Je potřeba se vyhnout tzv. černo-bílému vidění. Já její účes považuji za negativní věc, tím netvrdím že všechno čeho se kdy dotkla je apriori zatracené.

...nooo - nazývat někoho idiotem jen proto, že má krátké vlasy.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

Když jsem četla Tondovo přirovnání J. Bakerové ke koze nebeské, měla jsem pocit, že naráží na ní, coby vzor jejích krátkých (revolučních) vlasů Smile, nebrala jsem to jako urážku její osoby jako takové...
Kromě toho si myslím, že ne každý musí mít povědomost o úžasných činech této tanečnice, zato každý milovník dlouhých vlasů může mít podobný názor po shlédnutí závěru filmu Postřižiny (ostatně, pokud jste četli Postřižiny, je vám jasné, že ani Maryška po zásahu kadeřníkových nůžek neměla ke svému počinu jásavý postoj - ve filmu se to tak ani nezdá) ... mám pocit, že o to tu šlo Rolling Eyes Embarassed .
Necupovala bych Tondu na kusy, holky! Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Koza
0-7
0-7


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

A koza nebeská jsem já, aby bylo jasno Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.