O myších a lidech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3d945e142ea312e4c610ce51961e59a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 9:41 pm    Předmět: Citovat

Tak jsme se vrátili z pohotovosti, Drusillce se roztrhl mozol na pacce, krve bylo jak z prasete Rolling Eyes Teď to má zafačované, tiše se modlíme aby to už neteklo, no vyděšená jsem pořádně...

Jen tak náhodou, nějaké tipy aby si nekousala obvaz nemáte? Doktorka nám chtěla dát límec, ale neměla ho, tak to jen zalepila a zavázala.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 6:40 pm    Předmět: Citovat

Viete niekto o chovnej stanici na západnom slovensku, poprípade na morave?
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 8:40 am    Předmět: Citovat

ahoj, nevite nahodou o nejake chovne stanici potkanku v okoli Liberce? Na netu jsem nic moc nenasla, kdyz tak dost neaktualni stranky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út srpen 27, 2013 7:36 pm    Předmět: Citovat

Přátelé z Liberce si nedávno jeli pro potkany do Prahy (nebo okolí) také chtěli od chovatele, nic blíž nenašli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 8:19 am    Předmět: Citovat

Kikinecka napsal:
Přátelé z Liberce si nedávno jeli pro potkany do Prahy (nebo okolí) také chtěli od chovatele, nic blíž nenašli...


dekuju, prave ted asi nebudu mit do Prahy cestu, ale nakonec jsem nasla jednu ChS u Turnova Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 9:36 am    Předmět: Citovat

Vidíš, jsi lepší. Wink Smile Tak pak nezapomeň dát fotku přírůstků do galerky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 9:40 am    Předmět: Citovat

Jeste to asi bude nejaky ten tyden trvat, ale pak se pochlubim..uz se moc tesim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 6:50 pm    Předmět: Citovat

Tak máme nemocnou myšku. Sad Diagnostikováno jako zánět průdušnice, který se bez potíží může nějak rozšířit. Dostala injekci s ATB a za necelý týden se mám ukázat znova. Ještě nějaké vitamíny a cosi proti otokům. Je teda super, že teďka asi hodinku po návratu přestala dělat ty zvláštní bublavé zvuky při dýchání, kvůli kterým jsme tam šli. Na jednu stranu jsem ráda, že to není zápal plic, na druhou stranu mám trochu strach, aby se to nevleklo nějak dlouho...

Naše veterinářka, ke které chodíme s kocourem, tam dneska nebyla, tak jsem se vydala jinam a musím říct, že jsem nakonec asi ráda. Sice jsem tam nechala dost peněz, ale zdálo se mi, že pán věděl, o čem mluví - a vůbec byl strašně milý a příjemný, stejně jako jeho asistent. Kdybych nebyla tak vystrašená, mohla bych si tu návštěvu u nich docela i užít. Tak třeba příště...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 2:03 pm    Předmět: Citovat

Poprosím o radu zkušené myšaře... Viz příspěvek výše: začalo to už v zimě nemocnou myší, co dělala pisklavé, skřípavé a podobné zvuky při dýchání. Prošla léčbou ATB, docela slušná dávka několika druhů, protože nic nezabíralo a ona skřípala pořád. Na ATB byla měsíc. A stejně to bylo k ničemu, pořád skřípe, až do dneška. U veta říkali, že nemá smysl do ní další ATB cpát, byli jsme u dvou.
Doteď byla v pohodě, aktivní, veselá apod., ale mám dojem, že teďka poslední týden se ta malinko zhoršilo, subjektivně se mi zdá, že skřípe hlasitěji a víc. Myslíte si, že má cenu zkoušet ATB znova?!? Je celkově taková pohublá a míň aktivní. Blbý je, že jedeme teďka pryč a máme je brát s sebou a mám dojem, že cestování jí teď úplně neprospívá, ale zase mi přijde lepší, když budeme s ní a budem jí moct sledovat, dávat výživnější baštu a tak... Co myslíte?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 9:00 am    Předmět: Citovat

Myši sice nemám, ale jak je stará? Spoustu starých zvířat různě chroptí a jiné zvuky a nic se s tím prostě neudělá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.