O myších a lidech
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c615444a627e5d44306750433a57e36bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Klarusa: Na zacuchané vlasy je opravdu skvělý, já je často mívám zamotané po noci a pokud nechám puštěné potkanky, tak mám ráno i dredy, na které kančák zabírá skvěle (on silikoňák taky nebyl zlý, ale víc tahal a trhal vlasy) a na olejování je bezkonkurenční Twisted Evil

dovolím si mírné OT, ty necháváš potkany puštěné i v noci? Nerozutečou se po domě? můj je takový průzkumník, že jsem se teda ještě neodvážila pustit ho, když na něj nemůžu dávat alepoň částečný pozor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Adretea napsal:
Shahlah napsal:
Klarusa: Na zacuchané vlasy je opravdu skvělý, já je často mívám zamotané po noci a pokud nechám puštěné potkanky, tak mám ráno i dredy, na které kančák zabírá skvěle (on silikoňák taky nebyl zlý, ale víc tahal a trhal vlasy) a na olejování je bezkonkurenční Twisted Evil

dovolím si mírné OT, ty necháváš potkany puštěné i v noci? Nerozutečou se po domě? můj je takový průzkumník, že jsem se teda ještě neodvážila pustit ho, když na něj nemůžu dávat alepoň částečný pozor...

Ony mají prakticky stále k dispozici celý pokoj, dveře jsme pojistili, aby nám holky neutíkaly (udělali jsme takový dvojitý práh, protože se podhrabávaly) a okno je až u stropu, takže nemají kam utéct Cool Ale v noci je většinou musíme zavírat, protože nás neustále budí oňuchávaním, ožužlávaním (včetně vlasů) atd. O víkendu je to jedno, ale když má člověk druhý den brzy vstávat, tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Adretea napsal:
Shahlah napsal:
Klarusa: Na zacuchané vlasy je opravdu skvělý, já je často mívám zamotané po noci a pokud nechám puštěné potkanky, tak mám ráno i dredy, na které kančák zabírá skvěle (on silikoňák taky nebyl zlý, ale víc tahal a trhal vlasy) a na olejování je bezkonkurenční Twisted Evil

dovolím si mírné OT, ty necháváš potkany puštěné i v noci? Nerozutečou se po domě? můj je takový průzkumník, že jsem se teda ještě neodvážila pustit ho, když na něj nemůžu dávat alepoň částečný pozor...

Ony mají prakticky stále k dispozici celý pokoj, dveře jsme pojistili, aby nám holky neutíkaly (udělali jsme takový dvojitý práh, protože se podhrabávaly) a okno je až u stropu, takže nemají kam utéct Cool Ale v noci je většinou musíme zavírat, protože nás neustále budí oňuchávaním, ožužlávaním (včetně vlasů) atd. O víkendu je to jedno, ale když má člověk druhý den brzy vstávat, tak...

to je skvělé, náhodou Smile já chci yukimu dát víc volnosti, jenže on je takový podlý. Když se na něj člověk dívá, tak si v klidu očuchává nábytek a jak se ohlídnu, už je pryč. ale já přestávám kecat o svých rodinných příslušnících a zvířatech, omlouvám se za OT a zpět ke kartáčům Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Potkánci jsou krapet vyčůraní Cool Možná by se přesunutím mohlo vytvořit nové potkaní téma, koukala jsem, že tu myšata má víc lidí... Kdyby byl někdo z moderátorů tak moc hodný Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

jů, potkaní téma! kdo všechno tady vlastně potkana chová?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

správný téma Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

Adretea napsal:
jů, potkaní téma! kdo všechno tady vlastně potkana chová?


Já, já, já chovám! Very Happy Mám jednoho velikýho myšáka a teď sem za maturitu dostala potkaní miminka. Brzo hodim do galerie fotky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

tak já mám hned první dotaz. čím podestýláte? všude se píše, že nejlepší jsou kukuřičná vřetena, jenže při dou velkých klecích mi vydrží balení za skoro dvě stovky na 14 dní a finančně to dlouhodobě nezvládám. Asi začnu používat ty neprášivé piliny, když nepráší, neměla by na ně být ani žádná alergická reakce, že ne?
a dotaz číslo dvě. Když mám Yukiho v kleci, pořád má tendenci přerovnávat podestýlku, takže pak má na podlaze hromádky i "lysá" místa, po kterých mu kloužou nožičky. vygooglila jsem, že to někdo řeší hadrem, který dává pod podestýlku, to ale musí být docela humáč, ne? to by se ten hadr musel prát skoro denně. Máte na tohle někdo nějakou vychytávku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

Adretea napsal:
tak já mám hned první dotaz. čím podestýláte? všude se píše, že nejlepší jsou kukuřičná vřetena, jenže při dou velkých klecích mi vydrží balení za skoro dvě stovky na 14 dní a finančně to dlouhodobě nezvládám. Asi začnu používat ty neprášivé piliny, když nepráší, neměla by na ně být ani žádná alergická reakce, že ne?
a dotaz číslo dvě. Když mám Yukiho v kleci, pořád má tendenci přerovnávat podestýlku, takže pak má na podlaze hromádky i "lysá" místa, po kterých mu kloužou nožičky. vygooglila jsem, že to někdo řeší hadrem, který dává pod podestýlku, to ale musí být docela humáč, ne? to by se ten hadr musel prát skoro denně. Máte na tohle někdo nějakou vychytávku?


Já podestýlám pilinama, který jsou nějak ovoněný, třeba jablečná nebo malinová vůně je super, je pak cítit i z toho potkánka. Kolem bočních stěn dna klece dávám občas vyšší karton, aby ty piliny nebyly všude kolem klece, když potkani řáděj. Jinak prodavačka ve zveráku mi taky doporučovala ty vřetena, ale to bych musela krást Confused
Co se tý podestýlky týče, tak to ten muj blázen dělá taky. Řešim to tak, že na to holý místo dam menší kousek novin, když nemá klec ještě zaneřáděnou a nepotřebuje vyčistit. Když seženu kartonovou krabici, tak ji oříznu tak, aby byla stejně velká jako dno klece, a dam jí tam místo novin. Karton už tak snadno nezmuchlá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
Adretea napsal:
tak já mám hned první dotaz. čím podestýláte? všude se píše, že nejlepší jsou kukuřičná vřetena, jenže při dou velkých klecích mi vydrží balení za skoro dvě stovky na 14 dní a finančně to dlouhodobě nezvládám. Asi začnu používat ty neprášivé piliny, když nepráší, neměla by na ně být ani žádná alergická reakce, že ne?
a dotaz číslo dvě. Když mám Yukiho v kleci, pořád má tendenci přerovnávat podestýlku, takže pak má na podlaze hromádky i "lysá" místa, po kterých mu kloužou nožičky. vygooglila jsem, že to někdo řeší hadrem, který dává pod podestýlku, to ale musí být docela humáč, ne? to by se ten hadr musel prát skoro denně. Máte na tohle někdo nějakou vychytávku?


Já podestýlám pilinama, který jsou nějak ovoněný, třeba jablečná nebo malinová vůně je super, je pak cítit i z toho potkánka. Kolem bočních stěn dna klece dávám občas vyšší karton, aby ty piliny nebyly všude kolem klece, když potkani řáděj. Jinak prodavačka ve zveráku mi taky doporučovala ty vřetena, ale to bych musela krást Confused
Co se tý podestýlky týče, tak to ten muj blázen dělá taky. Řešim to tak, že na to holý místo dam menší kousek novin, když nemá klec ještě zaneřáděnou a nepotřebuje vyčistit. Když seženu kartonovou krabici, tak ji oříznu tak, aby byla stejně velká jako dno klece, a dam jí tam místo novin. Karton už tak snadno nezmuchlá Wink

ty jo, ovoněný piliny, o tom sjem ejště neslyšela Shocked to musím někde vyzkoumat, zní to skvěle Smile a jak často pak ten karton měníš? myslím teď ten, co dáváš na dno. to chce asi denně, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.