O myších a lidech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=938eb46774297bd38aedd66df8bcda24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 7:35 am    Předmět: Citovat

Holky,děkuji Vám všem za zpravu a za podporu.Ne ne truchlit už nebudu,jen včera mě to nějak vzalo.Dneska jsem se ztoho vyspala a je mě lépe.Ale jsem ráda že u mě měla krásnej a štastnej život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 10:41 am    Předmět: Citovat

Pawluška: To mě mrzí, my taky měli včera smutný den, opustila nás Kotletka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 10:57 am    Předmět: Citovat

Shahlah: Děkuju jsi hodná.Tak to mě taky mrzí že vás opustila Kotletka..ale člověk musí myslet na to hezký co s nima prožil a hlavně se netrápit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 6:22 pm    Předmět: Citovat

Tak mě dneska opustil můj Vinýsek...Byl mu teprve rok, ale měl epilepsii a při jednom záchvatu se hnusně zranil a museli jsme ho nechat uspat. Veterinářka říkala, že by dostal otravu krve a trápil by se. Moc mi chybí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

Jani:To mě moc mrzí že Ti umřel potkánek Crying or Very sad Vím jak si ho měla moc ráda..je to moc velká škoda,že odešel tak brzo..Ale měl jse u Tebe moc hezky a to je to nejduležitější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 9:46 am    Předmět: Citovat

Atra.Dark napsal:
Tak mě dneska opustil můj Vinýsek...Byl mu teprve rok, ale měl epilepsii a při jednom záchvatu se hnusně zranil a museli jsme ho nechat uspat. Veterinářka říkala, že by dostal otravu krve a trápil by se. Moc mi chybí Sad


Trochu nechápu tu argumentaci. Mohl by dostat otravu krve, tak ho radši uspíme? Nebylo by bývalo na uspávání dost času, až a jestli by tenhle problém opravdu nastal?
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Atra.Dark napsal:
Tak mě dneska opustil můj Vinýsek...Byl mu teprve rok, ale měl epilepsii a při jednom záchvatu se hnusně zranil a museli jsme ho nechat uspat. Veterinářka říkala, že by dostal otravu krve a trápil by se. Moc mi chybí Sad


Trochu nechápu tu argumentaci. Mohl by dostat otravu krve, tak ho radši uspíme? Nebylo by bývalo na uspávání dost času, až a jestli by tenhle problém opravdu nastal?


Já psala že by dostal otravu krve, věděla to jistě, už se nedalo nic dělat, já nejsem typ člověka že zabiju zvíře jen kvůli tomu, že se trochu odře. Jasně, dokázal by žít se třema nohama, ale ani amputace by to nevyřešila, prostě to bylo šílený zranění a nemohli jsme ho nechat ať se trápí třeba další 3 týdny než dostane otravu krve a můžem ho nechat uspat po dalším trápení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 10:52 am    Předmět: Citovat

Jasně, pokud své veterinářce v tomto věříš, tak ano. Jen jsem tím chtěla říct, že veterináři někdy potkanům moc nerozumí a řeší občas problémy dost podivně, sama jsem se takhle bohužel dvakrát spálila Sad Tak doufám, že tvému myšákovi je v potkaním nebíčku dobře...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 6:49 pm    Předmět: Citovat

Hmm máte niekto skúsenosti s liečbou zápalu pľúc ? Sad zajtra idem k veterinárke tak,aby som vedela na čo sa pripraviť..snáď to Twee vydrží..strašne ťažko dýcha a iba spí alebo leží..momentálne v perinách. Strašne sa o neho bojím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominie
41-80
41-80


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 8:16 pm    Předmět: Citovat

Nové mímo Very Happy
http://www.kralici.cz/potkani/alba.asp?a=8550[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.