Ostříhat! Jako to nosí Josefína Bakerová....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca3cb5a5c3a5e5a8934dfd204ec02393Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:35 am    Předmět: Citovat

Koza napsal:
A koza nebeská jsem já, aby bylo jasno Cool


Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Koza napsal:
A koza nebeská jsem já, aby bylo jasno Cool


Very Happy

Jak to dopadlo se Shrewinými vlasy? Surprised ( třeba si to ještě rozmyslela, doufám, jít z vlasů do pasu rovnou nakrátko by byla velká škoda )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:03 am    Předmět: Citovat

Tak přece se tu nebudem tvářit, že dlouhý vlasy jsou jediná a jendoznačně nejkrásnější a nejlepší možnost. Spoustě holkám krátký vlasy slušej moc. Já osobně si v dlouhých připadám ženská a jako princezna, a nosím je kvůli sobě, ale vlastně potažmo stejně kvůli chlapům - pro ten pocit, že jsem pro ně přitažlivá. Ale kdybych věděla, že můj přítel ocení, když se ostříhám, tak bych to ze stejnýho důvodu udělala - nejvíc chci být přitažlivá pro něj. Nepřipadá mi jako špatnej důvod ostříhat se kvůli chlapovi. Zvlášť, když nenaléhá, jenom si to tak přeje. Já bych si taky přála, aby můj přítel vypadal tak, jak se mi líbí. Je pravda, že ho mám ráda pro to, jakej je, ale co si budem povídat, na vzhledu taky záleží, a jsem ráda, když na to úplně neprdí. Takže kdyby si to přítel přál, a zároveň by mi to nenutil, tak bych se rozhodně ostříhala - je to dobrodrůžo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

O stříhání/nestříhání kvůli partnerovi a o všem, co s tím souvisí můžete dále diskutovat tady.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.